Reklama

Do kdy rostou prsa?

!!! (Čt, 5. 12. 2013 - 10:12)

Jó to by musela si k tomu lehnout a vzít si širokoúhlý fotoaparát! Na vejšku by ji normální formát nestačil.To by ji chyběla hlava nebo půlka těch koz!

. (St, 4. 12. 2013 - 13:12)

Co to blabolas, mne je...Sundej šlajsku, vyval kozy ven, vyfoť se a dej sem odkaz na tvojí fotku, jestli nekecáš.

Alena (Út, 3. 12. 2013 - 20:12)

Je mi 14 let v dubnu mi bude 15. když mi bylo 11 cítila jsem se fakt trapně, já totiž neměla vůbec nic, a ostatní měly A-B . Teď mi prsa rostou. Mamka říká, že mi nerostly protože jsem měla malou váhu. Asi to byla pravda přibrala jsem(furt jsem ale hubená) a najednou se mi udělala i ženská postava:) Jsem šťastná:) Prsa mi začali růst o prázkách a teď mám A. Doufám, že ještě porostou

!!! (Út, 3. 12. 2013 - 08:12)

To je jasný, že máš ty stejný co jsi měla ve třiceti! Nikdo ti je nevymění, akorát začly být trochu Hučavky co? Jak rozepneš podprdu, tak zahučej až na stehna. Nebo chceš tvrdit, že příroda u tebe pracuje obráceně? Přítažlivost zemská pracuje neustále ve dne v noci!

Toma (Po, 2. 12. 2013 - 08:12)

Terezzíku, není kam spěchat. Užij si, že je ještě nemáš a nemusíš se zlobit s podprsenkami ! A neboj, oni ti narostou. Možná už ve 13 je budeš mít taková, že ti budou překážet. Já ještě v 15 byla plochá, ale pak to vzalo obrat, že jsem se z toho mohla zbláznit ! Dnes je to tak, že nemohu vyjít bez podprsenky, prsa mi překáží při sportu a tak závidím holkám co je nemají ! Ahoj

Terezzík (Po, 2. 12. 2013 - 07:12)

Ahoj chtěla bych mít prsa je mi 11let a nerostou jenom trochu je mi trapně ,když vidím holky ze třídy a ty už je všichni mají.chci to urychlit ach jo ja je chci mít.

!!! (St, 10. 7. 2013 - 11:07)

Prsa rostou celý život! Do 20 let rostou na objem. Po dvaceti začnou růst do délky a to už se nikdy nezastaví.Ve třiceti se ti dotknou břicha, ve čtyřiceti je budeš mít až k pupku, v padesáti k podbřišku, v šedesáti na stehna a v sedmdesáti po kolena!

Markétě (St, 10. 7. 2013 - 01:07)

Markéto, neřeš to. I kdybys byla plochá a nebo skoro plochá, tak se nic neděje. Chlapy budeš přitahovat stejně, je hodně mužů, co mají radši malý prsa. Navíc ti možná ještě vyrostou, někomu rostou později. Dělat se s tím nedá nic, jak prsa vyrostou, to ovlivnit nejde. Pokud teda normálně jíš, u anorektiček může dojít k tomu, že se nevyvinou. Jde to ovlivnit spíš negativně. Fakt je, že když ženská přibere, tak se jí zpravidla i zvětší prsa. Jenže tohle není moc žádoucí. On se daleko víc zvětší i zadek a břicho. Plastické operace považuji za nesmysl. Jejich místo vidím leda při významné asymetrii, tj. jeden prs velký a druhý malý ap. Určitá asymetrie je ovšem běžná, myslím nějakou neobvyklou a velmi výraznou. Zvětšovat si prsa tímle způsobem nemá cenu. Umělý prsa bývají nepřirozený a většina mužů má radši, když jsou malý, ale přírodní. Běžkyně Zuzana Hejnová tam taky toho moc nemá a je moc hezká. S velkými prsy by navíc těžko mohla závodně běhat. Že má hodně malý je z hlediska sportu výrazná výhoda. Pokud jde o kojení, tak to na velikosti nezáleží. Při kojení navíc se prsa výrazně zvětší. Kdyby ti teda nevyrostly, tak až budeš jednou kojit, tak je budeš mít větší - aspoň po tu dobu kojení. Někdy pak i zůstanou větší.

Markéta 15 (St, 10. 7. 2013 - 00:07)

Dobrý den je mi 15 a nerostou mi prsa. Moje máma má 85b a sestra to samé co mám dělat ?

hučavky (Ne, 16. 8. 2015 - 09:08)

Jó ale u tvé staré hlídej si jí!

:) (So, 15. 8. 2015 - 22:08)

Jakmile začnou jednou růst,...tos viděl u svý starý? Ať jde k cirkusu, já to nikdy neviděl.

Hů hů tak hučej (So, 15. 8. 2015 - 18:08)

Jakmile začnou jednou růst, tak už rostou až do smrti. Bohužel ale časem už jenom do délky! Někdy až po kolena! To jsou potom kozy hučavky.Jak se rozepne podprda tak tu ránu zahučej až na stehna!

.. (So, 15. 8. 2015 - 14:08)

Odkdy visí? Když jsou už za Zenitem a věneček jim dávno odkvel:-[

Pepa (So, 15. 8. 2015 - 14:08)

a odkdy visí?

.. (So, 15. 8. 2015 - 13:08)

Do kdy holkám rostou prsa? Dokud nedostanou rozum:-[

nela (So, 15. 8. 2015 - 13:08)

dobrý den je normální ze mi 21letech rostou prsa je to normální?

Pro dd (So, 2. 5. 2015 - 12:05)

Nebój! Dočkáš se a ještě se jich nataháš až tě to bude mrzet! A když se ti bude nějaká rádoby kamarádka smát, že ti ještě nenarostly, tak jí usaď, že si raději počkáš a až tobě narostou tak ona je bude mít už na břichu!

dd (Pá, 1. 5. 2015 - 17:05)

pomoc prosím je mi 13 a nemam ani lentilky vsichni ve tride uz prsa mají a já jediná nemám nic je to normální?? a na víc po čem rostou prsa nevíte? já mléko nepiju ani nic podobného je i něco jiného?předem dekuji za odpověd

Venuše, (Po, 16. 2. 2015 - 19:02)

ještě nějaký rok počkej,pořád se ještě vyvíjíš.Ono každému není přáno,moc se s tím dělat nedá,jedině plastika.Ale to ještě neřeš.

Teri (Po, 16. 2. 2015 - 19:02)

Chci odpovědět na příspěvek od barýsek, mně je 13 let a prsa mám taky vcelku malá (70 A)chci ti jenom říct že v 11 letech je to normální počkej tak 1-3 roky ( je to individuální)a prsa mít budeš a na ty co se ti smějou se vykašli, v 11 letech ještě nikdo prsa obvykle nemá!

Reklama

Přidat komentář