Reklama

Trestání kluků

Štepnička Jiří (Pá, 17. 8. 2012 - 14:08)

Muj kluk má 15 let, prochází pubertou a řeknu vám, není to med lizati, nadela s kamarádi tolik hloupostí až jde hlava kolem, ale nekouří, nekrade a alkoholu neholduje, jenom blbne vymyšli hlouposti. Nemám duvod ho za neco trestati jako jiní tátové své syny.

Michal (Pá, 17. 8. 2012 - 14:08)

Kdy si ymslíte že je kluk nejzlobivější já bych tak řek kolem 13 let- a od kdy by kluci měli dostávat? já myslím že tak od 2 let může bejt plácán po zadku a od 5let snese už výprask. co si ymslíte že by pubertáci už neměli dostávat že je to může ovlivnit ted myslím výprask o samotě jako trestání před holkama je podle mě velký trest a dělal bych ho jen kdby fakt kluk moc opakovaně zlobil a s výprasků o samotě by si už nic nedělal. myslíte si že lze trestat třeba 17letého syna na holou? koukáte se na nějaké seriály filmy a myslíte si že by tam ty kluci zasloužili? Já třeba myslím v Ulici jak byl ten Eliáš na toho 13 letého Boriska přísnej a řek mu že by za špatné známky moh dostat na holou jako kdysi on tak já souhlasil s tímhle ale ne kvůli známkám ale zlobení

Michal (Pá, 17. 8. 2012 - 14:08)

Já moc nedostával narodil sem se v roce 1983 tak mě lotos buse 29let. musím říct, že můj táta byl na mě docela hodnej- někdy myslím až moc že ted mám problémi třeba ho poslouchat-jasně je mi už dost let už sem valstně skoro 11 let plnoletej ale stále ybdlím s rodiči tak sem jim svým způsobem zavázanej- i když sem z velké části už finančně soběstačnej

P (Po, 6. 8. 2012 - 22:08)

Krasne video z Kolumbie o zvykove pravnich trestnich procedurach, jimiz byl podroben mlady indiansky muz, jenz zavrazdil sveho bratrance:

http://s88.photobucket.com/albums/k173/corpuncom/video/?action=view&current=vid0168.mp4

Povsimnete si, s jakou relativni statecnosti tento mlady vrah prijima verejne bicovani svych nohou pred celym svym kmenem i kamerami novinaru.

P (Ne, 1. 7. 2012 - 19:07)

Toto je velmi zajimave video z USA:

http://s88.photobucket.com/albums/k173/corpuncom/video/?action=view&current=vid0376a.mp4

Video je natoceno v realistickem prostredi chlapecke satny nejake americke skoly, zrejme po sportovnim treninku. Trestanym je mlady chlapec, trestajicim jeho trener. Za nejake provineni je trestanemu udelena jedna tvrda rana pres zadnici odenou do pouhych sportovnich sortek, a to s pouzitim jakehosi tvrdeho a plocheho dreveneho ci umelohmotneho predmetu jako trestniho nastroje. Pred vykonem trestu je o nem trestany chlapec informovan, a je mu narizeno postavit se zady k trestajicimu a mirne se predklonit, aby rana mohla byt udelena jednak bezpecne, a zejmena v plne zamyslene ostrosti a bolestivosti. Po nalezite tvrdem vykonu trestu pak potrestany chlapec opravdu projevuje palcivou bolest v hyzdni krajine, samou bolesti poskakuje, vysokym hlasem narika a vulgarne nadava.

Je krasne, neobvykle a mimoradne zajimave, ze byl dany trestni akt nahran mobilem s videokamerou, a to podle vseho s vedomim jak trestaneho, tak i trestajiciho. Hrat v tom mohla roli jak pohotovost toho, kdo danou videonahravku poridil, tak i fakt, ze dany trest byl s dostatecnym predstihem oznamen jak trestanemu chlapci, tak i jeho sportovnim druhum.

Monika (Út, 5. 6. 2012 - 12:06)

Tak daleko jako u Marie moje paměť nesahá, ale mohu říci, že u nás žádné rozdíly v trestání kluků a holek nebyly. Když se matka vrátila, naposledy asi před pěti lety, z třídních schůzek, tak jsem dostala úplně stejných pětadvacet vařečkou nebo rákoskou na holou jako bratr. Nic jsme si nemohli vyčítat.

