Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

Vůbec ne. mne se Libor těžce dotkl, že zneužil figuru Jakuba, který tu už tři roky není.-------------Proč tu není? Pravý Jakub tehdy napsal: "JÁ UŽ SE TU OBJEVOVAT NECHCI, PROTOŽE PSÁT NA ROVINU SE TU NEVYPLÁCÍ."

Míla (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

To je omyl. Četla jsem pozorně. Shoda náhod Jakub -otec. Žádné zneužití. Kdyby o Jakubovi věděl asi by ho nepoužil.

Touha (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

Myslím, že autor zneužil informací, které sem o svém internetovém kamarádovi Tony psal. prostě Tony reagoval na jméno a začal si ho spojovat s konkretní osobou

John (Út, 9. 7. 2019 - 23:07)

Taky to tak vnímám. Nicméně Libor teď může prožívat další velký stres tim, že se odhalil. Nechci z něj dělat oběť ,ale nechme ho a nepeskujme a dopřejme mu psát dál. Nevědomě jsem spustil lavinu a to v z žádném případě nebyl můj záměr. Vim o čem píšu, protože jsem 28let pracoval jako psycholog s rizikovými pacienty.

Radim (Út, 9. 7. 2019 - 21:07)

jo! Jedeme dál!

Míla (Út, 9. 7. 2019 - 21:07)

Moc děkuji za pokračování. Vnímám v tom lehkou nejistotu až křeč,ale já bych dnes nenapsala ani řádku. Jseš frajer.

Klára (Út, 9. 7. 2019 - 20:07)

Dneska nás mamča i naše courání dopoledne s Miškou tak utahalo, že asi půjdeme do pelíšků. Chtěli jsme dělat oheň, ale je stále chladno a tak to necháme na jindy až třeba přijede Libor v pátek a něco opečeme. Zítra se moc těším na ty sladký knedlíky a nakonec jsme mamču přemluvily a pojedeme ještě jednou se koupat a i na druhý břeh Labe na vláčky. Byla jsem ješte s Miškou venku po večeři a zašly jsme se podívat k potoku a povídaly si o lásce a Miška vyzvídala jak to je s Liborem a jestli ho mám moc ráda a takový ty holčičí věci, Cítím, že by chtěla taky lásku, ale Miloše se bojí, že by přijel a tak zítra radši zmizíme, stejně neví kde přímo máme chaloupku a tak nás asi nenajde, ale hlavně si myslím, když je prozrazenej, že se tomu místu vyhne. U chaloupky cestou od potoka jsme vyčůraly bříška u plotu do trávy, protože obě ale hlavně Miška jsme potřebovaly hodně a teď se opláchneme a půjdeme do pelíšků. Mamča dnes sekala trávu a já ji pomáhala taky sekačkou s pohonem do svahu a to je celkem zábava. Nikola už je s Ťufíkem vevnitř a tak půjdeme za ní taky.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 23:07)

To je jako když v seriálu DALAS, se vrátil do děje a obživnul Boby. Ale ten seriál si asi pamatují jen starší.

Zvědavec (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

Tohle jsem nečekal ani ve snu! Super zápletka, jsem zvědav, kam to povede. Ikku to je vojeb na devět stehen!

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 21:07)

Pište. Jenže já to tu už nemohu vnímat jinak, než jako softvariantu filmu Psycho.

Zdeněk 4 (Út, 9. 7. 2019 - 20:07)

Libore nech to být a zajdeme radši na pivo.

Fany (Út, 9. 7. 2019 - 20:07)

Klárka,Mikolka,Míška a další....
Nenech je zemřít dneškem. Tohle je moc smutný rozuzlení a zlobím se na Johna,že tomu pomohl, ikdyž to tak určitě nemyslel. Já jsem už uronila reálné slzičky a je mi osmapadesát.

Iveta (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Moc děkuju a věřím ti tohle. Pokračuj kdyby jen kvůli mně tak to má význam. Hlavně pro tebe.

Libor (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Ano skutečná a zemřela opravdu velmi nedávno, otec pocházel z Mimoně už nežije také a déle, u Dačic mám příbuzné s těžkou zkušeností Michaely- už je dospělá, u Mikulášovic máme chaloupku kterou miluju a tam jsem jezdíval za babičkou, to jsou reálné skutečnosti.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 11:07)

Druhá věc, která mě sem natáhla, že se to odehrávalo v mém rodném kraji. Být to někde třeba z Plzeňska, tak by to byla jiná.

Iveta (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Libore a maminka byla skutečná? A rozhodně pokračuj dál. Děkuju za vysvětlení.

@ (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Libore já oceńuju odvahu se přiznat. Já bych to nedal. Ale piš.

Tony Kikině (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Jsi tu kromě Nony - Touhy skutečná alespoň ty?

Hana (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Libore, ty bys byl velmi nešťastný, kdybys nemohl psát. Je to tvoje vnitřní terapie a očista. Je to moc hezký příběh a John měl pravdu a tím tě odhalil. Ale mně to vůbec nevadí. Film je fikce taky a koukám na něj a vím že Hrušínský je Hrušínský a ne skutečný vyšetřovatel,ikdyž ho hraje. Piš!

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Můžete pokračovat dál ale já už ty báchorky dále číst nebudu.

Reklama

Přidat komentář