Reklama

Varikokéla

Marek Bernhardt (So, 22. 12. 2012 - 20:12)

Dobrý den,jemi 25 let a už tři roky se lecim z impotenci,alr pořád žádný výsledek p rvní jsem si myslel že toje psychickou stránkou ale bez výsledků pak jsem si myslel že toje životním stylem zkouším různé doplňky a vitaminy a furt nic už toho mám pokrok chodím k sexulogovy už třetím rokem a ještě mi nedokáže říct co to vlastně mám za problém ze zoufalství jsem zkoušel stahovat penis gumickou na vlasy :) a přišel jsem že když si jí sundam tak penis jde okamžitě dolů takže musím mít špatný tlak v penisu tak se vás chci zeptat jestli ta varikokeza může být konečně ten důvod a nebo ne protože mám na obou varlatech křečovitý zilky děkuji vám prosím ozvěte se s pozdravem Marek Bernhardt.

Filip (St, 12. 12. 2012 - 14:12)

Ahoj je mi 15 a asi mám Varikokélu. Jde to léčit jiným způsoben než operací ? Mám z ní trochu bobky. Celkem mě vyděsilo to co psal Papa.

Petr (Po, 12. 11. 2012 - 15:11)

a musi se lecit varikokela...když je sperma dobré a nebolí to, tak operace není nutná

Lukas (So, 27. 10. 2012 - 23:10)

Dobry den,
pred kratkou dobou jsem si nahmatal na zile nad levym varlatem malou hrudku, ktera ale neni trvala, opakovane se objevi a zase mizi.Presto je leve obcas "citit" (uplne nepatrny tlak,zadna bolest), vetsinou pri dlouhem sezeni. Tyto priznaky udajne naznacuji varikokelu. Chtel bych se zeptat, zda je mozne v tomto obdoji varikokele jeste predejit napr. chlazenim varlat studenou sprchou nebo uzivanim pripravku varixinal, ktery se vseobecne pouziva na krecove zily. dekuji mohokrat za odpoved

Pepa (Ne, 7. 10. 2012 - 10:10)

Mě tohle léčili tak dlouho až mi mé jediné varle museli vzít. Je to zvláštní pocit s prázdným šourkem. Naštěstí se to stalo až po dětech.

Zdenda (So, 6. 10. 2012 - 22:10)

Dobry den jsem den po sklerotizaci a mam natekle leve varle je to normalni mam ho 2* vetsi nez prave. nevim jestli to je ta zila natekla nebo jestli tam je nejaka voda

zdenek (Po, 10. 9. 2012 - 14:09)

je me 15 a na prohlidce me zjistili varikokelu. na leve strane. Pri mereini velikosti varlete tema koralama mam prave varle c 16 a leve c 12. Stadium puberty p3.
Pry je vhodna operace, jak to probiha? Musi se pred tim oholit ochlupeni?

Petr (Čt, 30. 8. 2012 - 11:08)

Dobrý den, asi tak pred 10 mesíci sem začal mít silné bolesti ve varletech ( vpravo i vlevo) a zjistili mi varikokélu vlevo kterou mi před 3-mi mesíci odoperovali. Jenže bolesti neustali a na ultrazvuku nic nenašli, používal jsem nějaké čípky proti bolesti ale ty také nepomohli. Doktor už neví co dál, Mám také 2 roky přetrvávající bolesti zad a kyčle ( podle mag. rezonance je kyčel v pořádku ). Doktor mě poslal za ortopedem aby mi udělali rentgen zad. Chtěl bych se jen zeptat jestli je tenhle postup správný a jestli by zde mohli být jiné přičiny bolesti v šourku. Předem děkuji

Robert (So, 18. 8. 2012 - 09:08)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na doporučení. Kde se kvalitně v nemocnici (u lékaře) v ČR odstraňuje varikokéla? Děkuji

Ivan (Pá, 3. 8. 2012 - 19:08)

