Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Aneta (Po, 15. 7. 2019 - 19:07)

Kláro já mám kluka, kterýho mám taky moc ráda. On se třeba vyčůral u stromu a já se skoro počůrala a kroutila a když jsem si dřepla tak jen malý pramínek ze mně vytekl a nemohla jsem tu pipinku a močák vůbec víc uvolnit až když se otočil a odcházel, tak to šlo najednou a já doopravdy chcala jak blázen. Zítra jdeme ke známým a tak to cestou domů třeba zkusím. Nevím proč mám ten blok asi se stydím, že uvidí jak moje pipina čůrá proudem ven, přestože se jindy nestydíme a máme normálně sex. Když jsem byla malá tak jsem taky čůrala i s klukama třeba ve školce a normálka nebo u babičky s babičkou i dědou a taky jsem se nestyděla a s rodičema taky vůbec.

Klára (Po, 15. 7. 2019 - 19:07)

Aneto, jen to musíš brát normálně. Já taky jako malá čůrala ve školce a nestyděla jsem se. Teď to je jiné. Hele je to stejný jako když čůrá kluk. A když se mu to bude líbit, tak mu tvoje pipinka udělá radost, když uvidí jak to z té tvé proudí ven. Já jsem už s Liborem zažila horší věci. Třeba jsem před ním blinkala, když mi bylo špatně a to je nepříjemné, ale jemu se to stalo taky, když prožíval těžké chvíle jak mu umřela mamča a vždy ten druhý je pro toho komu je špatně v takový situaci oporou . Neboj se, poddá se to a pak mi napiš ,jestli jsi to dokázala. Pa

Návštěvník (Po, 15. 7. 2019 - 14:07)

Šárko a spolu holky přece taky čůráte? Ať na WC nebo v přírodě vždy chodíte minimálně spolu dvě. Málokdy samotná holka. A co s klukem, styděla by ses čůrat?

Tony (Po, 15. 7. 2019 - 12:07)

Vůbec nevíš, o co mi jde. Touze to napíšu do mailu. Jsem tu už čtyři roky jedním individuem hrubě stalkingován, křivě pomlouván a urážen. To je ten problém. Na rakouském netdoktorovi před veškeré diskuze zcela uzamkli.

Hanulka Tonymu (Po, 15. 7. 2019 - 14:07)

Jestli chceš na téhle diskuzi jen slast, tak sem ani nechoď. Víš co se smetlo kolem Libora za nenávist,když se obnažil. Ten by musel dostat psotník, kdyby se tím zabýval. On říká, že je to problém těch co kritizují, ano je to tak. Jsem fotografka a v naší branži je taková konkurence, že se nemůžu pomluvami zabývat. JInak bych to nezvládla.

Tony (Po, 15. 7. 2019 - 17:07)

Mě Libor nevadí ale s tím Jakubem mě nakrkl. Měl si zvolit jiné jméno a já bych tu vůbec nebyl.

Tony (Po, 15. 7. 2019 - 17:07)

To ale nevadí. Nejedná se totiž o žádný stalking ani křivé pomluvy. A pošťuchovat bylo v rodině ve které jsem vyrůstal vždy ve zvyku. Pro to mám plné pochopení.

Libor (Po, 15. 7. 2019 - 13:07)

Tak to jsem netušil. Vice tedy osobně.

Miška (Po, 15. 7. 2019 - 12:07)

Byly jsme s Klárkou v lese a našly jsme opět spoustu hub hlavně babky a hříbky ,ale taky kozáky a lišky a tak je budeme čistit a zpracujeme je. Potkaly jsme jednoho houbaře a ten měl plný košík a říkal, že chodí až za Tanečnici z německé strany. Tam bychom se asi samy bály, ale třeba by mohla jít s námi i maminka Klárky a Nikola. Čurala jsme v lese, ale až když jsme šly domů a jen středně hodně, Klárka ale potřebovala víc čurala víc a udělala větší proud z baculky. Teď si hrajou s Nikolou a Ťufíkem a pak asi budeme jíst.Já jsem mluvila s maminkou a tak asi tady ještě budu moci pobýt dál.

