Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Pavel (Po, 10. 4. 2017 - 00:04)

Praví muži nosí dámskou...Praví muži se nebojí nosit pánskou sukni.

Ano, (Ne, 9. 4. 2017 - 21:04)

Hubertus nenosím, to jen...Praví muži nosí dámskou sukni :-)

Steve (Ne, 9. 4. 2017 - 21:04)

Sukni nosím a žádné...Tak si vem ještě lodičky s bikynynama, a můžeš vyrazit do města.

Tak už spokojen? :-D

Můžeš si ještě jako bonus dát do vlasů nějaký sponky nebo berušky.

Léňa (So, 8. 4. 2017 - 21:04)

Hubertus nenosím, to jen...Nebuď hysterka. Nos si co chceš.

Pavel (So, 8. 4. 2017 - 21:04)

Tak co tady řešíš?...Hubertus nenosím, to jen praví muži musí nosit mužný oděv.

Léňa (So, 8. 4. 2017 - 20:04)

Sukni nosím a žádné...Tak co tady řešíš? Vždyť je to jedno. Ovšem proč by měl kdokoliv nosit v létě hubertus, to netuším. Asi žiješ někde vysoko v horách.

Pavel (So, 8. 4. 2017 - 19:04)

A nebude lepší si tu sukni...Sukni nosím a žádné požehnání nepotřebuji.

jj (So, 8. 4. 2017 - 19:04)

A nebude lepší si tu sukni...taky si myslím, ani není nutný s tím čekat na léto a schvalovat to na teplý počasí :-D tak šup, silkonky, sukni, botky a hurá ven ?

Pavel (So, 8. 4. 2017 - 19:04)

Myslím že žádnej zdejší...Já nikomu nic nenutí, ani jsem toto téma nezaložil. Pouze z vlastní zkušenosti tvrdím, že letní sukně je pohodlná i pro muže.

To že to není běžné oblečení pro muže souhlasím. Ovšem např. na pláži u moře jsem potkal mužů v pareu dost.

Ať ti praví muži nosí v létě hubertus, Já jim nebráním.

Léňa (So, 8. 4. 2017 - 18:04)

Já myslel, že je to zde...A nebude lepší si tu sukni narazit a jít teda ven, než se tady domáhat nějakého požehnání, že jí můžeš nosit? Nos si co chceš. Někdo si pomyslí, že jsi blázen, někomu se to může líbit, někdo to ani nepostřehne. Vždyť je to jedno.

Steve (So, 8. 4. 2017 - 17:04)

Steve * nikdo tě sem nenutí...Myslím že žádnej zdejší chlap sukni nenosí, takže je vyřešeno, názory znáš. Tak nepiš "MY" ... když jseš tady ujetej only ty sám - a pořád se s tím nějak nedokážeš smířit jak tak na to koukám. :-) Srovnej si to v makovici do správných předvoleb, a budeš mít po problémy. Budeš nosit to, co nosíme MY všichni ostatní. ;-) OK? Pokud tě tento můj názor jakkoliv dráždí, srovnej si to u ssebe v makovici - je to tvůj problém.

Pavel (So, 8. 4. 2017 - 12:04)

Pavle jak to tak vypadá...To už jsem nosil a zase mne to tak neuchvátilo.

hasič (So, 8. 4. 2017 - 09:04)

Pavle jak to tak vypadá vbrzku budeš nosit maskáče, atombordel a na obličeji plynovou masku.

Pavel (So, 8. 4. 2017 - 09:04)

:-D Pavle, neotravujtady...Já myslel, že je to zde diskuse, to je psát příspěvky k věci. Ovšem ty a podobní raději napadáte diskutující, protože vám došly argumenty.

Na netu lze najít více příspěvků, kde muži při návštěvě "méně rozvinuté země" vyzkoušeli pánskou sukni a byli uchváceni jejím pohodlím v horkém počasí. Proto zdůrazňuji potřebu nejprve vyzkoušet a pak diskutovat.

M (So, 8. 4. 2017 - 07:04)

:-D Pavle, neotravujtady...Steve * nikdo tě sem nenutí chodit. My to nějak vydržíme i bez tvých slaboduchých poznámek.

Steve (So, 8. 4. 2017 - 02:04)

:-D Pavle, neotravujtady pořád s tím blábolem! Už je to nudný.

Pavel (Pá, 7. 4. 2017 - 20:04)

Pokud někdo tvrdí, že existuje spousta letního vzdušného oblečení pro muže, tak nikdy nevyzkoušel sukni. Pouze tady blábolí o homosexuálech a tvrdí, že on je bílý ze super civilizace a ostatní jsou opice, které právě vylezly z pralesa. To pak je těžká diskuse.

Marie (Pá, 7. 4. 2017 - 19:04)

Život je příliš krátky aby se človek omezoval a nevyzkoušel všechno co se dá. A nechápu, proč spojujete homosexuály se sukní. Já jsem poznala několik homosexuálu ale sukni nenosili. To se projevuje jinak. Martine a podle této věty: "Na léto je spousta vzdušného a pohodlného oblečení pro muže, tak nevím, proč zrovna sukni pro ženy" jsi asi nic nepochopil. Ti pánové myslí sukni pro muže a né ženskou sukni.

Martin (Pá, 7. 4. 2017 - 18:04)

Pokud bych mluvil za sebe, tak o nějaké sukni bych opravdu neuvažoval.
Na léto je spousta vzdušného a pohodlného oblečení pro muže, tak nevím, proč zrovna sukni pro ženy.
Možná je to oblečení pro nějakého homosexuála, jinak nevím, proč by si to na sebe měl muž oblékat.
Něco jiného je asi skotská sukně, to je spíše taková jejich tradice.
Jinak asi jediný důvod, proč si to někdo na sebe vezme je asi ten, že chce nějakým způsobem na sebe upozornit a asi za každou cenu chce okolí dávat najevo, že on je individualista.
Takže vhodné oblečení pro nějakého aktivistu.

Aha, (Pá, 7. 4. 2017 - 18:04)

Která země je na vyšší...takže podle tebe to jméno naší země musíme vylepšit tím, že začneme zde chodit v sukni.
Neyslíš, že ekonomika státu se jaksi posuzuje podle jiných kritérií, než podle toho, v čem chodí nějací teplouši?

Reklama

Přidat komentář