Reklama

Sex a pervitin

luci (Čt, 5. 7. 2018 - 14:07)

dlouho se s tebou tak hrají...Oni vždycky,ale přišel si na své i Německý ovčák jednoho pána.

luděk (Čt, 5. 7. 2018 - 13:07)

Ano přesně tak to...dlouho se s tebou tak hrají když dojdeš pro piko když si zmínila ty zvířata a oni se s tebou hrají pustili někdy na tebe i psa atd nebo ti to dělají sami

luci (Čt, 5. 7. 2018 - 13:07)

oni se tě neotají jestli...Ano přesně tak to funguje.Ten můj je kandaulista. On to domluví a mne nechá připustit. Někdy mne i přivážou vydráždí a udělají to. On to sleduje a uspokojuje se tím. Je to vlastně stejné jako připouštění krávy nebo klisny.

luděk (Čt, 5. 7. 2018 - 12:07)

Pokud je závislá a vlastně...oni se tě neotají jestli máš chut na sex oni ti to začnou dělat vzruší tě sami i když to nechceš

luděk (Čt, 5. 7. 2018 - 12:07)

Pokud je závislá a vlastně...nebo si podržela jen jednou

luděk (Čt, 5. 7. 2018 - 11:07)

Pokud je závislá a vlastně...a tebe takto mocktát zneužili

luci (Čt, 5. 7. 2018 - 11:07)

i když je holka stydlivá...Pokud je závislá a vlastně otrokyní drogy je snadnou kořistí pro sexuální perverzáky a přistoupí na jakékoliv nechutnosti.

luděk (Čt, 5. 7. 2018 - 11:07)

Samozřejmě že hlavně...i když je holka stydlivá nikdy nepodvedla manžela tak ona udělá vše co poní budou chtít i když se jí to příčí nechce to sama od sebe ale udělá to bude jim celou dobu po vůli
jen aby to peří dostala

luci (Čt, 5. 7. 2018 - 11:07)

jim de spíš o peníze než...Samozřejmě že hlavně prachy proto s tím svinstvem kšeftují ale když si chce někdo zapíchat tak to prostě za ní zaplatí. Ona si šlehne on se vystříká a je spokojenost.

luděk (Čt, 5. 7. 2018 - 11:07)

Kvůli sázce.jim de spíš o peníze než aby holku co se jim moc líbí donutili k sexu oni chtějí raději peníze za drogu

luci (Čt, 5. 7. 2018 - 11:07)

kvuli drogám si gangbang
...Kvůli sázce.

luděk (Čt, 5. 7. 2018 - 11:07)

Nebyla by to pro mne novinka...kvuli drogám si gangbang
zažila si podržela

luci (Čt, 5. 7. 2018 - 11:07)

na tebe se dívalo víc...Nebyla by to pro mne novinka gangbang už jsem zažila.

luděk (Čt, 5. 7. 2018 - 11:07)

O nějaké něžnosti...na tebe se dívalo víc kluků jat ti to dělal
bud ráda že se nepřidali taky

no (Čt, 5. 7. 2018 - 07:07)

:-))))sm.dm
ano,jste...už to neber

sdfg (Čt, 5. 7. 2018 - 06:07)

Nejvíce pervitinu z celé čr(a světa) je zjištěno z kanaluzací vedoucích z některých čtvrtí Ústí nad labem,on totiž je vylušován močí.Takže se dá snadno odhadnout spotřeba v dané čtvrti odkud vede kanalizace na počet obyvatel.

luci (Čt, 5. 7. 2018 - 00:07)

byl aspon něžný
O nějaké něžnosti nemůže být řeč. Bylo to zezadu,držel mne za krk a hlavu mi tlačil na desku stolu. Přirážel tvrdě ,já se kroutila. A on říkal jsi vdaná panička,tak o co jde pěkně podrž a nevyváděj bude se ti to líbit.Fakt je,že když dorazil a stříkl,měla jsem intenzivní orgasmus a on si mne držel za boky,než odezněl. Přišel si na své,komentář mého orgasmu dvěma chlapy jsem už zmiňovala.

luděk (St, 4. 7. 2018 - 23:07)

Samozřejmě,jinak bych do...byl aspon něžný

luci (St, 4. 7. 2018 - 23:07)

a když to on do tebe pustil...Samozřejmě,jinak bych do toho nešla. Nedám mu přece možnost aby mne oplodnil. Stačilo,že jsem z mého chlapa udělala s tím parchantem paroháče.

luděk (St, 4. 7. 2018 - 23:07)

Manželům se takové věci...a když to on do tebe pustil brala si antikoncepci

Reklama

Přidat komentář