Reklama

Muži a erotické pomůcky

MilanXd (St, 7. 12. 2011 - 01:12)

JJJ - předsudky... jaký je rozdíl mezi vibrátorem a vagínou? Pouze v debilní výchově... Umělý penis v ženině ruce je v pořádku, umělá vagína je perverze? Na jakém základě? Rád bych, aby mi to někdo vysvětlil... Když muž koupí ženě vibrátor - je to milý erotický dárek. Kdyby žena koupila umělou vagínu pro partnera, tak je to šílený... proč? proč by mu nemohla poskytnout takový dárek a třeba mu to s ní sama udělat - když má své dny nebo nemůže pro nějakou nemoc? Vše je jen v konvencích, tradicích, výchově... A hloupé. Nafukovací panny jsou pro výsměch - OK - žena poskakující na nafukovacím panákovi s dildem je taky asi stejná blbost. Ale umělé dildo a umělá vagína by měly být na stejné rovině...

xy (Út, 6. 12. 2011 - 23:12)

je to super, nafukovacia Anička je paráda... nič nie je úchylné pokiaľ je všetko v rámci zákona !!!

JJJ (Út, 6. 12. 2011 - 19:12)

Neřeknu vibrátor..Ale tyhle umělé vagíny jsou fakt už přehnaná úchylárna !!!!!!!!!

MilanXd (Po, 5. 12. 2011 - 22:12)

Ta vajíčka jsou jen módní výstřelek a nic moc nepředvedou. Doporučuju umělou vagínu Fleshlight a vložkou Lotus. To je pomůcka, která skutečně funguje...

starší recenze:
http://www.eroticke-pomucky.cz/fleshlight-a286.htm

Honza (Po, 5. 12. 2011 - 16:12)

Dobrý den,chtěla bych...jestli můžu doporučit zkus tyhle vajíčka, jsou opravdu dobrý.

http://www.rajrozkose.cz/147-masturbatory-pro-muze-tenga-eggs-masturbacni-vajicka

Marek (St, 22. 10. 2008 - 13:10)

Cus Milane,
No v Praze sem tez tam bydlim, ale vetsinou sem v Brne, Co se tyce toho hmatu, mam jej lepsi nez kdokoli zvas, takze bych poznal tu praxi. No kdyztak mi prosim napis na marekdurila (zav)seznam.cz a domluvime se, ze bych se treba k tobe zasel podivat.
Cus

Milan (Pá, 17. 10. 2008 - 10:10)

V EC by taky stála minimálně 4.000,-
Marku - nemusíš. Můžeš mi věřit. Měl jsem v rukách tisíce pomůcek a o materiálech jsem psal spoustu článků. Real Fell Super Skin je fakt nejlepší, co jsem kdy měl v ruce. Na cyber skinu a jeho klonech je jediná nevýhoda, že je potřeba je občas napudrovat. Jinak nemaj chybu.
Jsem z Prahy a sklad je v Hradci - kam to máš blíž - klidně se zastav. Já mám doma někde ještě pár vzorků zaházených. Ale není to na prodej - jen se můžeš podívat.

Marek (Čt, 16. 10. 2008 - 19:10)

No chtel bych ji nejdrive osahat jak vypada precijen :D. V eroticcity neni ale no.

Milan (Po, 13. 10. 2008 - 10:10)

Na 99% umělou vagínu Fleshlight. Panna nic moc nevydrží a na většinou nepřežije ani oslavu. Navíc panna za stejné peníze ještě nebude nic moc.
Tady máš všechno o ní
http://eroticke-pomucky.cz/fleshlight-uzasna-vagina-baterka-a286.htm

Marek (Po, 13. 10. 2008 - 08:10)

Hee ja zvazoval co koupit kamaradce, videl sem krasnyho s medvitkem na klitoris.
Pro kamose zvazuji bud panuu nebo vaginu co by ste doporucili?

PETRUŠKA (Po, 6. 10. 2008 - 19:10)

Jejda to je ale milé,taky bych chtěla.Aby mi chlap naslouchal a hezky mě udělal.No nic tiše závidím.s partnerem je to o ničem ale mileneček se snaží.

Milan (Po, 6. 10. 2008 - 09:10)

Pokud se někdo chce dozvědět víc o erotických pomůckách nejen pro muže, tak na
http://www.eroticke-pomucky.cz/
buduju úplný přehled popisů, recenzí a testů všech erotických pomůcek vůbec.

