Reklama

Muži a erotické pomůcky

Erika (Ne, 24. 8. 2014 - 14:08)

Dobrý den tak už jsem vyzkoušela a objednala jsem sexy prádýlko ze stránek Erosstar a je luxusní, opravdu jsem s ním byla na tisíc procent spokojená, měla by jste je určitě také vyzkoušet, nejvíce to ocenil manžel!

MilanXD (Út, 19. 8. 2014 - 23:08)

Pro lidi, kteří se zajímají o erotické pomůcky jsem napsal velmi obsáhlý web, kde jsou recenze na věci, které jsou neobvyklé a nebo velmi účinné. A v prvním menu jsou pak popsány detailně všechny základní kategorie - takže si tam můžeš přečíst vše třeba o těch análních kolících.
http://www.eroticke-pomucky.cz/

Hana (Po, 18. 8. 2014 - 09:08)

Ahoj moc ráda bych všem doporučila internetové stránky www.erosstar.cz mají tu parádní výběr všech věcí. Už jsem si tu kolikrát objednala a vždy jsem byla maximálně spokojena. Za poslední dobu jsem si tu vybrala krásné sexy prádýlko a různé hračičky, sexy věcičky. I přítel je nadčený ze stránek.

elizabet (Pá, 15. 8. 2014 - 17:08)

Ahoj já bych chtěla nějaký odvážný obleček, přemýšlela jsem už i nad overalem, snad jsem to správně napsala, chtěla bych svého partnera překvapit, aby nemohl popadnout ani dech.

Veronika (Čt, 24. 7. 2014 - 08:07)

Ahojky chtěla bych se Vás zeptat ná osobní věc, už jste někdy někdo zkoušel anální kolíky, nebo jiné podobné pomůcky, už delší dobu uvažuji nad touto možostí, jenom jsem se nikdy neodvážila zeptat kamarádky nebo kohokoli z okolí, aby mi k tomu řekl něco bližšího. Co by jste mi doporučovali? A četla jsem, že se musí člověk pořádně promazat.

Daniela (Čt, 24. 7. 2014 - 08:07)

Dobré ránko já jsem na ně přišla při pročítání jedné diskuze a tak jsem si řekla, že bych to moc ráda zkusila a bylo to! Obednala jsem si pár věcí a do pár dnů jsem toměla doma.

Jan (Út, 22. 7. 2014 - 13:07)

Já jsem už 30 let ženatý a nyní si teprve užíváme s ženou sex!
K tomu pomůcky a měnit polohy, styly a postupy!
Jak zevšední sex, je konec všeho!
vyzkoušet se má všechno, hlavně předehra s pomůckami (nebolestivými!) je vzrušující!
Většinou musí mít inspiraci muž, co se bude
dít...žena je pak na nejvyšším stupni vzrušení co bude a jaké to bude.
Hlavně malý hrášek vzbudit a pak jde všechno samo.

pomůcky spíše p (Út, 22. 7. 2014 - 12:07)

Vzhledem k orgastickým možnostem ženského těla, nesrovnatelnými s mužskými, jsou tyto pomůcky vhodné hlavně pro ženy. Částečnou výhodu mají aspoň muži, kteří se nebojí něco nacpat do análu, ovšem řada se jich bojí...

Františka (Út, 22. 7. 2014 - 11:07)

Ahoj kam chodít epro inspiraci? Chtěla bych přítele něčím překvapit v postýlce a zatím jsem nic nenašla, co by se mi líbilo a opravdu bych měla pocit, to je ono. Prvně mě napadl nějaký erotický oblešek a k tomu pár vibračních potvůrek, nebo co by jste mi radili vy? Není to hloupé? ale kdybych měla něco průsvitného s pár věcičkami, třeba pouty a pak pár návleků na penis nebo vibračních koužků.

jirka (St, 16. 7. 2014 - 07:07)

Mysli tim s pouzityma kalhotkama ci tangama .

jirka (St, 16. 7. 2014 - 07:07)

Myslim, ze muzum staci malo, aby se vzrusil a udelal. Tedy mohu-li to rict aspon za sebe .Kdyz neni partnerka doma, vystacim si s jejima kalhotkama a kozackama .

Alena (Út, 15. 7. 2014 - 16:07)

Ahoj kam chodíte na nápady, jak spestřit milování? Už přes 5 let mám stále stejného přítele a chtěla bych ho něčím novým překvapit a trošku oživit to naše milování.

boža (Pá, 27. 6. 2014 - 06:06)

Vibrátor na prostatu muže.Je to síla.Doslova z toho šílí a orgasmy prý nepopsatelné.

Zuzana (Út, 24. 6. 2014 - 06:06)

Ahojky ženy já jsem si právě zákoupila přes internet vibrátor a to na stránkách www.erosstar.cz mají tu úžasný výběr zboží za skvělou cenu! Určitě všem doporučuji!

maja (Ne, 22. 6. 2014 - 09:06)

ahoj ráda bych náš vztah trošku rozvášnila, že bych si koupila nějaký erotický obleček či nějaké erotické pomůcky. Ale kde? Za každou radu nebo nápad budu ráda.

jirka (Út, 27. 5. 2014 - 11:05)

Me staci pertnercino kozacky. Obe vycpu a pak si dam jednu pod sebe a tru se o ni pindourem a tu druhou pri tom libam .

Andrea (Út, 27. 5. 2014 - 11:05)

Ahojky už jsem přes půl roku s nikým nespala a mám absťák, přemýšlím aspoň nad nějakou hračkou do postýlky! Co si o tom myslíte? A jaká Vám vyhovuje?

Olda (Pá, 23. 5. 2014 - 15:05)

My nakupujeme pomucky v ruzovyslon.cz. Maji tam vsechno nafoceny vcetne videi, jak to testovali, nekdy clovek ani nevi, jak se co pouziva. :-)

Nenova (Pá, 23. 5. 2014 - 13:05)

Ahoj holky narazila jsem na stránky www.erosstar.cz a líbí se mi spoustu věcí a přemýšlím nad tím, co bych si objednala, ale zatím mám trošku strach z toho objednávaní, máte s touto stránkou zkušenost? A jakou?

Karel Panda (Út, 25. 3. 2014 - 12:03)

ahojky ráda bych si udělala...Moničko, já jsem takhle obdaroval svou přítelkyni sadou dárků - košilka, luxusní vibrátor a ještě pár drobností. Trochu jsem se bál reakce, ale nakonec vše dopadlo k oboustranné spokojenosti :). Nakoupil jsem na e-kondomy.cz, mají tam, myslím, docela dost věcí na inspiraci. Zkuste se podívat tam. Je to příjemnější než chodit do kamenného obchodu a na vše se přeptávat.

Reklama

Přidat komentář