Reklama

Výprask před diváky

PC? (So, 24. 7. 2010 - 15:07)

Dobrá pohádka, okolo roku 1990 byli možná tak 8086 a ty stáli zhruba 150 000 :)

Básník (So, 24. 7. 2010 - 15:07)

Já byla svědkem menšího...Počítačová učebna už v r. 1990? To mi zní jako sci-fi. Tehdy se u nás teprve začínala objevovat první PC. Ledaže by se jednalo o "počítače" IQ151 nebo PMD85.

Lenka (So, 24. 7. 2010 - 15:07)

Jako dvanáctiletý kluk jsem...Já byla svědkem menšího výprasku jednoho kluka přímo před celou třídou. Bylo to na střední škole asi ve druháku. Byli jsme zrovna v počítačové učebně. Ten kluk dělal blbosti a zasekl počítač. Učitelka k němu přišla a řekla mu ať se ohne přes lavici, že tentokrát dostane přes kalhoty pak ho asi třikrát přetáhla přes zadek ukazovátkem a dodala, že příště to bude na holou. Bylo to někdy okolo roku 1990.

POLEPSOVNA M (Čt, 24. 6. 2010 - 12:06)

Láká výprask, výchova a vše podobné? Láká tě stát se chovankou v polepšovně? Stačí kliknout na stránky www.polepsovnam.webnode.cz a dozvíš se víc.

Kačena12 (Ne, 25. 4. 2010 - 16:04)

Nevím, co tu řešíte za...No tak některé příspěvky jsou buď to vymyšlené, nebo se to opravdu děje.... třeba Jirka, 14! Jako vyplácet namočeným prutem a ještě 50!! To je týrání a ještě se u toho počůrat apod. to asi rodiče nejsou normální!!!! Já neříkám když někdo jednou za měsíc dostane třeba vařechou nebo řemenem pětadvacet na holou.... ale 50!? A namočenýmm prutem!? To je TÝRÁNÍ! Já sama jsem takhle nikdy nedostala jediné jak mě máma bije je, že mi dá facku a to se už musí dít velký průšvih! Takže takové rodče bych nahlásila socialce policii nebo tak........... Shrnutí: Nemlátit děti-samozřejm ne jim vše dovolit, ale zařvat a třeba pár na zadek nebo tak jo a vůbec nemlátit za známky ani za 5ku! Jedině že by nosili každý den 5ky 4ky tak pár pro výstrahu jo! A někteří jestli je to pravda tak to fakt nahlašte i když se budete stydět! Musíte to překonat!! ;O

Matej (St, 14. 4. 2010 - 16:04)

Škoda, že už byl zrušen...U nas bicovani nema tradici, tady se trestalo prevazne vyprasky liskovkou, rakoskou nebo metlou na lavici. Pri bicovani bys nebyl nahej, ale mel jen obnazeny zada. Na lavici bys ale vetsinou nahej byl, po vyprasku bys pak dlouho lezel na brise a jakmile by ses zotavil natolik, abys mohl jit ven, dlouho bys chodil velmi spatne a to by sis pak uzil hodne posmechu.

Mudroprd (Út, 13. 4. 2010 - 22:04)

Masochu,zajdi do hospody,buď drzej a dostaneš nakládačku před divákama raz dva...;-)

masoch (Út, 13. 4. 2010 - 22:04)

Škoda, že už byl zrušen trest veřejné bičování. Musí to být sen každého opravdového masochisty. Není divu, že se některým klukům postavil.

Už od puberty je můj největší erotický sen být nahý a dostat pořádný výprask někde na veřejnosti. Ne v s/m komunitě, ale před spolužáky a spolužačkami, sousedy, příbuznými, kolegy a tak. Ten samotný výprask je jedna věc, ale ještě lepší musí být ty dny potom, když lidé mají na člověka posměšné poznámky a šuškají si o něm. Škoda, že se mi to nikdy nesplní. :-(

m (Ne, 11. 4. 2010 - 17:04)

Myslím ,že většina těch...Kde není trest,není pořádek.

Ria (Ne, 11. 4. 2010 - 17:04)

Ahoj!

Včera jsem dostala první výplatu asi dvě stovky z emailingu.

O co jde? Dostáváš mejli a když na ně klikneš přičítají se ti peníze na účet.

