Reklama

Délka ochlupení na přirození

ivana (Út, 22. 10. 2019 - 16:10)

Ahoj,tak jsem poprvé přežila léto bez zkracování a ondulace,koupala jsem se jenom bez plavek,po vylézání z vody jsem měla nejdelší chlupy až ke kolenům,ale po uschnutí se zkroutily,takže celkový porost dosahoval délky kolem 20 cm,letní šaty mám kolem 30 cm,takže nic nekoukalo,akorát ,když si sednete,tak musíte dávat pozor,šaty se trochu vyhrnou,Ted na zimu zas budu nosit kalhotky.

Martin (Pá, 27. 9. 2019 - 06:09)

Ja si penis holim pravidelne a chlupy nechavam nechavam dorust do max 2 milimetru...pak se to jeste dobre holi. Kdyz si vzpomenu jak jsem mel dlouhe chlupy tak ac chlap zveda se mi kufr a byt zenskou a videt to tak utecu. U zenske je to jine kdyz to ma zarostle na nad pickou je to sexi. Pokud tam ma prales tak utikam zase ja :)

Radka (Čt, 26. 9. 2019 - 18:09)

Já si pipku někdy holím,někdy ne,prostě podle nálady.Ale ráda ji na nudapláži v létě ukazuji mužům.

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 08:08)

Ženě holím píču,aby jí nekoukaly chlupy z plavek.

Návštěvník (Út, 6. 8. 2019 - 08:08)

Vždycky se mi líbila oholená píča,teď už mi to je jedno.

Návštěvník (Út, 6. 8. 2019 - 08:08)

Žena měla oholenou píču,já čůráka.Po čase jsem nechal ženě píču chlupatou a já si čůráka teď taky neholím.Řekl bych,že teď mámchlupy delší.

ivana (Pá, 5. 7. 2019 - 11:07)

Ahoj,dlouho jsem tu nebyla,na tohle léto zkusím neondulovat,koupat se budu jen bez plavek,a nosit letní šaty bez kalhotek,ten porost se tam stejně nevejde.už tu délku ani neměřím,ale pokud by to někoho zajímalo,tak můžu.Tak užívejte léta a koupejte se ,hlavně bez plavek.

Miro (Ne, 28. 11. 2021 - 07:11)

Ahoj no koľko si namerala

Ctitel KYLA COLE (Ne, 7. 10. 2018 - 20:10)

Dohola....to kolikrát...Presne tak, aspon sexy proužek musi byt. Uplne holé je strasne neerotické. A u chlapov taky aspon nech zalud kouká ven

tmf (Čt, 20. 2. 2020 - 00:02)

já to zkracuju jednou za čas na cca půl cm a pak to nechám zase na několik cenťáků dorůstat. A k tomu mám žalud stále venku

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 00:11)

Tak to má bejt

Tony (Čt, 4. 10. 2018 - 05:10)

Mám chlupatou veverku,...Ahoj holky, jste super ze si neholite ani nohy a třísla. Přírodní ženy jsou hrozně sexy.

ivana (St, 3. 10. 2018 - 16:10)

Ahoj,tak léto už asi skončilo,přestala jsem si tedy ondulovat klín,už nebudu nosit letní šaty.bylo to poprvé,co jsem na léto porost nesestříhávala.s tou ondulací to šlo vydržet i v létě.Tak za měsíc,až se chlupy natáhnou,zkusím změřit,jestli to vůbec ještě roste.

ui (Čt, 20. 9. 2018 - 22:09)

Zlatá střední cesta ......Dohola....to kolikrát vypadá jak u malých holčiček, zvlášť když nic dalšího nečouhá.
Nechat si aspoň proužek vypadá naopak dobře.
Stejně tak když má někdo nevelkyho zcela holyho ptáka a ani mu nekouká žalud ven, to pak vypadá dost detsky

Lenka (Čt, 20. 9. 2018 - 13:09)

Tak když vylézám z vany,tak se ten porost natáhne,chlupy se spletou v několik pramenů a crčí z nich voda.Zkusila jsem to tedy změřit.Nejdelší pramen má 12 cm,ostatní kolem 10.Po utření se chlupy zase zkroutí v hustý kožíšek,který vyčnívá nějakých 5 cm,ale kalhotkama ho připlácnu na tělo.Aještě si holím nohy,když si beru punčochy,ony pod nima jsou ty chlupy strašně vidět,jak slehnou.

(Út, 18. 9. 2018 - 17:09)

Jsem rád holky, že tu...Mám chlupatou veverku, chlupatý nohy, holim jen podpaží.

j (Út, 18. 9. 2018 - 15:09)

Nejlůepší délka ochlupení je 25 až 30cm a nabarvit na světle zeleno

Steve (Po, 17. 9. 2018 - 21:09)

Zlatá střední cesta ... Holit si do holátka je nesmysl a je to pro tělo vyloženě nežádoucí.

Honza (Po, 17. 9. 2018 - 10:09)

Já si holím jen...Jsem rád holky, že tu ještě dnes jste. Chlupatý ženský klín je nádherný. Bohužel většina žen se dneska holí úplně všude

Lenka (Ne, 16. 9. 2018 - 11:09)

Tak já si v létě holím podpaždí,rostou mi totiž husté černé chlupy a to by v letních šatech nevypadalo zrovna dobře.Jinak se neholím nikde,v klíně mám takový hustý černý trojůhelník,jednou jsem zkusila trochu oholit a pak mne to čtrnáct dní svrbělo,jak to dorůstalo,

Reklama

Přidat komentář