Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

die (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Co Otu strašíš, já nevidím důvod proč by se nemohli s Milunou sejít. Asi hodně čteš kriminálky :-)

:) (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Kdepak kriminálky, stačí číst několik let jednání Miluny. Člověk neví, jak to dopadne a většinou to dopadá špatně. Prostě kde je Miluna, je to akční a to je horší než kriminálka, někdy je to dokonce na kriminál.

pro Ota (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

mnozí už to psali, teď setkání s Milunou není bezpečné. Sergej Miluně nevěří a tak ji hlídá. Představ si, že by vyšpehoval tvoje auto a s kamarády na tebe doma nastoupili. Tak rychle hubnout určitě nechceš ( bůhví kdy bys mohl zase kousat ). Ukrajinci jsou hned se vším hotovi, ani Miluně nedochází, co by sobě i tobě způsobila. Radím v této situaci drž se zpátky. Vypadá, že se Miluna Sergeje ve vlastním bytě bojí, jinak by po tomhle incidentu letěl on a ne že Miluna hledá útočiště jinde.

.. (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Ano,mám stejný názor.Die má sice pravdu že byste mohli byt kamarádi ale nevíš teď aby jí nehlídal.Já bych to nechala na jindy až bude ukrajinec pryč.A kdoví jak to tam bylo,jak tu někdo psal třeba Milunu jinej osahával a on takhle reaguje.

die (So, 13. 7. 2019 - 18:07)

Oto neváhej a s Milunou se setkej, když je to tvůj sen. Na kamarádství není nic špatného.

Hatkin (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

houston.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Taky bys mohl zbít z prken nějaké obydlí v lese, ona tam jednou bydlela s Mariánem co s ním měla pak dvojčata.

? (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Jasně, využívá každého. Otíku, kolik vyděláváš? Miluně nebude vadit, jak máš doma. A mohl bys dělat nějaké přesčasy?

Ota (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

No teda nemam slov.Asi jsi to napsala špatně tak nevim jestli jsem to dobře pochopil ale on ti roztrhl nějaké oblečení? No ja jsem teď z toho hotovej.Takové krásky si musí vážit ale zároveň ne takhle žárlit! Ale co když na to přijde že pro tebe přijedu? Já teď taky musim jít.Tak napíšu až přijdeš ale jsem z toho úplně že teda nevim co ale vidět tě tolik chci.Splnil by se mi sen.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Nejezdi, ukrajinci jsou divocí a nemají daleko k ráně. Začíná to trháním oděvů a pak se to stupńuje.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

ale houby Oto, kráska se s někým osahávala a ještě plánovala soulož a tak to dopadlo. Možná ji ten Ukrajinec opravdu miluje, ono toho na ní k vážení moc není. A nedá pokoj a nedá pokoj. A tebe chce jen využít, jinak by se ti tak narychlo neozvala, nemá kde spát

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

magor, magor, magor

:) (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

kdo?

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Aspoň do zítra aby se zklidnil.Nechci vidět jak je nasranej.Budu ti vděčná Otíku.Za chvíli chce jet semnou nakoupit tak se rozhodni,napíšu až se vrátim.

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Jo přijel ale víš on trochu vylít a mě se tu být nějak nechce.Místo aby si mi vážil jako ty jak pořád píšeš o mé postavě a mě to přijde milý tak on mi rozthl co sem před lety nosila takovej dobrej kousek hadrů.Vylezla sem v tom dneska před jeho známý a oni mi obdivovali jako ty a jeho známej mi strčil do kalhot číslo a on to zjistil a vylít a pořád tady zamnou chodí a hlídá i když jdu vedle do místnosti tak se hned ptá co dělam a tak.Dusim se tady a představila sem si že ty bys byl za mě třeba rád že tam sem stebou?

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Nechce Serjožku ani vidět ani cítit, viď Miluno

die (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Miluno proč nemůžeš být doma, máš nějaké problémy? Oto to jsi dobrej jak hubneš. Já bych potřebovala 3 kila a nějak se mi nedaří ale radit umím.

Ota (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

No ty brďo tak teda teď jste mi dostaly.No je to nečekaný.A co ten ukrajinec? On ti nepřijel? Mám dva pokoje,na zemi by jsi spát nemusela to se neboj.Andrejko já jen abych neodradil ale děkuju že mě takhle bereš.

Andrea (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Otiku, buď svůj,myslím, že si moc hodný a to je nad všechny peníze,v tomhle je Milča rozumná,sejdete se jako přátelé a popovídáte, máš víc než mnozí zazobanci

Ota (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Teda, já teď vůbec nevim co odpověď.Jsem docela v šoku Milunko že tě tohle najednou napadlo.Já se ale pořád trochu stydim,ještě aspoň těch deset kilo bych byl radši a moje auto je starý ošklivý.Jsem přeci jen teď v téhle práci taky jen chvíli a potrvá než vydělám na něco slušnějšího.A doma to tady taky nemám hezký.A co třeba se sejít někde v parku večer ,jen bychom se objali,poseděli,popovídali a vyfotil bych si tě hubičko.

Reklama

Přidat komentář