Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

*** (Pá, 14. 4. 2017 - 07:04)

Dlho som rozmýšlal, prečo...

P (Pá, 14. 4. 2017 - 07:04)

Dlho som rozmýšlal, prečo väčšina príspevkov v tejto diskusii je taká aká je - teda proti zmene, vývoju, napredovaní. Je to naozaj stádovitosť v myslení, ktorú má človek vrodenú a platí v živočíšnej ríši. Len tak je totiž v prírode možné prežiť. Našťastie malé percento ľudí sa tomu vymyká a riadi vlastným mozgom, potláča stádovitosť a im vďačíme za pokrok vo vede, technike ale aj v sociálnom myslení. Tým sa líšime od zvierat. Tá väčšina vždy hádzala polená pod nohy tým, ktorí vytŕčali z davu. Niektorých v minulosti upálili ale čas ukázal pravdu. Ak muž chce nosiť sukňu a pritom posledných 200 rokov nosia sukne ženy, neznamená že je úchyl, homosexuál a pod. Ale jednoducho nechce ísť z davom, chce skúšať niečo nové, chce niečo zmeniť. Bohužiaľ ľudia s menším IQ to nikdy nepochopia.

Hm, (Čt, 13. 4. 2017 - 20:04)

Mužu, jsem IT a zajimaj mě...Ty jsi IT a v sukni?
Dovol, abych se zasmál :-) Spíš budeš ten ekolog, nebo maximálně v marketingu. Tam pracují také takové podivné existence :-)
A neřekl jsi, co tomu říká tvá žena nebo přítel.
Nebo jsi bez?
To, že tě zajímají ženy ti nevěřím. To bys takhle neblbnul.

Aha, (Čt, 13. 4. 2017 - 20:04)

Mužu, jsem IT a zajimaj mě...Takže jsi aktivista jako prase.
Jeden z těch, co odmítají pravidla, třeba ta, kdy firma stanoví oblečení, aby primitivní týpci, jao ty věděli co si mají obléci na sebe. Ty jsi jeden z z těch primitivů, co za každou cenu chtějí být v opozici. Co máš proti Dress coode?
Normální lidi s tím problém nemají, blbečci, jako ty ano.
Tak jsem se nemýlila, normální nejseš!!
Můžu ti říci, že jako chlap jsi u mne blbec!

Steve (Čt, 13. 4. 2017 - 18:04)

Nosit sukni je výsada žen....Už ho nikdo prosím nekrmte, úchyla ... on dá snad brzy sám pokoj. Je vidět že se na tom jaksi ukájí ... Nechápu co ho může na tom toliko vzrušovat.

Irča (Čt, 13. 4. 2017 - 08:04)

Nosit sukni je výsada žen. Nosím je a užívám si ten pocit ženskosti, na muži mi to připadá nenormální u nás tady ji nepotřebují nosit. Muž by podle mne vypadal směšně.

Dwan (Čt, 13. 4. 2017 - 00:04)

Můžeš mi říci, kde...Milá dámo,je nosíš v létě sukni nebo kalhoty? Pokud sukni, tak asi proto že je velice pohodlná, že. Proč tuto možnost nemůže mít muž. Proč ve vašich očích musí vypadat divně? Určitě by je mohlo nosit více mužů, kdyby tato společnost byla více tolerantní. Také jsem hetero a nechci se někde předvádět v sukni, ale v letním horku si klidně sukni vezmu a jdu do přírody. Myslím, že zrovna ženám by to vadit nemuselo, jelikož sukně rády nosí a vědí jak jsou pohodlné. Proč musíme v létě trpět a mít zapařené... atd. Chtělo by to osvětu. Čím víc můžu je bude nosit, tak si na to ostatní zvyknou a bude vše vypadat normálně. Tak nějak to kdysi prošlo i ženám v kalhotech.

Petr (St, 12. 4. 2017 - 22:04)

Můžeš mi říci, kde...Mužu, jsem IT a zajimaj mě jen ženský. To k mý orientaci. Nosit dámský oblečení taky nemám potřebu. Ale co mi fakt vadí je dress coding a uniformy obecně. Přistaneš v Bruselu nebo kdekoliv jinde ve větším městě, a co vidíš? Kravať?ky s kačerem za sebou - hnus. Jednání - zaplá klima - ženský klepou kosu - chlapi v kabátech - 16 st. Chlapi smrdí potem. Nevím jak bych to měl přiblížit víc. Po nějaký době jsem zkusil kilt, víceméně z hecu a .. Kurňa proč to někomu vaďí?