Dobrý deň. V októbri roku 2010 som bol na Variokokelu operovaný. Doterazbolo všetko v poriadku, ale pár mesiacmi som si nahmatal znovu nejaké žilky v oblasti ľavého semenníka, ale tieto sa nezväčšujú ani nezmenšujú a ani nie su tak okolo semenníka ako boli tie postihnuté Variokokelou. U urológa som bol, povedal že je to v poriadku, ale nemám z toho dobrý pocit. Môže ísť o zbytky tých nefunkčných žiliek ?
Čo Vy na to ? Prosím o radu !
Ďakujem

Jarda. (Čt, 26. 4. 2012 - 13:04)

Dobrý den,
mám varikokélu...je to individualni,zalezi jak se budes citit.Ja jsem operaci podstoupil pred tydnem a na sport to vidim az tak za dva tydny,ale to se teprv ukaze

Milan (Čt, 19. 4. 2012 - 20:04)

Dobrý den,
mám varikokélu a hraju fotbal a tréninky mám každý den. Nevíte jak dlouho po operaci budu mít klid?

John (Čt, 19. 4. 2012 - 19:04)

A právě to chci vědět jestli má ještě cenu chodit k urologovi, páč kdyby to bylo zhoubný, v tom případě bych to měl úplně všude a těžko by se s tim dalo něco dělat. I operace by byla zbytečná. Je to časovaná bomba nebo po tolika letech není pravděpodobnost nádoru tak vysoká? Bojím se že každou minutu můžu skončit

John (Čt, 19. 4. 2012 - 19:04)

Můžeš mít zvětšené...Nevěřím, že bych byl tolik let zanícený. Přece jen zánět není jen tak něco neaktivního, když se neléčí způsobuje vysoké horečky atd... a většinou do pár týdnů zmizí nebo se léčí. Ale co to je kurva sedm let bez příznaků a dalších zdravotních problémů? Zánět většinou do 14 dnů zmizí nebo se léčí, ale to by poznal každej

Johny (Čt, 19. 4. 2012 - 18:04)

Nebolí to a zánět to není...Můžeš mít zvětšené varle a může se v něm utvořit zánět.Nevěříš?Tak to budeš mít nádor.Stejně jdi k urologovi.

JohnySmrt (Čt, 19. 4. 2012 - 15:04)

Nebolí to a zánět to není určitě, přece jen nevim o nikom kdo by měl zánět sedm let a vyléčil to antibiotikama

Johny (Čt, 19. 4. 2012 - 15:04)

Zdravím, mám smrtelný...Jestli to bolí jdi k urologovi!Můžeš mít zánět.Léčí se to běžnými ATB.

JohnySmrt (Čt, 19. 4. 2012 - 14:04)

Zdravím, mám smrtelný problém, něco na způsob varikokély(jakoby žilní pleteně na varleti), ale nikdy jsem s tím nebyl na vyšetření a mám to už asi 7(!)let. Nikdy s tím nebyli žádné problémy, ani jiné příznaky se nedostavily, ale co když je to nádor? Po tolika letech je asi kontrola zbytečná, kdyby to byl tumor, byl bych už dávno pod kytkama nebo můžu chcípnout kdykoliv?

spike (Po, 27. 2. 2012 - 21:02)

Dobrý den, je mi 18 a mam...Zdravim petře nwm jestli bys uz nemel mít svého dospělého lékaře.No nic mě je 17 a byl jsem na prohlídce u děcáka. Ten mě poslal na urologii v dětské nemocnici v brne. ten me rekl at se stavim za 3 mesice.Tak jsem se za ním stavil a okamžitě mě řekl že musím na operaci.Takže v březnu jdu na operaci

petr (So, 14. 1. 2012 - 10:01)

Dobrý den, je mi 18 a mam nejspíš varikokelu.Chci se zeptat jestli mám jít k mojí detske doktorce nebo můžu jít rovnou bez ohlášení na urologii.Děkuju

Reklama

Přidat komentář