Reklama

Trestání kluků

zdr. sestra (So, 12. 10. 2019 - 21:10)

Konečník není lechtivé místo, dráždění prostaty způsobí akorát orgasmus a výstřik spermatu, a třeba u novorozenců se dráždí teploměrem prostata když mají koliku, způsobí to, že se pokadí, takhle ho nezlechtáte, akorát ho ztrapníte když by se vám tam pokadil.

Petr (So, 12. 10. 2019 - 20:10)

Přece nejde o to ho lechtat, ale pořádně sešvihat prutem

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 23:10)

Začal bych klistýrem, nechcete přece aby se během výprasku , posral.

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2019 - 23:10)

ruce není třeba vázat , stačí toto, z tohoto se nedostane.
https://www.astris-pme.com.au/products/car-seats-and-harnesses/harnesses/houdini-vehicle-harnesses

90' (Ne, 6. 10. 2019 - 14:10)

Někteří to s výchovou přehání. Já pamatuji, že mě máma rezala i za to, že sem honil, když jsem byl v pubertě. Kolikrát mi vždy nečekaně nabehla do pokoje a běda jak sem honil, nebo mi stál v trenkach.. myslím si, že nic by se nemělo přehánět.

Jaruška (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Mám zlobivého syna a tak jednou, dvakrát za měsíc si na něm zgustnu. Když vstoupím do jeho pokoje s prutem a prkénkem v ruce, tak už ví co má dělat. Tak ho mám vycepovaného. Svlikne se do naha, teda jenom tričko si smí nechat, na postel položí na sebe tři polštáře - to aby měl pěkně našpulený zadek- a na ně si na břicho lehne. A hned začínají dopadat rány. Nejprve prkénkem aby mu zadek pěkně zčervenal a prut to poté dokoná. Dostává 50 ran, těch posledních 20 už dávám opravdu na fest, ale může to u čtyřicáté rány zastavit a vykoupit se jiným trestem. Tak jak je, jen v tričku, si klekne, ovšem ne čelem ke zdi ale pěkně předem v pokojíku směrem ke mě. Já si sednu, odpočítám 5 minut a smí vstát. Ještě jednou se položí na postel, kde mu prohlídnu zadek. To abych viděla zdali dostal dost, nebo příště o něco přitvrdit. Každopádně vždy je seřezán pořádně.

Tereza (Čt, 10. 10. 2019 - 09:10)

Prkénkem? :) prut chápu, ale prkénko? není lepší vařecha?

Jaruška (Čt, 10. 10. 2019 - 10:10)

Kuchyňské prkénko, neboli dýnko zabírá při výprasku značnou část zadku. Stačí pár úderů a půlku zadečku má v jednom ohni. Kůžička se tím naruší no a bičík či prut jsou ideální na dokončení. Netřeba říkat že ten spratek si to pěkně užije. Muka jsou neskutečná.

Tereza (Pá, 11. 10. 2019 - 07:10)

Tak mě moje máti mydlila prádelní vařechou, tak jedním plesknutí zasáhla celou půlku zadku. Po 30 ranách takovou vařechou jsem měla prdel modrou. Prut býval u babičky a aby štípal víc, tak se pro jistotu namáčel do vody....

Jaruška (Pá, 11. 10. 2019 - 08:10)

Velká prádelní vařecha je taky dobrá. Je to asi jak to má kdo naučeny. Já jsem si zvykla na ty pádla. Vyšší účinek to má, když jsou v tom vyvrtané otvory, jeden vedle druhého. Nevím proč, ale tak se to uvádí. Kdo se o výprasky zajímá, tak si může najít, v angličtině, vyobrazení pomůcek v celé škále účinnosti.

Tereza (Pá, 11. 10. 2019 - 08:10)

to neznám. Když se prádelní vařecha zlomila, dostávala jsem vším, co bylo po ruce. Lepačka, řemen, prakl, šňůra od žehličky....

Janina (Pá, 11. 10. 2019 - 09:10)

Terezo, to jste si taky užila bolesti, že? Zadek jste měla jistě pořád opracovávanej. Kolik vám bylo, když jste to poprvé zakusila?

Tereza (Pá, 11. 10. 2019 - 09:10)

T oj oto, mamina vše řešila výpraskem přes prdel. Poprvé pořádně na holou asi ve druhé třídě.

Petr (Pá, 11. 10. 2019 - 08:10)

Budete ho přivazovat na další výprask?

Jaruška (Pá, 11. 10. 2019 - 09:10)

Samozřejmě že ho přivážu. Mám v plánu dokonale jej znehybnit a musím ještě popřemýšlet jak na to. Není přeci možné aby se mi jako posledně při výprasku tak pod rukama mlel a pořád uhýbal a kroutil tím svojim zadkem.

Josef (Pá, 11. 10. 2019 - 14:10)

Svázat mu ruce v zápěstí. Nohy na prstech - palce k sobě, pak u kotníků a pod koleny.

Janina (Pá, 11. 10. 2019 - 15:10)

To je přesně ono jak píšete. Nohy svázat na třech místech, samozřejmě ruce a zadeček nejlépe přehnout přes široké opěradlo křesla a co nejvíce našpulit. Kůžička musí být napnutá na nejvyšší míru! A protože si kluk pořádně užije bolesti, stálo by za to předtím mu poskytnout trochu slasti. Pořádně mu ten napnutej zadeček zlechtat. Nejlepší je přejíždět po kůžičce nehtem. Sem a tam a pořád a nepřestávat. A vtláčet mu prsty do stehen a hlavně kolen. To bude něco šílenýho pro něj. No a poté již přistoupit k výprasku.

Josef (So, 12. 10. 2019 - 11:10)

A když už mučit před výpraskem lechtáním, tak bych kromě zadečku doporučil polechtat ho pořádně i na chodidlech. Pomalu, začít na patách postupně lechtat až k prstům a na prstíkách samozřejmě taky, nejdéle bych lechtal pod prstíky, tzv. bříška chodidel.

Petr (So, 12. 10. 2019 - 04:10)

A jak bude pěkně uvázaný, tak dát hodně ran, ať si výprask užije

Petr (Pá, 11. 10. 2019 - 09:10)

Možná ho přehnout přes nejaký stolek, připoutat za ruce, nohy a v pase

Reklama

Přidat komentář