Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

To mi nepomůže Otíku.Ja potřebuju vypadnout do zítra.Tak mě napadlo toho takhle využít stebou když tak hezky o mě píšeš.Je mi to jedno jak to máš doma i auto jaký máš je jedno,jen stačí jestli máš třeba dvě místnosti.Jinak se vyspim i na zemi je mi to jedno.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

a bude to zadarmo?

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Jo zadarmo sem myslela.

a proč (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

ty nemáš dnes kde spát?

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Otíku ty píšeš o mě tak krásně.Já sem se rozhodla že kdyby si chtěl nebo mohl pro mě přijet tak klidně dneska přijeď a já stebou pojedu k tobě.Fakt,myslim to opravdu.Jestli tam máš nějakou místnost volnou tak bych tam do zítra přespala,co ty na to???

Andrea (So, 13. 7. 2019 - 15:07)

Otiku, já bych brala tak 10 kilo,jinak jsi borec, drž se, já jdu zavařit okurky a dělat marmeládu, dělám ráda zásoby na zimu,venku pěkně prší, nemusím zalévat

Ota (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Sakryš tak ty jsi napsala deset kg který já ještě chci dolu přesně těch deset.Kdybych je tak mohl prostě sundat a dát je tobě.Tak to máš hodně práce.Jaké marmelády máš ráda? U nás neprší,tady je zataženo a občas se snaží vylézt i slunce ale nějak mu to nejde.

Pils (So, 13. 7. 2019 - 10:07)

Lallo, já na okna kašlu čím dál víc, čím jsem starší, tak tím víc zjišťuju, že důležité jsou docela jiné věci než umytá okna. Je hezký mít dovolenou před sebou, já bych k moři jela klidně na celé léto.

Lalla (So, 13. 7. 2019 - 10:07)

Sorry, já jsem tele nevložila nick

Pils (So, 13. 7. 2019 - 10:07)

Ahoj Lallo, měla jsem 14 dní dovolenou a od té doby pořád něco doháním. Jak se máš? Tento víkend jsem nikam nejela, když prší, tak mě to na chalupě nebaví. A umazal by se mi pes. :-)

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 10:07)

:) Já na venkov pojedu za pár dní, když tak zapnu topení. Ještě nemám v přízemí umytá okna, ale mám dojem že rozdíl mezi těmi umytými v ložnicích a neumytými moc velký není s tímhle počasím. Na dovolenou letos k moři se chystáme až v září

Lalla (So, 13. 7. 2019 - 10:07)

Ahoj Pils, už jsem si říkala, že jsi tu dlouho nebyla

Pils (So, 13. 7. 2019 - 09:07)

A taky mě napadlo, že jsem tu dlouho nezahlédla Aleše. Aleši, ozvi se!

Pils (So, 13. 7. 2019 - 09:07)

A ještě mě napadá brigáda v penzionu pro staré lidi, v tom máš už praxi a myslím, žes to dělala dobře.

Pils (So, 13. 7. 2019 - 09:07)

Milčo, včera jsem ti zapomněla napsat jednu věc. Jak jsi tady uvažovala, co bys mohla nebo nemohla dělat, tak mě napadlo vybalování zboží v nějakém supermarketu, to se dá naplánovat na dny, kdy ti bude dobře. Možná je to fyzicky trochu náročnější, ale jsi mladá, zvládneš to. Co myslíš?
Andreo, nevím, kde bydlíš, že tam máte krásně, ale tady leje. :-) A bude konečně zalito,

Andrea (So, 13. 7. 2019 - 00:07)

Otiku tak kolik kilo už máš dole,co máš navíc mě pošli ať nevypadam jako Zamora hubená,nechce se mi spát, šla bych na procházku ,venku je krásně

Ota (So, 13. 7. 2019 - 13:07)

Mám dole 7kg a můžu nosit kalhoty co jsem roky nemohl.Kolik by jsi chtěla naopak přibrat ty? Když vy štíhlý jste tak hezký holky.Vypadáte jako pořád mladě.Třicetiletý a čtyřicetiletý ženský s větší nadváhou nebo obezitou se mi nelíbí,dělá je to starší ta postava.Proto doufam že to dokážu a budu taky normální.Jak bych byl šťastnej kdyby se kolem mě ovinula Milunka.Ten její pas štíhlej krásnej.Jako taková laňka.A i já jsem si myslel že máš nějakýho jen na sex na návštěvy.

Ota (Pá, 12. 7. 2019 - 22:07)

Moc hezky jsi to popsala miláčku s tim domem.Živě jsem si to představoval.Pozdravuji i Andrejku.Mam to v praci dost těžký,proto píšu míň ale dále hubnu.To je po prvý v životě kdy mám v tom větší úspěch.

Andrea (Pá, 12. 7. 2019 - 20:07)

Milco, já nejsem sama, mám děti,jenom jsem trošku akční typ,jak říkají kolegové, mám v zadku jehlu, mám i skvělého manžela a vlastně jsem šťastná, manžel hodně pracuje

Miluna (Pá, 12. 7. 2019 - 21:07)

Jo tak to sem si to spletla nějak:-) já myslela že žiješ sama jak pracuješ že se uživíš a že nějakej za tebou chodí na návštěvy.A ty máš přitom manžela i děti.Jen manžel teda hodně pracuje tak neni stebou pořád doma.No dneska sem tady taky sama.Děti šli včera k babičce a Sergej to nestihl jak sem psala.A že si akční tak to si opak mě:-) já sem akční jen pár dní v měsíci a to vždycky nejvíc jen za soumraku,s přicházející tmou ožívám.Kdybych chtěla sportovat všechno musim dělat když příchází tma.

Reklama

Přidat komentář