Pár kliků denně, které zaberou 5 min. a máš vyděláno. Nejsou to žádné zázračné částky, ale i tak pár kaček dobrých ne? Tady je odkaz:

http://www.emailing.cz/[email protected]

Matej (Ne, 11. 4. 2010 - 17:04)

Vetsina prispevku zde jsou urcite fantazie exhibicionistyckych masochistu. Takova uchylka je pomerne rozsirena a existovala odjakziva. Dokonce jsou o ni historicke zaznamy i u nas. Po jedne potlacne selske rebelii trestali na navsich nekolika severoceskych vesnic pochytane nevolniky pred obyvately panstvi jako vystrahu. Povstalci, prevazne mladi muzi,
na sobe meli jen kalhoty s urezanymi knofliky. Jeden po druhem byl predvolan pred panske uredniky, ti potvrdili jeho vinu a odsoudili ho k vyprasku liskovym prutem na lavici, vetsinou k petadvaceti ranam. Pak mu stahli kalhoty, polozili na lavici a vyzaseli mu urceny pocet ran na holy zadek. Povstalci, kteri cekali az na ne prijde rada, rozcilenim z toho, co je ceka, si zapomneli drzet kalhoty, ktere ji spadly ke kotnikum a divakum se naskytla zajimava podivana: tucty nahych kluku se ztoporenymi penisy. Je pravdepodobne, ze erekce rychle opadla, jakmile klukovi dopadla prvni rana na zadek, ale o tom uz se zaznamy nezminuji.

Fion (Ne, 11. 4. 2010 - 15:04)

Kláro 14, ale on by se našel; já bych byl klidně pro (bez nějakých erotických či jiných postranních úmyslů) - jen si to vyzkoušet na základě vzájemné dohody, ale vím, že to není reálné. Je tu nebezpečí udání jako trestného činu (stalo se i mezi dobrými známými). Pokud číslovka u tvého jména udává věk, pak jsi navíc nezletilá... Já to znám, taky mě to moc lákalo; rodiče mě nikdy nebili a ze svého okolí jsem znal všelijaké zážitky. Líbilo se mi, když mě jednou asi ve 12 letech rozparáděný velikonoční koledník sešvihal pomlázkou s dívkami pohromadě :-), byl jsem na to dokonce pyšný, ale nic dalšího už nepřišlo...

bití je trestné (Ne, 11. 4. 2010 - 10:04)

Myslím ,že většina těch příspěvků je vymyšlených a jejich pisateli to dělá větší radost proto že jsou tady brána víc vážně.Ale jinak jsem ráda ,že se stále více do povědomí lidí dostává že jakékoliv bítí dětí je trestné a je skutečně potřeba mít na to tento radikální názor-protože vychovat se dá i jinak než s rákoskou v ruce.Jinak za každou ránu dítěti-hned jednu vrátit rodiči aby měl zpětnou reakci o co jde jak je to příjemné a co se tím vlastně vyřeší.Jsem ráda ,že na diskusi Fyzické tresty jsou již tyto názory 1:1 což je pokrok.Jinak v dospělosti at si každý dělá co chce a jestli si chtějí dát při vzájemných radovánkách na zadek je jejich věc...

To koukám.. (Ne, 11. 4. 2010 - 10:04)

Jirko 14,tvoji rodiče jsou,jak to jen říct slušně..no prostě na hlavu.Dostat tvýho fotra do rukou,asi by neskončil jen počůranej,ale i pěkně podělanej..

Xena (Ne, 11. 4. 2010 - 01:04)

Nevím, co tu řešíte za...mě by zajímalo jestli to sem píšou lidi ze strandy a vymejšlej si to pro pobavení druhých nebo zda se toto fakt děje. Protože jestli to tak milej zlatej jdi a napraš ty hajzly tvý rodiče na sociálce nebo policii protože je to uplně normální týrání dětí tedy vás, navíc spojený s psychickou újmou, viz vaše připotento. Tatínek bude nejspíš navíc s pedofilními sklony s nádechem sadomasochismu a maminka bude pořádná kráva když na to čumí a místo aby na fotra zavolala policii, kouká na to jak jí nějaká stará svině se kterou si jednou za uherák našuká mládí její vlastní děti. Pamatuj na to že i otec nemusí bejt vždycky normální a tenhle típek teda fakt normální neni.ještě bych pochpila kdybyste byli držkatý a on vám v afektu jednu natáh. Ale to co dělá, viz jak čekáte na to až vás zmlátí atd je uplně normální úchylka a zasloužil by zavřít aspon na deset let do basy.Tam by mu jeho spolusoukmenovci ukázali co je to bizardní sex, mohl by se vyřádit tam a neprojevovat se jako úchyl na vlastních dětech!

