Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

jj (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

z vyprávění druhých .... ale že by sis za tím šla osobně, to ne. Ty bys na ID nárok měla, pze jsi sem tam pracovala a sociálku ti platili. Potřebuješ posudek od tvého doktora jaké máš potíže. Ale nejsi zaměstnaná, tak asi neplatíš zdravotní pojištění a doktora bys musela platit ze svého. Máš v tom nepořádek, jsi zvyklá si jen stěžovat a tady je každá rada zbytečná

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

Já si zdravotní platim sama když zrovna někde nejsem.Stojí to teď 1803 kč,docela pálka co? Socku sem zkusila jen jednou v životě a tak si semnou vytřeli prdel a chovali se tak arogantně že sem to nechala být.U doktora nic nevyřesim,ani mi nenechal dopovídat,jen vyťuká recept a mazej pryč.Nevim kde najít nějakýho kvalitního,kterej vyslechne nechá vás v klidu vypovídat a řeší to a zajímáte ho a ne jen byznis jak někde u pásu kde jede kus za kusem:-(

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

Teď se mi to všechno připomělo a ještě mi chytl vztek.Ty kur.y využívali mojí hlouposti a mojí zvýšený sexuality.Ještě že už mi to přešlo,už se mi spíš hnusí nad třicet let je to všechno pupkatý.Fuj! Už bych nehrabla na to.

Miluno (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

a co bylinky? Kdysi ti Alice nějaké poradila a fungovaly ti. Proč si je nepořídíš preventivně před menstruací, když víš, jak to prožíváš?

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

Jo to sem si taky říkala.Jestli se mi tohle bude opajovat máš pravdu budu muset si je objednat.Maji se brát tři měsíce.Ale nevim po jaký době se můžou opakovat ale pomohly mě opravdu hodně.No budu muset něco udělat abych mohla jít dělat.Tohle se vážně nedá s timhle žít každý měsíc.To už sem opravdu jak důchodce i ty děti si toho všimli,je to smutný.Možná i nějaký důchodci jsou čipernější když zvládaji výlety.Já sem ráda že dneska sedim.

tak (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

se zeptej Alice, jak bylinky užívat, kdy se má udělat pauza, jestli jen asi týden před předpokládanou menstruací, jestli i během menstruace a pak vysadit atd. Zjisti si to, tyhle stavy a nejistota tě deptá jen proto, že se nezeptáš. nebo se poraď s mamkou, je to žena a určitě taky někdy něco řešila. Máš problém se někoho ptát?

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

Sedim a sem těma bolestma otrávená.Ani prášky moc nezabrali.Bolí mi hlava až do oka,pálí a štípe mi v nose,prsa mi bolí a na jednej noze koleno a na druhej noze holení kost a připadam si malátná když jdu:-( trochu se i třesu.Nevim jak si už pomoct.Dneska bych nedošla už ani tam kam jsme šli včera.Cikáni jsou za vodou.Sami mi říkali že berou i příspěvky na nábytek a dávkám říkali že jim přijde výplata.A ten jak mi podvodem okradl tak říkal že stačí vzít nájemní smlouvu a mít tam trvalý pobyt a odnést to na socku a že oni to zaplatí.

Návštěvník (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

Důchod je podle odpracovaných let.

K. (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

A jak to mají pak cikáni.Co sedí doma a ještě k tomu berou dávky?

no (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

je plno dávek a doplatků. A oni se sakra vyznají.

