Reklama

Pás cudnosti

láďa (So, 1. 6. 2019 - 00:06)

Ahoj zamčení momentálně elektro a čekám až to bude je to hodně hustý když nevíte jestli je to jen hra a nebo bude klíč a normální výstřik????Asi zůstanu pod zámkem ale je to už dlouho.

Domina z čech (Pá, 31. 5. 2019 - 19:05)

Svému subíkovi, při dlouhodobém uzamčení jednou do měsíce sejmu pás cudnosti skrze erekci, kterou ze zdravotních důvodů je alespoň nutné provést masáží nebo stimulací penisu, samozřejmě bez orgasmu.

láďa (Pá, 31. 5. 2019 - 22:05)

Rád bych se zeptal co je dlouhodobé uzamčení máte nějaký datum nebo termín kdy bude váš subík odemčen?? My to praktikovali asi 6 měsíců a moc se to neosvětčilo myslím když zamčený neví dne a hodiny je mnohem vzrušující.Takové ty termíny a nebo úkoly kdy se odemkne je k prdu pro mně je lepší když čekám a doufám a nic.Třeba minule ta moje hledala klíč ale velké zklamání když od garáže, hodně silný zážitek.

Dave (Pá, 31. 5. 2019 - 00:05)

Tohoto týpka lituji https://ibb.co/eAcwDU 60dní uzamčení

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2019 - 20:05)

A ještě mám jeden postřeh. S pásem musím chodit častěji na malou. Stává se vám to také. Btw nemáte nějaké rady, jak si to užít?

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2019 - 22:05)

Tak v první řadě je blbí že klíček máš ty,
Dej ho třeba rodičům, sestře nebo kamarádovi a řekni jim ať ti ho nedávají dřív jak "třeba" za 10 dní.
Na malou se chodí častěji to je pravda ale časem se to srovná, klícka by neměla být delší jak 7cm. Jinak hrozí ty ranní erekce a bolesti., že ho přes den necítíš je snad dobře ne ?
Neboj , ono to příjde a budeš si to užívat .

láďa (Pá, 31. 5. 2019 - 18:05)

Tak ke klíčku dát někomu je docela jiný level. Mám kamarádku a dal jsem jí klíček na čtyři dny . Manželka nechtěla a pozor úplně jiný prožitek , celé tři dny jak poprvé zamčený.A není o tom jestli někdo ví či ne

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2019 - 19:05)

Za mě musím říct, že je to zatím hlavně zklamání. První pocit po nasazení klícky byl nepopsatelný. Bylo to super. Teď ale zkouším dát v kuse týden. Začal jsem v pondělí ráno a do teď jsou buď nepříjemné erekce, nebo to nevnímám a nebo to vnímám a je to nuda. Po tom, co jsem tady přečetl za zážitky jsem zatím zklamán. Možná je to tím, že jsem sám sobě klíčníkem, ale neodemikám se. Asi jsem čekal víc a nebo to teprve přijde.

Sandra (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

My máme Bird cage a musím říct že ten se kvůli hygieně vlastně nemusí sundavat vůbec, ale to mu nemohu udělat (-: jinak přítel to nese asi těžce, no musí si zvykat chlapec. Alespoň má čas na učení a fitko jak mi sám potvrzuje.

Roman (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

ja mam uplnou obřizku tak s hygienou žadny problem

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 06:05)

U toho, kdo je takto zašpérovanej je jedno, že má provždy fuč na 5/7 svých nejcitlivějších erotogenních zakončení.

Pavel (Čt, 30. 5. 2019 - 06:05)

Tomu nerozumím. Penis v kleci časem nenávratně znecitliví?

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2019 - 07:05)

Ale nic neznecitliví, vyzkoušej a nebudeš chtít sundat. Je to droga jako tetování, jízda autem, nebo nakupování.

Jiří (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Dnes jsem ráno přesvědčil manželku na sundání klícky. K ocelovēmu kroužku jsem si přidal ještě vibrační kroužek a začal jsem manželce dělat orálek.
To jī nažhavilo a hned mě chtěla cítit v sobě. Nakonec byla dvakràt a já jednou do ní vytekl bez orgasmu.
Nakonec umýt a znova do klece.
Jsem ràd, že màm znova klec. Paradoxně je s ní více sexu než bez ní.

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 23:05)

A tohle může být uspokojivé? Jen vytéct bez vyvrcholení?

láďa (Pá, 4. 6. 2021 - 10:06)

Tak to kdo nezažil nepochopí.

luci (Čt, 30. 5. 2019 - 00:05)

Byl tak předrážděný , že pustil semeno aniž dosáhl orgasmu , časem se to srovná .

Pavel (Čt, 30. 5. 2019 - 06:05)

Ale to přece nemůže být uspokojivé, tak proč píše, že je za to rád. Nebo... Snad může?

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Omlouvám se. Zasekl se mi mobil, když jsem zmáčkl uložit a udělalo to tohle.

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ještě by mě zajímalo jestli když jste zamčení, tak je to 24/7 krom hygieny, nebo jste třeba na hodinu dvě přes den odemčení?

Reklama

Přidat komentář