Klára 14 (Ne, 4. 4. 2010 - 21:04)

Taky bych chtěla někdy dostat pořádně na holou...ale nikdo se ještě nenašel...:-(

Jirka, 14 (So, 13. 2. 2010 - 13:02)

Nevím, co tu řešíte za problém, taky doma dostáváme nářez a beru to jako normální věc, je to lepší, než zákazy a zarachy apod. Zákaz je na dlouho a nářez na zadek trvá chvílí i když je to pořádná síla. U nás je to vždycky, jako obřad. Mám 12 letýho bráchu a desetiletou ségru. Výprasky vždycky probíhají v sobotu po snídani, už od pátku víme, kdo a kolik dostane, když nám zkontrolují žákajdu a sečtou všechny hříchy a naši nás nechaj vydusit do druhého dne, kdy se sejde celá rodina. Musíme přijít do obýváku, první je ségra jako nejmladší, musí si všechno svlíknout od pasu dolu, zvednout triko a jde k tátovi, který sedí na židli, dá si na klín polštář a pak se mu musí ohnout přes kolena. My jí musíme chytit za ruce a za nohy a táta vyplácí namočeným prutem. Držím jí vždycky za ruce, abych jí byl u hlavy a mohl jí utěšovat a klidnit, aby moc nevyváděla, jinak by dostala víc, je malá a vždycky hrozně křičí a kroutí se a taťka jí nijak nešetří, dostane tak 20 ran, někdy se i připočůrá. Takhle dostaneme postupně všichni, já jako nejstarší nejvíc, tak 50 ran a to fakt je děs, řvu, jak pominutý, většinou mi povolí svěrače, takže je to i s ostudou, vždycky jsme uřvaní, nudle nám tečou z nosu, já počůranej a pak stojíme v koutě až do oběda. Pak je ale všechno zase normální a s rodiči v pohodě, žádné dlouhodobé zarachy a domluvy bych nechtěl, tu chvíli strašného štípání a pálení vydržíme a je pokoj, není to zase tak často.

zdeněk (So, 16. 1. 2010 - 21:01)

Taky jsem nikdy neměla ráda...Dostal jsem řemenem á.třídě před spolužačkou byl to pořádný trapas.

Pavel (So, 2. 1. 2010 - 17:01)

Taky jsem nikdy neměla ráda...Já Tě plně chápu.Zažil jsem něco podobného,ale z druhé strany.Jako čtrnáctiletý chlapec jsem byl s rodiči na chatě.Nad námi měla chatu asi padesátiletá vdova a byla tam se dvěma dcerami.Starší dceři bylo asi 25 let,byla rozvedená a měla asi 3letého syna.Ležela na louce a četla si knížku.My jsme si tam hráli.Ditě se asi otravovalo a tak se začalo bavit tak,že po nás velkých dětech házelo kaménky.Jeho matka si toho všimla a pokusila se ho napomenout.Kluk nereagoval.Jeho matka vstala ,přehla ho přes koleno a párkrát ho plácla přes zadek.Kluk začal ječet,babi ,máma mě bije.Babička přiběhla a začala řemenem mydlit svou dceru,která měla na sobě jen dvoudílné plavky před námi.Ta se snažila chránit zadek rukama a prosila,tady ne,tady ne,až doma.Trestající žena při těch ranách křičela ,neboj se doma dostaneš také a pořádně.Co bylo doma nevím,ale asi týden pak potrestamá chodila v dlouhých kalhotech.Do dneška mám celou scénu před sebou i když jsem už dospělý

Soudruh (Po, 8. 4. 2013 - 17:04)

Ty jsi idiot Havel mel celu...Ty jsi sice pologramotny, ale mas pravdu, nase Strana byla moc hodna. Naciste sice tak hodni nebyli, ale musime jim priznat, ze treba v Buchenwaldu zavirali nase soudruhy (treba budouciho superprezidenta Antonina Novotneho) do oddelene casti tabora, kde s nimi zachazeli lepe.

Reklama

Přidat komentář