ŽENY KALHOTY NO (St, 12. 4. 2017 - 17:04)

Vážená dámo, jsem muž a...Třeba v těsných džínách mají pěkné prdelky. Muž v sukni musí být těžce jeté individuum. Naštěstí jich je minimum.

Hugo (St, 12. 4. 2017 - 17:04)

Můžeš mi říci, kde...Vážená dámo, jsem muž a sukni nenosím. Jen by mně zajímalo proč ženy začaly nosit pánské kalhoty. Není to tak dávno a říkalo se jim tehdy mužatky. Podle vaší teorie pokud je nosíte budete zřejmě lesba.

Petře, (St, 12. 4. 2017 - 16:04)

Podle čeho usuzuješ, že se...Můžeš mi říci, kde pracuješ? Nezlob se na mne, ale já mám pocit, že někdo takový jako ty, bude spíše nezaměstnaný, aktivista, ekolog, anebo jiný týpek.
A co ti na tu sukni říká tvá žena?
Tedy pokud nejsi gay.
Poznala jsem dost mužů, ale nikdo z nich neměl potřebu nosit dámké oblečení, konkrétně sukni.

Steve (St, 12. 4. 2017 - 00:04)

11.přikázání už máme - NEPROKÁŽEŠ !

https://www.youtube.com/watch?v=HVzU6qOn0nA

Pavel (St, 12. 4. 2017 - 00:04)

Vážení a milí diskutující, pomalu nabývám dojem, že 11. přikázání je, že muž nesmí nosit sukni. Musím napsat do Vatikánu, jak to vlastně je.

Steve (Út, 11. 4. 2017 - 23:04)

Ale jo prskáš ... :-) jinak bys tak podrážděně nereagoval.

Petr (Út, 11. 4. 2017 - 08:04)

Já mám taky jasno - a...Podle čeho usuzuješ, že se vztekám? Jen tady hodnotím ty vaše výpotky, jinak mi je to celkem buřt. S tou výchovou máš stoprocentně pravdu. Málo kdo se dokáže oprostit od toho, co mu od mala futrovali do jeho kebulinky. A přitom, kde bereš jistotu, že to, co ti tam naložili, je správně? Víš jediný na co mám úchylku, je to, že se blbě srovnávám s lidskou blbostí, která se mimochodem projevuje takovými zbrklými závěry nad něčím, o čem dotyčný neví zhola nic a jen chce prudit. Na tý blbosti mi vadí hlavně to, že dokáže hodně a naprosto zbytečně komplikovat druhým život.

Steve (Út, 11. 4. 2017 - 00:04)

Nemyslím si že problém...Já mám taky jasno - a dávno, chlap sukni nenosí. :-) Klidně se tu vztekej jak chceš, nic ti nepomůže. Nic jsem nesežral, tak jsem od mala vychován, myslím že snad správně. Nebo myslíš že ne?

Já osobně si myslím že máš trošku v kebulce úchylku, proto tady o tom tak furt horlivě píšeš. :-) Je to jednoduchý, ne?

:) (Po, 10. 4. 2017 - 23:04)

Praví muži se nebojí nosit...Praví muži nenosí sukni. Pouze tam, kde to je národní kroj.
Je mi jedno, jestli si to někdo vezme do baru, chce být zajímavý, pouze se ušklíbnu, protože tyto týpky nemám ráda.
Zlaté džíny + triko, zkrátka pěkný normál, kde je vidět předek i zadeček :), prdelinka....
Závěr...pro pobavení okolí to noste, ale sexy to není.

Jj (Po, 10. 4. 2017 - 23:04)

Praví muži se nebojí nosit...A nebojí se ze sebe udělat kašpara.
Leč otázka zní takdo: Proč?
Aby za každou cenu přesvědčoval normální okolí o svém podivném názoru na oblékání?
Jako muž nemám problém si vzít na sebe cokoli, ale oblékat se do ženských šatů mi nic opravdu neříká.

Petr (Po, 10. 4. 2017 - 07:04)

Nebuď hysterka. Nos si co...Nemyslím si že problém bude v Pavlovi. Ten má si myslím jasno. Problém je v takových jako Steve, co si myslí že zežral všechnu moudrost světa a má potřebu to dát všem na jevo. A přitom!? Jen prudí.

Pavel (Po, 10. 4. 2017 - 00:04)

Tak si vem ještě lodičky s...Bacha na tlak, ať se ti nepřitíží!

Reklama

Přidat komentář