Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ty (So, 13. 7. 2019 - 20:07)

bys ráda nějaký další vzrůšo, co?

! (So, 13. 7. 2019 - 20:07)

neprovokuj

Ota (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Tak co teda? Jsem z toho celej pryč že mám možnost jí vidět a dokonce jí mít tady.Ale taky mi tohle přesně jde hlavou aby jí nesledoval když sama psala jak jí hlídal i v bytě.Já se prát neumim,jsem mírnej člověk a nechtěl bych mít konflikt s nějakym ukrajincem.Nevim co mám dělat teda? Postavila jsi mi Milunko nečekaně před těžký rozhodnutí.Jsi muj sen ale bojim se teď aby nenastalo tohle co nás tady napadá.Nebo jinej nápad jak se sejít? Co by jsi mu řekla kam jdeš?

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

To jí je jedno, on ji Buď vyhodil nebo Miluna se stejně toulá po nocích, neřekne mu nic

ona ta (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Miluna tady psala, že její kamarádi jsou teď Ukrajinci od Sergeje. A jak Miluna někoho označí za kamaráda, tak jsou v tom prasečinky. No a Sergej za ni vše platí nájem, jidlo, oblečení, zdravotko atd, takže trochu horká hlava, nachytal ji s nějakým kamarádem jak se po Milunovsku kamarádili a je to. Tohle jí toleroval jen trouba Jirka

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Přesně skvělej názor.Takhle si to myslím i já.Die radíme mu aby tam dneska nejel.Jindy třeba jo.

die (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Co Otu strašíš, já nevidím důvod proč by se nemohli s Milunou sejít. Asi hodně čteš kriminálky :-)

:) (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Kdepak kriminálky, stačí číst několik let jednání Miluny. Člověk neví, jak to dopadne a většinou to dopadá špatně. Prostě kde je Miluna, je to akční a to je horší než kriminálka, někdy je to dokonce na kriminál.

pro Ota (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

mnozí už to psali, teď setkání s Milunou není bezpečné. Sergej Miluně nevěří a tak ji hlídá. Představ si, že by vyšpehoval tvoje auto a s kamarády na tebe doma nastoupili. Tak rychle hubnout určitě nechceš ( bůhví kdy bys mohl zase kousat ). Ukrajinci jsou hned se vším hotovi, ani Miluně nedochází, co by sobě i tobě způsobila. Radím v této situaci drž se zpátky. Vypadá, že se Miluna Sergeje ve vlastním bytě bojí, jinak by po tomhle incidentu letěl on a ne že Miluna hledá útočiště jinde.

.. (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Ano,mám stejný názor.Die má sice pravdu že byste mohli byt kamarádi ale nevíš teď aby jí nehlídal.Já bych to nechala na jindy až bude ukrajinec pryč.A kdoví jak to tam bylo,jak tu někdo psal třeba Milunu jinej osahával a on takhle reaguje.

die (So, 13. 7. 2019 - 18:07)

Oto neváhej a s Milunou se setkej, když je to tvůj sen. Na kamarádství není nic špatného.

Hatkin (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

houston.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Taky bys mohl zbít z prken nějaké obydlí v lese, ona tam jednou bydlela s Mariánem co s ním měla pak dvojčata.

? (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Jasně, využívá každého. Otíku, kolik vyděláváš? Miluně nebude vadit, jak máš doma. A mohl bys dělat nějaké přesčasy?

Ota (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

No teda nemam slov.Asi jsi to napsala špatně tak nevim jestli jsem to dobře pochopil ale on ti roztrhl nějaké oblečení? No ja jsem teď z toho hotovej.Takové krásky si musí vážit ale zároveň ne takhle žárlit! Ale co když na to přijde že pro tebe přijedu? Já teď taky musim jít.Tak napíšu až přijdeš ale jsem z toho úplně že teda nevim co ale vidět tě tolik chci.Splnil by se mi sen.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Nejezdi, ukrajinci jsou divocí a nemají daleko k ráně. Začíná to trháním oděvů a pak se to stupńuje.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

ale houby Oto, kráska se s někým osahávala a ještě plánovala soulož a tak to dopadlo. Možná ji ten Ukrajinec opravdu miluje, ono toho na ní k vážení moc není. A nedá pokoj a nedá pokoj. A tebe chce jen využít, jinak by se ti tak narychlo neozvala, nemá kde spát

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

magor, magor, magor

:) (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

kdo?

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Aspoň do zítra aby se zklidnil.Nechci vidět jak je nasranej.Budu ti vděčná Otíku.Za chvíli chce jet semnou nakoupit tak se rozhodni,napíšu až se vrátim.

Reklama

Přidat komentář