Reklama

znásilnění

Quido (Čt, 4. 7. 2019 - 10:07)

Dobře. Ale být schopen rajcu pouze při pohledu na kopulování devadesátileté thajské stařenky štěnětem bernardýna v hypermanganové lázni, umístěné na pracovním stole rodinného řeznictví v Paříži, to už je poněkud nákladná záliba. To vysokému procentu chlapů k tomu samému musí stačit pouhá pravá ruka, možná v kombinaci s trochou fantazie...

luci (Čt, 4. 7. 2019 - 10:07)

Je otázka , co ,jak a pro koho je nákladné . S deviacemi a perverzí je to jako s jakoukoliv lidskou činností . Kdo má choutky a může si to užít naplno , ten se lépe uspokojuje než ten , komu musí vystačit fantazie a jeho pravá , nebo levá ruka . Rozdíl je ale v tom ,že někdo to provozuje a přizná to , ale většina to zatlouká i když se tomu oddává.

Quido (Pá, 5. 7. 2019 - 21:07)

A orgiální ponižování, trýznění, mučení i zabíjení vězněných dětí, mládeže a žen se sexuálním podtextem ze strany superbohatých a supermocných podle tebe taky rutinně a všudypřítomně existuje? Nebo si to častěji vymýšlejí obyčejní lidé, aby se mediálně zviditelnili, a trochu na svých vyprávěních i vydělali?

Zuzkazuza (Út, 2. 7. 2019 - 08:07)

No asi to nemá cenu sem psát. Potřebovala jsem to jen ze sebe dostat. Nemám to komu říct.

Zuzkazuza (Po, 1. 7. 2019 - 18:07)

Před chvili jsme skončili. Byl zo záběr. Ti si to pěkně vychutnávali. Celkem to trvalo něco přes hodinu.

Quido (Po, 1. 7. 2019 - 21:07)

A nejsi náhodou nějaký Viewegh, nebo něco na ten způsob?

Zuzkazuza (Po, 1. 7. 2019 - 18:07)

Tak jsem to odmitla s tim zaměstnancem. Šéf byl zklamanej, ale začal s jinou variantou. Prý prostě někoho odchytit na ulici a říct mu, že si může užít se mnou a jen že se šéf bude dívat. Naléhal ma mě až jsem nakonec souhlasila. Pronajal pokoj na hotelu a já si mohla vybrat. Celkem dlouho jsem se odhodlavala. Pak jsem viděla jednoho sympatickeho a oslovila ho. Šéf řekl, že i mužskej dostane 5000 Kč kromě toho , že si se mnou užije. Mě to zvyšil na 40000 Kč. Jediná podmínka byla, že to natočím na kameru. Tak kluk váhal, ale že spěchá. Tak to padlo. To mě rozladilo. Šla jsem si sednout do baru a čekala že se třeba někdo ozve sám. Stává se mi to pořád, že mě balí kluci nebo chlapi. Dlouho nic nebylo. Už jsem to chtěla vzdát , když tam přišli 3 týpci. Nebylo to teda moje kafe, takoví ti oplzlí děvkaři. Začali se mnou laškovat. Tak jsem jim vysvětlila situaci a chtěli všichni. Do toho se mi tedy vůbec nechtělo. A to jsem jim ani neřekla ontěch 5000 Kč. Na druhou stranu jsem už nechtěla dál hledat. Řekla jsem jestli se rozlosují kdo půjde, nesympatičtí byli všichni. Nechtěli, že prý mě přefiknou všichni naráz. To mi samozřejmě za to nestálo ani za ty peníze. Už jsem byla psychicky na dně, tak jsem zavolala šéfovi, že na to nemám a že s třema nepůjdu. Dlouho mě přemlouval a po dlouhém dohadování mi nabídl 90000 Kč když to udělám. Já se nechala ukecat.

Jana (St, 3. 7. 2019 - 20:07)

Ty to máš ještě dobré za peníze, le já byla surově znásilněna ve 14 letech. Bylo to přepadení za bílého dne.Ten chlap mě pořádně zmlátil, já se totiž moc bránila, posledním úderem jsem omdlela. Probudila jsem se vysvlečená a tak jsem hned volala mamce a později ho chytli, znásilnil víc holek.
Problém je, že od té doby mám trauma. O tom jsem doma nemluvila, Na mě když teď nějaký kluk nebo muž sáhne, já se úplně bloknu a nejsem schopna mluvit ani se bránit. Takže to dopadlo tak, že v 16 letech už jsem spala asi s dvaceti kluky nebo muži. Prostě kdo na mě šáhl, ten mě dostal. Někdy dokonce se mi úplně zatmí a už se i několikrát stalo, že jak jsem procitla do bdělého stavu, tak na mmmmě byl kluk a souložil se mnou. Podobné mám s tebou to, že prý jsem taky hezká

zuzkazuza (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

Dik za názor. Tak já už vůbec nevím. Je toho jaksi moc na mě.

