Reklama

Pás cudnosti

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 00:07)

Milý Quido. Neprináleží mi radiť Ti, lebo ma o to nežiadaš. Preto to ber ako tip na premýšľanie. Skús si doma napísať úvahu na tému "méta", druhú na tému "život" a tretiu na tému "moja životná méta". Až si to potom prečítaš a úprimne sa s tým stotožníš, potom už určite zvládneš aj úvahu na tému: prečo som ja taký nešťastný somár. Prepáč Quido, nechcel som Ťa uraziť. Miesto slovíčka "somár" doplň "vysoký a úžadný inteligent". Prajem pekný večer inteligent.

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

Aj keď tú svoju submisivitu priamo cítim, vie to ešte v tejto fáze zastaviť a všetko ešte raz zvážiť? V hĺbke duše nič ne svojom rozhodnutí meniť nechcem, len mám strach z neznáma. Viem to ešte zastaviť? Tiež si mala v začiatkoch také úvahy?

Bobrik (Po, 8. 7. 2019 - 00:07)

Poval tu svoji krávu na záda a tvrdé ji vymrdej aby věděla o co přijde, možná už má někoho a čeká jen na příležitost a ty budeš kolem ní skákat jak ldijot .A když tě o opustí tak si už nevrzneš.Je to psychické plánované vydírání a takové p..i kopni do řiťi . Buď svým pánem žádná p..a za to nestojí.

luci (Po, 8. 7. 2019 - 00:07)

Ale samozřejmě zastavit to můžeš v jakékoliv fázi . Buď souhlasíš , nebo ne . Je to přece na tobě .

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

Luci, v tejti fáze som sa prichytil pri tom, či to môžem nejako obísť. Alebo je pre mňa sitácia taká, že ak je manželka už teraz presvedčená, že to tak bude, tak sa jej to aj podarí a aj keď to ešte tetaz neviem, tak to tak isto bude a ja to prijmem? Mám e dohodnuté v bodoch, že jej aj poďakujem. Zatiaľ o tom nie som úplne presvedčený. Úprimne Luci. Chcem byť k nej dobrý, ale akosi si tu situáciu neviem predstaviť. Ľahnúť si ľahnem, vydržím. Ale naizaj ma naučí prirodzene poďakovať?

luci (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

Pokud to dokážeš , stane se tvá žena tvou královnou.

Quido (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

Fakt životní meta hodná vytečení...

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

Máme šancu dosiahmuť náš spoločný cieľ aj bez nich? Stäle mám na mysli tie preventívne bez previnenia. Chápem, že výchovné výrazne urýchľujú už len odstraňovanie zlozvykov. Môžte sa snažiť ako len chcete, ale v istej fáze ho už bez pomoci neodstránite. Tomu rozumiem a súhlasím. Ale za nič ako preventívu? Čomu to pomôže?

luci (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

Posiluje to sebevědomí a pozici tvé ženy.

Ty vole (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

TY máš teda starosti. Řešit takové kraviny. Máte asi málo práce.

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Keďže sme na začiatku a ja som vycestovaný a s pásom už 14 dní, tak sa jej prirodzene pýtam aké sú jej predstavy o našom ďalšom manželstve. Vždy to končí vetou: zlatko nerieš, prídeš domov, uvidíš. Zatiaľ si pravidelne čítaj body našej dohody. Tam máš všetko. A keď prídeš domov, ja ju ešte doplní a Ty sa to už len doučíš. Nepýtaj sa a čítaj. Preto som vstúpil do tohto fóra. Myslím, bludy a rozprävky viem vytriediť.

Tom (Pá, 12. 7. 2019 - 15:07)

Ahoj Mariand, omlouvám se za zvědavost, ale mne a mou ženu by pro inspiraci velmi zajímaly Vaše body dohody. Mohl bys je zde uvést? Děkuji.

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Vnútorne obaja s manželkou cítime kde má každý z nás miesto. Som presvedčený o tom, že je mojou povinnosťou byť absolútne poslušný a že je to správne. Aj ona sa tomu teší, že to chcem. Po prvom nadsdení klietky mi oznámila, že týmto krokom nastupujeme dlhšiu cestu ako som si možno predstavoval. Vo vnútri to chcem. Keď sme si ale v pokoji prebrali pravidlá, ktoré začínajú platiť, či sa mi to teraz páči, alebo nie, povedala mi, aby som jej dôveroval a ona je presvedčená, že časom to pochopím a vezmem za svoje tak, že už sa nad tým nebudem zamýšľať. Zatiaľ trvá na tom, že výprasky ako preventíva sú pre ňu aj pre mňa nevyhnutnosťou. Že to teraz ešte nemôžem celkom pochopiť, ale po istom čase moja neistota určite zmizne.

luci (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Udělování výprasků je jedním ze způsobů prosazování nadřazenosti a podřízenosti a podle mé zkušenosti je pořád aktuální . Zrovna tak jako mé ponižování jinými muži v přítomnosti mého . Je to způsob sexuálního života a probíhá kontinuálně . Jsem děvkou , když on to chce a jsem potrestaná , když jsem neposlušná.

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 21:07)

Luci, rád od Teba prijmem rady ako to zvládať a a Tvoj názor na nevyhnutnosť pravidelných preventívnych výpraskov. T.j. aj keď za dané obdobie bude manželka úplne spokojná. Sú potrebné v takom vzťahu? Ak áno, tak do kedy? Som neistý.

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 07:07)

Luci, prešiel som si mnoho linlkov, ale nikde som nenarazil na diskusiu skutočných manželiek, ktoré žijú v reálnom D/S manželstve. Nie bludné poviedky domín, ktoré nikdy nemali zaväzujúcu manželskú obrúčku ma ruke. Žiadne snívajte s nami. Hľadám úprimné vyznania reálnych žien. Ich skú senosti, začiatky, fázy, kde robili chyby, metodiku postupu, časové hľadisko, reálne výsledky a pod. Ak poznáš, daj prosím. Ďakujem

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 06:07)

Luci, Ty žiješ v takom vzťahu(manželskom)? Ak áno, na ktorej strane? Ak nie, prečo reaguješ na moje otázky? Myslím to v dobrom. Nechcem Ťa uraziť. Naozaj nie. Len premýšľam.

luci (Ne, 7. 7. 2019 - 21:07)

Jsem žena kandaulisty , takže strana na které jsem je jasná . Ta používaná a ponižovaná jsem já . Ale kdyby mne to zároveň nevzrušovalo a neuspokojovalo , tak uteču. Proto jsem ti napsala , že musíš chtít , jinak to nejde . Jinak hodně štěstí v novém životním stylu.

láďa (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Luci, jak dlouho vám trvalo než jste dospěli do takového stavu kdy vám to oběma vyhovuje? A kdo s tím přišel?? A jak jste se dozvěděli o pásu cudnosti????

láďa (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Musím zcela souhlasit tento životní styl není o zamčeném penisu a trestech ale musí to vycházet z hlavy a to z té velké jinak zbytek je o dohodě.Jsme z manželkou 30 let svoji a pás cudnosti používáme teprve cca 3 roky náhodou a opravdu změna velká a to u obou.

Reklama

Přidat komentář