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

To jo vyznaji se pořádně v tom.Jen si myslim že je rozdíl když tam přijde bílej a řekne že má nárok na to a na to tak na úřadě udělaji cokoliv aby to nedostal,aspoň to je moje zkušenost z vyprávění od bílých.Ale přijde cikán a jemu to prostě bez keců daji,to je prostě zkutečnost.A jak sem nějaký ty rodiny viděla tak tam to nebylo aby ženská byla doma a chlap dělal.Tam seděli doma celá početná rodina.Dědek padesátiletej důchod na astma ale hulil jednu za druhou,jeho žena doma a žila z peněz z opatrovnictví co měla na sebe retardovanýho synovce.Její dcera nezaměstnaná na dávkách a její přítel bratránec tu a tam po čorkách,obcas prodal nějakej šrot nebo kov když ještě mohli a takhle si žili.To jen příklad z jedný rodiny.A říkali mi ať nejsem blbá a zajdu si pro něco taky:-)

K. (St, 10. 7. 2019 - 11:07)

My nejsme manželé,je to přítel.Je mi jasný že bez něj bych jít dělat musela.Ale taky nevim jak bych to dlouho vydržela.Bojím se že bych padla večer tak hotová a ráno se vzbudila bolavá že bych už nevstala.A kolik dávaji důchod když si to někdo neoddělá? Já žádný dávky od státu neberu.Milčo jsi skvělá,kdyby jsi věděla jak já tě chápu.Pracuj na svém vztahu a nic mu nevyčítej.A jak vlastně Sergej vypadá?

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

Moc díky.Sem ráda že tu někdo takovej je.S důchodem ale nevim jak to je.Sergej má tmavý vlasy a modrý oči.

K. (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

Tak to může Sergej vypadat dobře.Když tady u nás potkam nějakýho ukrajince tak si na tebe vždycky vzpomenu.A jaký máš bolesti dneska? A co teď třeba děláš? Andrea a Ota jsou asi moc hodný jak tu s tebou píšou.Jsem zvědavá jestli Ota za tebou někdy přijede.

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 20:07)

Na co připomínáš mojí minulost? A kdyby ti někdo urážel a vysmíval se co bys dělal ty? Nebo kdyby tě napadal? To sem měla stát jak ovce a nechat si srát na hlavu? A nebylo to nějaký velký bití že se s někym stčíš nebo padne facka nejsou nějaký rvačky.Doma mi vždycky učili že se mam bránit a nenechat si líbit.

? (St, 10. 7. 2019 - 07:07)

Hele a v nemocnici to byla rvačka né? Tu sestru jsi napadla fyzicky a dokonce v pracovní době.

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Je mi blbě,teď sem sotva dolezla do křesla a vzala si prášky.Neumim si představit s timhle jít dneska do práce.Tak ať už ty zasraný krámy dostanu aspoň!!! ať už mam klid!!!! Ta ženská to je fakt zařízení debilní,ještě když je pak člověku takhle blbě několik dní než se uráčí přitáhnout ty krámy.Asi můžu chodit do práce vždy na 2-3 týdny po krámech a pak je ze mě mrzák než krámy přijdou.Ještě když se to natahuje a nepřichází.To je všechno timhle svinstvem.Chlapi se maji jak nejsou omezený ničim.Obdivuju všechny ženy kterym je stejně blbě jako mě a přesto dokážou dělat.By jim měli líbat ruce.Ze mě je opravdu troska,nevim jestli to může ovlivňovat i hv a nějak to zesilovat ale zase když je na nule,ten nejlepší výsledek tak já nevim čim to je.A to můžu být ráda že zatim nehysterčim,to mi pak rádo ještě občas cvakne a brečim a nádavam než to dostanu.A jak píšeš o tom konfliktu tak to taky nebyla žádná rvačka.Že sem si bránila svoje území a druhou chytla a strhla z něj a zacloumala s ní neni rvačka.Rvačku si představuju jinak.Kdyby mi někdo hrábnul na Sergeje bude to stejný.Jen nevim jak bych reagovala kdyby mi na něj sahla taková Lucinka nebo ta ukrajinka z nemocnice,bych je asi chytla za vlasy jako že by vypadalo že je schodim ale pak bych je začla líbat na krk a kolem ucha.

aha (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

a jak si představuješ rvačku

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 11:07)

Kde padaji rány a lidi se bijou a netrvá to pět vteřin ale prostě se řežou.To je rvačka podle mě a ne že někoho sundam ze svýho chlapa a zařvu na ní.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 20:07)

Koho zmlátila

Reklama

Přidat komentář