Zuzkazuza (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

A to jsem ještě dostala návrh, že pokud se nechám přefiknout od nějakého zaměstnance, myšleno v kanclu, tak mi da šéf jednorázově 30000 Kč. On tady má všude kamery, tak by se díval. Nevim jestli bych to měla přijmout a taky si to moc nedovedu představit. Ale šrotuje to v hlavě. Je to strašně moc peněz.

Quido (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

30 000 Kč že je strašně moc peněz?

Jinak jakmile šéf dospěje k názoru, že jsi obyčejná děvka, která si neumí vážit ani sama sebe, může s tebou být hotov velmi rychle. Neměla bys mu vyhovět hned a ve všem. Tím jenom lacině vyprodáš svůj osobnostní kredit, kterému se u něj snad ještě těšíš.

S tím zaměstnancem to kromě toho může být i zkouška. Zda víš, komu máš být loajální, a koho máš považovat za svého výhradního souložníka.

Zuzkazuza (Po, 1. 7. 2019 - 13:07)

Ještě po mě asi 2 měsíce chce šéf abych nosila krátké sukně,ale bez kalhotek. Problém je když jdu mimo kancl. Musim se extrémě hlídat. To bylo právě dnes. Roznášela jsem zaměstnancům dotazníky. Doufám, že nic nepoznali. Nepředkláněla jsem se naštěstí apod.

zuzkazuza (Ne, 30. 6. 2019 - 23:06)

Já o tom hodně v sobotu přemýšlela a došlo mi, že mi to vadilo hlavně když jsem měla přítele, teď je to asi měsíc co jsme se rozešli a už nemám výčitky kvůli němu apod. tak jsem zjistila, že mě to vlastně s šéfem baví. V sexu je teda fakt dobrej. Do teď jsem byla z toho zmatená, poprvé v takové situaci. Já sice měla už 5 kluků, sex s 10, ale to jsem ještě neuměla rozlišit v začátku kdo o mě má vážný zájem a kdo mě jen chce do postele dostat. (nemám problém s klukama, prý jsem hodně hezká podle řečí), ale s žádným nebyl takový sex jako s šéfem, prostě to holt umí.
tak mi došlo, že se vlastně těším na pondělí. Jenom mi vadí, že jsem tak trochu víc sexuální otrok.
Problém je taky v tom, že jsem hodně vzrušivá a i když jsem třeba nechtěla, tak v průběhu sexu mě to vzrušilo a pak se mi to i líbilo. (to mě vlastně taky štvalo, že jsem to nějak nedokázala to vzrušení ovládnout a on to na mě prostě poznal. Proto si asi troufal víc a víc.

Zuzkazuza (So, 29. 6. 2019 - 21:06)

No šéf je pohlednej, má vypracovanou postavu - chodi pravidelně posilovat. Ma sice 50 , ale vypada tak na 38 - 40 max. Takže mě neodpuzuje. Spis mě vadi , že si toho vymyšli pořád víc a víc a také je to už až moc.

Quido (So, 29. 6. 2019 - 21:06)

Nechte si ty jeho výmysly nějakou formou dobře zaplatit. Ne nutně tak, že byste mu každou požadovanou úsluhu opatřila explicitní cenovkou, nicméně spíše celkovou materiální i finanční náročností.

zuzkazuza (Pá, 28. 6. 2019 - 20:06)