Marie (Út, 5. 6. 2012 - 10:06)

V době mého dětství, už je pravda asi 40 let zpět, bylo trestání kluků docela hrozné. Zcela běžný byl výprask řemenem, oba bratři dostávali několikrát ročně koženým páskem mnoho ran a hrozně při tom křičeli. A dokonce jsem byla u toho, když můj bratranec byl bit gumovou hadicí. Jenom se na to dívat bylo příšerné, ale tenkrát se to bralo jako normální a správný trest.

Prase (St, 30. 5. 2012 - 20:05)

to už přeháníš, psát sem fantizie, jak si honíš se svým fotrem.

Radim (St, 30. 5. 2012 - 15:05)

Az do svych 16 let sem nikdy na holou nedostal. Pak se tata podruhe ozenil a ja zustal s nim. Jeho nova zena tvrdi ze chlap musi byt dvakrat tydne bit aby nezvlcil. Dostavame oba na holou a kdyz se nam postavi musime si je pred ni navzajem vyhonit.

taktak (Út, 15. 5. 2012 - 22:05)

já mám 12 letého syna...tos mu to dobře nandal, jure. Jsi správnej rodič, jak má bejt. Příště, když bude zlobit, by mu ho ta sousedka měla za trest vyhonit (ne vyholit).

jur (Út, 15. 5. 2012 - 21:05)

já mám 12 letého syna neustále zlobí a tak jsem ho dneska vzal a řekl jsem mu že bude trestanej žačervenal se poté jsem mu řek a se vyslékne do slipů udělal to a poté jsem ho posadil na židli a musel si stáhnout slipy. poté jsem zavolal sousedku( jeho nejlepší kámošku) at se jde na něco podívat přišla a když uviděla martina nahého tak se začala smát. trest začal žs se martin opřel o stěnu bříchem a dal jsem mu 20 na holou páskem poté si lehnul na záda a řekl jsem mu že si muže vybrat bud at si před ní vyholí péro nebo at že bude 2 hodiny klečet nahej nabříše pod struhadlem samozdřejmě struhadlo mu dám na penis vybral si 1 možnost a tak si vyholil péro

Jan (Út, 15. 5. 2012 - 13:05)

Tak uz ma ten nas malej...Klečel nahatej,ten malej raubíř?Na holých nohách a s tím vystrčeným,zbitým zadkem?

Jenny (Út, 15. 5. 2012 - 09:05)

Tak uz ma ten nas malej raubíř vyprask za sebou. Musel koupit holce bonbonieru a prinest ji to a omluvit se ji. Potom sme sli k ni do pokoje kde si stahnul kalhoty a slipy a dostal pred ni 25 svihancu stridave varechou a proutkem. Potom pres hodinu kleceni a nakonec dostal od spoluzacky jako bonus zaracha na 14 dni.

Hmmm (Út, 8. 5. 2012 - 21:05)

A co kdyby dodtal vyprask...Zajímavá úvaha.A myslíš,že by se měl taky sám svlíknout,před tou holkou,než bude bit?A celej,donaha?Nebo ho jen položit a stáhnout mu kalhoty,aby viděla jen ten holej zadek?

Adam (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

Ať ho svlíkne ta holka

Adam (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

Ať ho svlíkne ta holka

Adam (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

Ať ho svlíkne ta holka

vyprask (Út, 8. 5. 2012 - 17:05)

A co kdyby dodtal vyprask pred tou holkou?

Adam (Po, 30. 12. 2019 - 11:12)

Nemusí ani výprask stačí ho svlíknout před tou holkou mě to tak rodiče také dělali

Jan (So, 5. 5. 2012 - 19:05)

Zalezi od toho presne ako...Ano,souhlas,Ještě bych připojil,pokud se rozhodneš pro výprask,tak použij tu vařečku,nebo na něj vezmi řemen!A nešetři ten jeho zadek - takže před bitím spoďáry dolu...

Reklama

Přidat komentář