Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Juraj (So, 13. 7. 2019 - 02:07)

Martino, to zní pěkně. Napiš mi na [email protected] a napíšu Ti k tomu něco zajímavého.

Ľubica (Út, 4. 9. 2018 - 12:09)

Měla by jsi si s manželem...Ako násilie to určite nevnímam, ale ani ako nejaké upevnenie puta. To, že som dostala trochu na zadok som zobrala celkom v pohode, len doteraz som to brala ako súčasť erotických hier medzi nami. A možno by to tak pokračovalo aj v ten piatok, keby sme sa už neponáhľali. A s manželom sa mi to ďalej rozoberať naozaj nechce.

Zbyněk (Út, 4. 9. 2018 - 07:09)

Měla by jsi si s manželem promluvit o tvém výprasku. Jestli to vnímáš z lásky a upevnil pouto mezi vámi, nebo to pro tebe bylo násilí a nechceš v tom pokračovat.

Ľubica (Po, 3. 9. 2018 - 11:09)

Manžel po návratu z práce...Minulý týždeň som dostala prvýkrát od manžela na zadok a nebolo to nijako spojené so sexom. Prišla som domov asi o dve hodiny neskôr z práce a mali sme ísť svokrovcom na rodinnú oslavu. Mobil som mala vybitý v kabelke a samozrejme sme meškali. Skončila som s vyhrnutou sukňou prehnutá cez operadlo a s naplieskaným zadkom som absolvovala celú oslavu a dúfala, že si nikto nič na mne nevšimol...

Zbyněk (St, 27. 12. 2017 - 03:12)

A co vás vzrušuje na výprasku a dovolily by jste svému partnerovi malý výprask?

Zbyněk (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Ze začátku byla hodná holka. Ale když jsem ji při sexu plácnul po zadku, libilo se jí to. Tak jsem začal ji plácat víc až jsem si ji vycvičil, pomalu postupně. Dřív se u vody dost styděla ale na zahraničních dovolených musela nosit za trest malé plavky které jsem jí vybral. To se jí zalíbilo.
Ty také určitě splníš manželovi přání a takové plavky se oblékneš. Uvidíš že se ti to zalíbí.

Ľubica (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Ľubica, ty jsi...Nie, nie som. Ak by som to možno urobila, tak iba kvôli manželovi, aby mal z toho radosť. Tak ako napríklad nosím kvôli nemu kratšie sukne, pretože sa mu to páči.

Ľubica (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Tak to je poriadne poslušná. Môžeš byť rád, že ste sa takto našli. Takých žien veľa nie je a ak sú tak sa hanbia prejaviť sa hoci aj pred vlastným manželom. Bola taká od začiatku vášho vzťahu alebo si si ju postupne trošku aj "vycvičil"?

Zbyněk (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Ľubica, ty jsi exhibicionistka? Ráda by ses ukazovala ve šnůrkových plavkách?

Zbyněk (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Nepřiznala se že je exhibicionistka ale myslím se to o ní.
Ráda se předvede když ví, že ji večer čeká trest.
Jednou musela čekat za dveřmi nahá jen v lodičkách, jezdeckým bičíkem na dlaních a zavázanýma očima než ji potrestám. Nechal jsem ji tak čekat hodinu.

Ľubica (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Na Ibize bys v takových...A manželka v pohode akceptuje tie tvoje "tresty"? Alebo je aj trošku exhibicionistka?

Zbyněk (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Tak být tvým manželem, šetřím na zimní dovolenou abych tě viděl v krásných šnůrkových plavečkách.

Zbyněk (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Na Ibize bys v takových plavkách byla jedna z mnoha.
Manželce jsem takové trojúhelníčky a šnůrky koupil do Turecka. U bazénu ji to moc slušelo a přes to nosila průhledný šátek. Když jsem jí rozvázal vršek, ležela na bříšku a opírala se o lokty. Podprsenku nechala ležet. Kalhotky jsem vybral hnědé a na její opálené postavě nebyly skoro vidět.
To u nás manželka dostává za trest a já to mám pro radost.

Ľubica (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Dostávam iba pre radosť :-) No, možno to manžel niekedy skombinuje, no o tom radšej nechcem vedieť.

Ľubica (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Asi viem aké myslíš, aj môj manžel sníva o takých plavkách. Ukazoval mi nejaké na internete. Možno na nejakej dovolenke v Karibiku, kde by nás nikto nepoznal by som sa nechala prehovoriť. Ale tu v okolí určite nie. Nikdy nevieš, koho môžeš stretnúť.

Zbyněk (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Ľubica, ráno na dovolené jsi na zadeček dostala jen pro radost, nebo jsi moc zlobila?

Zbyněk (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Přeci si kvuli takové maličkosti nezkazíš hezký den u bazénu.
Kdybys manželka moc zlobila, vzal bych ji do nějakého obchodu kde mají na velký výběr miniaturních dovolenkových plaveček a při nakupování bych ji šeptal jaké si po naplácání bude muset obléct. Určitě by jí to napravilo svéhlavičku :-)

Ľubica (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Ľubica, manžel u bazénu ti...To by som ťa asi zabila :-)

Zbyněk (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Ľubica, manžel u bazénu ti měl namazat záda olejem, rozvázat podprsenku a kalhotky ti shrnout na tanga aby všichni viděli jak jsi zlobila. Tak bych to své udělal já.

Zbyněk (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Moje manželka miluje když do ní zasunu tlustý vibrátor, druhý dám na klitoris. Když dosáhne orgasmu, kroutím jí prsa, švihám po těle a hlavně nevypínám vibrátory. Spoutaná si tak užívá spoustu orgasmů.

Reklama

Přidat komentář