Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Znovu opakuji (St, 5. 4. 2017 - 19:04)

Pánové sami si to děláte...že normálního MUŽE charakterizují jiné hodnoty než krásné nohy a parádní punčocháčky nebo růžovoučké košilky.

Mařko (St, 5. 4. 2017 - 19:04)

Pánové sami si to děláte...Tvůj přítel, manžel nebo brácha nosí sukně ?? To bych chtěl vidět....

Marta (St, 5. 4. 2017 - 19:04)

Pánové sami si to děláte...Já bych se mužem v sukni vůbec nezabývala. Buzna to nebude, ale magor zcela urřitě ano. Neumím si představit svého partnera v sukních. Skutečně ne.

Marie (St, 5. 4. 2017 - 19:04)

Pánové sami si to děláte že ve vaší módě se nic nemění už 100 let je beze změn. Snad jenom barvy, ale jenom u těch odvážnych. Psát o někom kdo zkouší něco nové že je buzna muže jenom zabeděnej chudák.

Zas nějaká buzn (St, 5. 4. 2017 - 18:04)

Když má kluk hezké nohy...Normálního MUŽE charakterizují jiné hodnoty než krásné nohy a parádní punčocháčky

DJ (St, 5. 4. 2017 - 17:04)

A kdybych viděl, tak bych...Když má kluk hezké nohy tak proč ne?
Jako americký zpěvák Ezra Furman, který má i parádní punčocháče. Tak mu můžeš něco vzkázat.
https://www.youtube.com/watch?v=oYxBwd8VjyE

Já neviděl našt (St, 5. 4. 2017 - 16:04)

že to prakticky nikdo...A kdybych viděl, tak bych tomu sukýnkovýmu retardovi něco od plic řekl.

Podstatné je (St, 5. 4. 2017 - 16:04)

v tom případě, ať tady z...že to prakticky nikdo nenosí, jenom pár dementů. Někdo tu psal, že viděl 4-5, já jsem viděla za celý svůj život 2 muže v sukních. A z vizáže vyplývalo, že to byli opravdu vylepaní jedinci.

tak (St, 5. 4. 2017 - 12:04)

Co vás na tom, že si někdo...v tom případě, ať tady z toho nedělá debatu, že nic jinýho pohodlnýho na léto není a nosí to celej rok. protože má jinou potřebu to nosit než kvůli zapařeným kulím.

Honza (St, 5. 4. 2017 - 11:04)

To v Rakusku to je ina liga ,panove v suknich,puncochy a tak ,neni problem nosi normos.

Mám otázku (St, 5. 4. 2017 - 07:04)

že to prakticky nikdo...Co vás na tom, že si někdo vezme sukni žere? Vás se to netýká, bo byste nic takovýho na sebe nevzali. Takže, kde se bere ta agresivita? Taky by mě zajímalo z jakého okruhu lidí jste? Ev. IQ

Sice (St, 5. 4. 2017 - 07:04)

je naprosto okrajová...bez sukně, ale podívej se do zrcadla a uvidíš dalšího

Podstatné je (Út, 4. 4. 2017 - 21:04)

že to prakticky nikdo nenosí, jenom pár dementů. Někdo tu psal, že viděl 4-5, já jsem viděla za celý svůj život 2 chlapi v sukních. A z vizáže vyplývalo, že to byli opravdu vylepaní jedinci.

Hanka (Út, 4. 4. 2017 - 21:04)

já si nemyslím,že...Všude jsi čitelná.

No (Út, 4. 4. 2017 - 17:04)

Máte pravdu. Postiženým...já si nemyslím,že záměrně by někdo ze sebe dělal kašpara.Asi o tom právě nic nevíte,je potřeba studovat,pak budete psát jinak.To máte jako tady na tématu ponožky,nohy-je to prostě taková úchylka,kdy těm lidem se líbí bosé nohy,stydí se,pokud by neměli mít ponožky.Jsem si to četla a fakt jsem se tomu zasmála,ale jinak je toleruji,vím,že to tak prostě mají,oni si to nevybrali.A tady to je podobné.

Jj (Út, 4. 4. 2017 - 17:04)

Je asi fakt, že pokud si chlap (otázka, zda je to chlap) na sebe vezme sukni, asi to bude nějaký týpek, kterému jde hlavně o to, aby na sebe poutal pozornost.
Takže je asi lepí je ignorovat a nevšímat si jich.
Každý jsme nějaký.

Steve (Út, 4. 4. 2017 - 17:04)

je naprosto okrajová...Krom Skotů v televizi tak nikoho :-)

Hm, (Út, 4. 4. 2017 - 17:04)

je naprosto okrajová...To je fakt, s blázny se nesetkáváme tak často.
Já viděl nedávo dva, šli spolu, ale ti teda stáli za to :-)
Jeden na palici zavšivené dredy, druhý měl k té sukni triko snad z popelnice. Oba smrděli špínou, acetonem, špína se z nich loupala, ale byli asi svobodní :-)
Asi to byli nějací aktivisté za individualismus :-)

Hm (Út, 4. 4. 2017 - 17:04)

být svůj-to je...Máte pravdu. Postiženým lidem se opravdu smát nemá.
Zítra si vyjdu s džberem asfaltu na hlavě a pak tady budu brečet, že se mi každý smál a že lidé nemají pro mne pochopení.
Ono něco jiného je individualismus a druhá věc je dělat ze sebe schválně blbce a kašpara.
A do té druhé řady já řadím kašpary v dámském oblečen, tedy v sukni.

Také (Út, 4. 4. 2017 - 16:04)

Takže pokud chceš být za...jsem vždycky byla odpůrcem takovýchto věcí,ale ono,když si člověk něco nastuduje,něco si přečte,ledasco pochopí a pak pochopí i tyto lidi.Jenomže jen tak to moc nikdo nečte,nikoho to jako nezajímá,až když se sám s něčím podobným setká,teprve potom mu to otevře oči.My,kteří to máme jinak,to stejně nikdy nepochopíme,jen budeme to tolerovat.

Reklama

Přidat komentář