Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (Ne, 14. 7. 2019 - 16:07)

třeba si Miška nakonec vše v sobě srovná a Olda bude pro ni nový náboj a začátek. Jsem zvědav jak se to všechno vyvine příští týden a jestli ji ten psycholog poradí dobře. Já takovým lidem moc nevěřím. Pro mně je zatím nejlepším psychologem pro Mišku Klára.

Miška (Ne, 14. 7. 2019 - 14:07)

Po obědě vzal Libor Kláru ven a chteji být spolu než odjede a já jsem se šla s Niki podívat ven na chvilku a projít k lesu . Houby jsme nenašly, ale čuraly jsme asi v polovině cesty zpět. Nikola to chtěla hned a tak si dřepla na bobeček hned na cestě, a hned to teklo. Neměla prudký čurání ale dělala to dlouho,protože ji to z baculky nešlo proudem. Já jsem naopak vyhrnula sukni vedle ní a na bobeček a čurala jsem hned hodně a prudce, ale krátkou chvíli. Vždycky to je jinak.

no a (Ne, 14. 7. 2019 - 14:07)

co má být? Jsi nemocná

Gabina (Ne, 14. 7. 2019 - 15:07)

Nech je být. Ať si užívají lásky.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 11:07)

Jo sedí mám pořádný proud a syčí akorát. Nádherně

Angelikassssssssss (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

sssssssssssssssssss.

Míla (Ne, 14. 7. 2019 - 08:07)

Dobré ráno na chaloupku! Miško neboj se, já jsem prožívala těžkou situaci po rozchodu s partnerem a taky jsem docházela k jedné paní nakonzultace a pak se to zlepšilo. Klidně povídej vše,co budeš chtít říci a bude to dobrý. Nebudeš tam sama ,ale s Liborem a Klárkou .

Miška (Ne, 14. 7. 2019 - 08:07)

Včera jsme byly s Liborem v hospůdce a docela jsme se uvolnily a byla i legrace, protože jsme si zahrály šipky. Libor se se mnou dal do řeči víc,a ptal se na takový věci, co bych chtěla v životě dosáhnout a taky jsme mluvili o tom čtvrtku. Dost jsem se ho ptala, jak to tam probíhá a co mám říkat a na co se ptát a prý mám vše říci jak to cítím a ničeho se nebát a dnes se podíváme s Klárkou na jeho webovky a videa, jestli bude čas. Přišli jsme domů až před půlnocí a Klárka asi tušila problém a tak mne vytáhla na záchod ještě tam, protože si myslela, že se budu bát čurat venku když je tam on a tak jsme se obě vypustily na toaletě. Libor ale je vpohodě. Jednou jsem už čurala venku když tam byl, on ale šel dál a Klárka počkala se mnou a já čurala beze strachu. Nikola už spala jako Růženka a tak jsem potichoučku vlezla do pelíšku a probudily jsme se před pátou na čurání ,udělaly jsme tak tři čtvrtě nočníku a vylily jsme to ven a ještě usnuly. Teď šla Klára dolů na WC,nahoře nočník nemají ,ale to není problém. Budeme snídat a maminka Kláry řekla, že si uděláme výlet do Drážďan po Labi asi příští týden. Ona musí do práce do Mimoně ve středu a ve čtvrtek a tak asi z toho Turnova pojedeme k Markétě do Roztok a asi zpátky do Mimoně a nebo mne Libor s Klárou vyhod ína nádraží v Liberci a pojedeme vlakem do Mimoně spolu. Tam jsem nikdy nejela a Klárka prý bydlí v Mimoni nedaleko nádraží.Tak uvidíme jak to bude. Markéta měla svátek a tak jsme s ní mluvily a taky nám nabízela, že můžeme u ní přenocovat, aby si mohl Libor dát třeba víno nebo pivo. Tak uvidíme jak to bude.

Robroy (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

A jak vám to syčí holky?

Monika (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

Moc ti rozumím ani si nedokážeš představit jak. Mohu ti nějak pomoci? Jsem z Přerova, není to příliš daleko, bez chlapa 30 roků 1 dítě holčička budou ji 3 roky v září desítého. Jsem naměkko.

Ryan (Ne, 14. 7. 2019 - 08:07)

Jsi jediná,kdo odepsal Moniko.Děkuji. Já si moc nevěřím. Třeba se ti nebudu líbit a nechci ti kazit iluze. Tlustej nejsem ani ošklivej, ale je to na mně moc rychlý.

Ryan (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

Jsem tu poprvé a čtu si ty holky Kláru a Míšu zpětně, musím vám říci, že stačí si přečíst jeden dva čurací kousky a představit si to v reálu a jsem úplně zvednutý v podbřišku a asi je to hrozny, ale já to musel rukou dokončit abych to se zebe dostal. Omlouvám se všem ,ale po několika pivech a panácíích jsem schopnej to napsat. Já bych se do těch holek okamžitě zamiloval ,ale jsem až ze Zlína a Mikulášovice jsou na opačný straně a já jsem nešťastnej. Já jsem bez holky a zoufalej a když si tohle čtu tak já to prostě musím udělat a vystříkat to ze sebe. Promiňtě mi ten blbý sloha upřímnost. Já bych ti holky niloval.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

Jestli jsi tu poprvé, tak tě omlouvá, že to jsou jen vymyšlené postavy. Ale zase se mi nezdá, že bys nepoznal, že píšou divně a že tak mladé holky nemluví

Tak moje sestra , (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

má dvě holky ve věku 13 a 16 let a mluví podobným jazykem, na chatě na Sázavě používají na noc na čůrání nočník a taky rády močí venku. Prostě podobně jako Kláraa Nikola.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 00:07)

Děkujeme za názor, přijďte si pro klíčenku

Alena (Ne, 14. 7. 2019 - 00:07)

Moje dcery 11 , 12, 14 roků se za nočník nestydí a mají ho při horečkách u postele a na noc také, ale jen pro nutné vyčůrání a nepoužívají hoz pravidla denně, to zase ne, ale jinak z toho problém nedělám,

Klárko a Miško, (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

moc vám fandím a Mišce přeji do budoucna kvalitního kluka. Mně je 58 rokůa mohly byste být i moje vnučky,takže ikdybych chtěl, nemohu vám nabídnou víc než souznění a otvevřené srdce. Já vím,že láska nezná rozměr věku,ale přesto si myslím, že byste si měly najít protějšky bližší vašim rokům. A mj, ty vaše čůrací momentky jsou úžasné.Piště prosím o nich i nadále. Děkuji.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 21:07)

Já ne

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 21:07)

Já taky

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 21:07)

Já taky

Reklama

Přidat komentář