Milan (Ne, 5. 10. 2008 - 22:10)

Normální chlap má radost z orgasmu své partnerky a mělo by mu být jedno, jakým způsobem jej dosáhne... To znamená, že i jakoukoliv erotickou pomůckou. Ženy, které mají potíže s vyvrcholením určitě takové partnery uvítají a kombinace nejrůznějších vibrátorů s živočišným chlapem určitě neodmítnou... Důležitý je vždy výsledek - nikoliv cesta k němu. A pokud nějaká dívka nemůže dosáhnout orgasmu a odmítá vibrátory z jakéhokoliv důvodu - pak nechť je jí osud vlhký...

Jozo (Ne, 5. 10. 2008 - 15:10)

Určitě muže vzrušuje, když ženu uspokojuju vibrátor. Je to přece jen hezký pohled :-) A studený a tvrdý? Na http://www.aaa-sexshop.cz/ mají i měkké vibrátory. Na omak se nepozná, jestli je pravý nebo ne. J

webmaster (Pá, 27. 8. 2004 - 18:08)

Předmět: Erotické pomůcky pro muže Autor: Patricie Datum: 2.7. 2004 10:11:45 Ahoj, chtěla bych svého muže obdarovat nějakou pánskou erotickou pomůckou poskytující velice příjemné prožitky. Poraďte prosím, máte-li zkušenost. Předmět: Erotické pomůcky pro muže Autor: Mravní hlídka Datum: 2.7. 2004 10:21:13 Dear Patricia!Doporučuji: kup pro svého p.t.manžela "SOUPRAVU ANÁLNÍHO VETŘELCE" - k dostání v internetových sex-shopech. ;-) Předmět: Erotické pomůcky pro muže Autor: Tom Datum: 2.7. 2004 10:31:31 Kup si vibrátor a udělej muži představení. Sdílená rozkoš je dvojnásobná rozkoš...

Peca (St, 28. 4. 2004 - 19:04)

Rad si o Tvych pocitech budu dopisovat,ale ne tady.Napis

Květa (St, 2. 4. 2003 - 17:04)

Jane, byli jsme věkově stejní, teď mi je už hodně asi tak - mládí pryč a do důchodu ještě daleko. No to si nejsem právě jistá, mám-li konečně o životě jasno, pracuji na tom. Nevím, co mohu a chci očekávat od sexu. To se právě snažím zjistit. Právě jsem se začala zabývat konečně sama sebou a řešit svůj život. Doposud jsem se jím pro jiné starosti, povinnosti a vlastně pro jiné neměla čas zabývat, natož něco řešit. Ale nevím, jak to všechno nakonec zvladnu. Koukám, že asi sedíš stále u PC, že mi tak rychle odpovídáš. Asi už máš hodně zkušeností a dobrý partnerský vztah...Díky za názory.

Jan (St, 2. 4. 2003 - 16:04)

Květo, nevím, kolik ti je let, ale všem mužům rozhodně nejde JEN o sex! Nevím, o kolik byl tvůj partner zkušenější, či nikoli, ale jak sama píšeš, zřejmě vašemu vztahu chybělo něco podstatnějšího. Pokud máš o životě jasno, tak si musíš udělat jasno i v tom, co sama od sexu chceš a očekáváš, ale žádný rozumný člověk nestaví vztah jen na sexu, ať už je to muž, či žena. Natož, aby jej stavěl na sex. fantaziích.

Květa (St, 2. 4. 2003 - 16:04)

To nemohu posoudit, protože jsem takovýto vztah bohužel nezažila. Zažila jsem však takový divný pocit a pro mě velice nepříjemný, kdy jsem něco nevěděla a zeptala se a partner se tak divně tvářil ... a vůbec ho netěšilo, že jsem nezkušená. Nehledě na to jsem si též myslela, že chlapům jde jen o sex a ne o nic jiného. A že pouze pár jich bere ženu jako rovnocennou partnerku ...

Jan (St, 2. 4. 2003 - 16:04)

Nevím, proč by ses měla cítit nedokonalá a proč a hlavně za co by ses měla stydět! Že nechceš jen prázdný sex? Že tě láká vyzkoušet víc, ale s partnerem, který k tomu tělesnému přidá i něco navíc? Nebo snad, že jsi málo zkušená? To je myslím naprosto NORMÁLNÍ a nejhezčí zkušenosti jsou právě v důvěrychodném vztahu ve dvojici - jsou pak totiž dvojnásobné!

Reklama

Přidat komentář