Musím se někomu svěřit, zatím jsem to nikomu neřekla, stalo se mi to v práci. Po škole jsem asi půl roku hledala práci dost intenzivně, něco v kanclu. Pak jsem dostala místo sekretářky ředitele-majitele jedné soukromé firmy. Prvních 14 dní to bylo v pořádku, pak mi bylo naznačeno, že jako sekretářka ředitele bych měla nosit šaty nebo sukně, ani jsem tomu nevěnovala nějakou pozoznost. Pan ředitel-majitel má asi 50 let. Po dalším týdnu mě poprvé plácl přes zadek. Ohradila jsem se, on že se omlouvá. Pak byl zase týden klid a po měsíci mi sdělil, že by mi firma přispěla na oblečení. Tak další den v pracovní době jsme vyjeli nakupovat, říkal, že nemusím hledět na cenu, ať si vyberu co se mi líbí. Pak jsme se vrátili do práce a musela jsem se mu ukázat ve všem co jsme nakoupili. Koupil mi toho spoustu, celkem asi 7 oděvů komplet. Vždy odešel na převlíkání do vedlejší místnosti. Až asi na pátém se vrátil když jsem byla vysvlečená. Vůbec nereagoval na moje protesty a šel ke mně. Začal mě hladit osahávat. Já byla v šoku. Snažila jsem se mu vysmeknout,ale měl silu (chodil pravidelně posilovat.) Šahal mi vsude. Říkal že se mu moc líbím. Řikala jsem ne, ale na to vubec nereagoval. Jak byl přitiskly zezadu tak bylo citit i jeho vzrušeni. Pak se vysvlikl a snažil se mi ho dat do pusy. Já se bránila. Řekl mi, že když to neudělám, že mě ve zkušební době propustí. Já začala pomáhat finančně mamce, má finanční problémy a tak jsem to udělala. Asi jsem neměla. Ale v ten 0moment jsem se zlomila. Nikdy jsem tomu v minulosti nebyla vystavena. Je mi 19 . Měla jsem přítele. Ani mu jsem nic neřekla. Nemuzu se s tim srovnat . Hned ten den se mi majitel omluvil. Že ať nikde nic neříkám. Prý to bylo selhání vyjimečné a jiné kecy. Napsal mi mimořádnou odměnu- polovinu platu. Pak bylo patr dni klid a zase požadoval orál. Dal mi za to smlouvu na rok bez zkusebni doby. Oral se opakoval častěji, pak došlo i na sex. To jsem odmitala. Zkoušel to parkrát a já ho vždy odmítla. Orál už byl postupně každý den. Pak ho začal dělat i mě. Plat jsem už měla skoro dvojnasobny. Jsem asi blba, ale nějak mě vždy ukecal ( i finančně). Jednou jsme po pracovni době pili alkohol. Já normálně nepiju skoro vubec. Dost mě opil a pak mě vlastně znásilnil. Já už měla dost, asi jsem se i malo bránila. Od te doby uz byl pravidelne i sex .
Plat uz mam vice nez 2, 5 nasobek puvodniho. To je sice prijemné, ale psychicky jsem na tom huř. A navic uz ani doma nemam chuť na sex ( v praci už to je prakticky každý den, dost často i dvakrát za den.) Připadám si jako lehká děva. O přítele jsem už přišla, neměla jsem už sílu a chuť s ním být intimně. Na druhou stranu nechci o tu práci přijít. Možná mě odsoudíte, ale není to tak jednoduché. Reakce můžete i na email : [email protected] , sem se asi dostanu méně. Zuzka.

Quido (Pá, 28. 6. 2019 - 21:06)

Moderní by asi bylo v tom s tím ředitelem i nadále pokračovat, nechat si od něj dál zvyšovat plat a pobírat další mimořádné odměny, najít cestu, jak jeho luridní sexuální aktivity tajně natáčet a nahrávat, a pak ho začít pomalu a opatrně vydírat. Aby tě ani nevyhodil, ani nezavraždil. Neber to jako navádění k trestné činnosti z mé strany, ale jako pouhé vyjádření mé představy o tom, co by bylo ve tvé situaci moderní.

Návštěvník (So, 29. 6. 2019 - 09:06)

No plat už mám luxusní, jen mi vadí ta jeho aktivita a připadám si jako nějaká matračka . Kvůli tomu jsem se i rozešla s klukem, už jsem to nezvládala fyzicky, kluk chtěl taky často. Mám sice sex hodně ráda, ale jak je to vynucené, je to samozřejmě něco jiného. Už to on vše bere jako samozřejmost, já mu pořád ještě vykám, to je paradox on mě vyká křestním jménem. Je to takové zvláštní.

Quido (So, 29. 6. 2019 - 14:06)

Málokdo bere tolik peněz, aby mu to stačilo a nechtěl víc. Navíc dříve nebo později může ten šéf udělat nový objev, a vy budete mít v tu ránu po sezóně. Pokud vás ten vynucovaný sex s ním vysloveně neodpuzuje, snažil(a) bych se být vámi toho chlapa pokud možno dlouho a intenzivně finančně dojit.

Jana (Ne, 24. 11. 2013 - 13:11)

Byla jsem znásilněna hezkým klukem ze školy a nakonec jsem si to užila a jako znásilnění to neberu.

Reklama

Přidat komentář