Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2019 - 10:07)

Na zdejší diskutéry se silně přenáší generační karma a je potřeba to z nich vymítit pomocí siderického kyvadélka a to jmenovitě 3x denně a dávat si otázky?! Byl jsem týrán v dětství.
Zneužíval mne sourozenec a byl mne? Kdo jsou moji skuteční přátelé. A pak zbytek mezi tím běhat v lese.Po měsíci budete vyléčen a jak rybička.Kyvadélko lze koupit v terapeutickém centru AKTIP a to za zvýhodněnou cenu v rámci balíčku.

Rakato (Pá, 12. 7. 2019 - 13:07)

Siderické kyvadélko je dobrý nápad i pro tebe. Slyšel jsem, že nejúčinější je to, na kterém máš zavěšený vlastní vylomený zub (znalci doporučují přední řezák). Účinek potupluješ opakováním mantry "Chci být lepší a lepší, až budu druhým nejlepší člověk na světě." (Prvním nejlepším člověkem jsem já, ale já jsem se jím stal civěním na fotku guru Ferfeckého, nabitou jeho léčivou energii. Stála mě dva tisíce, protože kromě obyčejné energie mi tam přidal i kosmickou.)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro méně majetné doporučuji Marii Magdalénu jen za Kč 450,-: https://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/dalkova-harmonizace-zasilani/nabijeni-predmetu-a-talismanu

Jedovatej (Pá, 12. 7. 2019 - 15:07)

Jde vod tý energetický fotky zapálit cigáro? Pokud ne, přijdou mi ty dva tácy dost přemrštěný...

Rakato (Pá, 12. 7. 2019 - 17:07)

Energetická fotka je na duchovní věci, a ne pro tvoje přízemní choutky.

aladin (Čt, 11. 7. 2019 - 23:07)

"Microsoft opravil desítky chyb ve Windows. Některé jsou kritické"......Že by nás konečně desítka přestala šmírovat a vše posílat do NSA ??? Houby, CIA zaplatilo Bilovi za desítky, tak přece z toho něco musí mít !!! A i kdyby nás desítky přestali šmírovat, tak tu je ještě Intel CPU řady "i", ten má v sobě také šmírovací program a posílá to do NSA !!! Desítka i CPU jdou blokovat !!! Chce to jen správný prográmek, u CPU musíte do něj a tam to zablokovat !!!

aladin (Čt, 11. 7. 2019 - 23:07)

"Merkelová po třesech tentokrát při ceremonii seděla".....Stejně skončíš babizno v PEKLE !!!

Rakato (Čt, 11. 7. 2019 - 23:07)

Boží trest za imigraci.

aladin (Čt, 11. 7. 2019 - 22:07)

"Prima Max
Vesmírná tělesa".....Bože na nebi, kdo tuhle krávovinu koupil ???

11.7. (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

No nic příště jak pojedu do Prahy dám si těch koňaků v Metropolitanu víc a pobleju jim exkalátory do Metra na Hlavasu,samozřejmě ve vší počestnosti.

11.7. (Čt, 11. 7. 2019 - 19:07)

Chceš vědět co napsal mě,že zhřešil s tím mým sádlem.Škodolibě mě to těší.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Klingere?! Ty jsi simulant!

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Chca nechca. Jedni mohou druzí musí.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Ty si také bílý ale tulipán, ale nikoli fanfán, ale Lejna Pán. Tvoje moč je spíš bezmoč! A chleba s margarínem si zakousni, na opravdovém sádle doma škvařeném, už brzy budeš jen slintat ve spaní.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Tarasnice držící zcela nahá halapartnici v pozici hluboké kráva a voda, tak to si nechám líbit a ještě k tomu můžu chleba se sádlem...

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 16:07)

S touto obrazovkou by se dalo pracovat jako se zánětem, takže vybílit.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 16:07)

V dnešním dni chodí oblečený v barvách francouzské trikolory v ponožkách v sandálech do modra (ignoruje, že ponožky nepatří do sandál) v červeném tričku a bílých šortkých. Protože je tour de france, má batoh v tvaru sýra přetažený do žlutého trikotu a na hlavě má plátěný klobouk. Vše je od firmy Le Coq Sport a jede na kole se sedlem s trikolórou a tváří se maximálně unyle jako bonviván. Na nosiči je košík a v něm bageta, víno, sýry pro případ, že bude piqnikovat.
Na zadním blatníku má připevněnu kameru a snímá dojem, který na kolemjdoucí dělá.

Rakato (Čt, 11. 7. 2019 - 17:07)

Pěkně dnes vaříš, Návštěvníku, jako bych měl toho bláznivého Francouze před očima. /Ve Francii ale takový osamocený Francouz už daleko nedojede, protože ho okradou a (v lepším případě jen) ztlučou muslimáci, kteří se nudí a nemají rádi Francouze./

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 16:07)

Jsem zjistil jednu temnou duši zde na fóru, dal jsem příspěvky do ekvilibréru a vyjela mi sjetina 8-mi papírů. Je to Geoffrey de Peyrac tedy reinkarnace známého piráta ovšem zakletý do mozku 12ti letého dítěte. Protože je původem francouz tváří se nadmíru otráveně a věčně nadutě.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 16:07)

Zavolejte stráže, zbláznilo se páže,
zbláznilo se páže, prý chce dobýt hrad.

Kutálí si páže kouli velké ráže,
kouli velké ráže, můžete se smát.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 15:07)

Není sluníčko a umírají lidi a vy chcete politiky? Je to podvod, defenestraci!

Reklama

Přidat komentář