Host (Po, 15. 7. 2019 - 09:07)

No ty prdelky a u toho chcací jeskyňky to může být rajcovní.
Dělal jsem to jednou s takovou správně prdlou holkou a hned jsem se v té spíše udělal na její pipku a břicho. Pak už jsme se nepotkali. Bylo to náhodný na školení.

0 -0 (Po, 15. 7. 2019 - 08:07)

Akde budete dnes čůrat venku? Že bych se rád podíval na vaše oblé zadečky a jak to pouštíte ven.

Klára (Po, 15. 7. 2019 - 08:07)

Už jsme se probudily a dnes jsme spaly opět spolu a s Ťufíkem všechny holky dole společně.V noci jsme čůraly do nočníku ale opět celkem brzy, protože Ťufík se chrul a něco ohryzával a to nás vzbudilo asi kolem jedný a tak jsme si řekly, že našim pipinkám ulevíme preventivněikdyž to nebylo úplně akutníá a já jsem udělala jen menší proud a vodu a ségra jen o trochu víc a Miška asi nejvíc, ale stále jsme měli skoro půlku nočníku ještě prázdnou. Takže jsme hezky v pohodě spinkaly pak až do rána a ráno se nám nechtělo kriticky a proto holky šly do koupelny se omýt a prý to udělaly u toho na záchodě a já senejdříve podívala na zahrádku jak je hezky a čůrala jsem se do trávy a šlo mi to hezky hodně, ale ne prudce, protože to nebylo z plného močáku a tak na pipinku tolik netlačil. Večer jsme se ještě s mamčou dohodly, že když pojede na ty dva dny do Mimoně kvůli práci,pojedeme s ní,aby nemusel Libor z Liberce až sem a pak zase zpátky,ale vyzvedne si nás v Mimoni nebo za ním si uděláme ráno výlet vlakem do Liberce a pak pojedeme odtamtud.Tak a bude snídaně.

Tony Liborovi (Po, 15. 7. 2019 - 01:07)

Kontaktuj mne co nejdříve, pokud nechceš, aby tu tvé věci skončily a celé to nedopadlo jak na rakouském netdoktorovi, ale ty urážky, kterými mne napadl multinick Zkoumal, si opravdu vůči své osobě líbit nenechám.

Libor (Po, 15. 7. 2019 - 12:07)

Jak jsem slíbil,rád se s tebou setkám až budeš tady po těch šesti týdnech, zhruba tedy někdy ve druhé polovině srpna a dál. Přestože bych nejradši v Mikulášovicích, můžeme se sejít i jinde, kde to preferuješ. Přizpůsobím se. Podobně jako ty i já často narážím na invektivy nebo závist, ale to je s ohledem na mou práci normální. Jediné, co je nutné proto tomu dělat, je neřešit to, protože jsou emočním problémem jich samotných a ukazují jejich nezralost a zvrácennost ega.

Míla (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Holky krásný večer. Jsem moc ráda, že jste v pohodě.

Martina (Ne, 14. 7. 2019 - 22:07)

Po tom,co prožily určitě. Moc jim to přeju!

Kárka a Šiška (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

určitěěěěěě

Klára (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Libor večer odjel a přijede ve středu ,abysme mohli ve čtvrtek jet do tu konzultaci. Byl opět krásný celý den jako včera a Miška je taky v pohodě. Nikola je už bez teplot a už bývá i venku a je to vše pohodový. Byly jsme se vysprchovat a vlezly jsme všechny tři do sprchového koutu a byla legrace. Vyčůraly jsme se tam ve stoje a moc to ani jedna neumíme a nečůráme tak a tak nám to proudilo z pipinek i po nohách až na prsty a potom jsme si to sprchou opláchly a udělaly celkovou očistu. Mamča nás ještě zve na okurkový salát a tak bude melá mňamka před spaním. Jsem plna zážitků . Je to tady moc hezký a trochu jsme byla smutná,že Libor odjel.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Musíte holky víc roztáhnout nohy a pak to pustit. Jinak si pochčijete opravdu celý nohy i zadek. Ještě lepšíi je si svoji štěrbinku rukama lehce roztáhnout a pak budete čůrat spolehlivě jedním čůrkem . Ono ta ve sprše vlastně je stejně jedno, když to pak smeješ.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 17:07)

Jedou na Bohnice

Reklama

Přidat komentář