Reklama

Trestání kluků

monika (St, 22. 2. 2017 - 04:02)

U nás se také kluk trestá...Svetlano, jak velkeho kluka mas? U nas je kleceni vetsinou nahate tedy minimalne nahata kolena a protoze kleceni ddoplnuje vyprask tak i bez slipu. Zazvorovy cipek je zazvorovy cipek

Oni (So, 28. 4. 2018 - 17:04)

Vyrustam s brachou,mama je...reardi mají pc?

QQ (So, 28. 4. 2018 - 17:04)

Vyrustam s brachou,mama je...Předpokládám, že bráška je při trestání taky úplně bos. Tak mu příště dej ta bosý chodidla tou rákoskou. napiš, jestli se po bití počůrá.

Mirka (So, 28. 4. 2018 - 10:04)

Vyrustam s brachou,mama je rozvedena,rika ze nas vychova i za tatu.Obcas taky dostanu na holou,ale pred brachou jen pres kalhotky a malo.Zato brachu si mama vzdy oekne poda a to prede mnou.On uz vi,co bude,tak predem uz bre i a prosi mymu,at to nedela.Ona mu pfokaze donaha,kdyz otali,distyne vic,tak se radsi svlikne.Pak si musi lehnout na zada a vystrcit ji na nas.Mama ho sereze vareckou,rukou,nebo padkem,jak kdy.Rve,az je slyset na chodbu,jdyz chce uhnout,tak ho na pokyn mamy pridrzuji.Vzdy dostane prede mnou,tak ze nahyho kluka a breciciho vidam dost casto.Ted vsak,kdyz chtel uhnout,mama ho chytla sama a s vypraskem jsem pokracovala ja.Mama mi na go dala novou rakosku.Tak jsem ho serezyla,no holky ten rval!Byl to novej pocit,videt jak ho bacate a on breci a nemuze to vratit.Po vyprasku musel zustat v te poloze jeste lezet,az mama mu dovolila vstat,ale nahy zustyl az do rana.

Světlana P. (Út, 21. 2. 2017 - 05:02)

U nas vyprask pouzivame len...U nás se také kluk trestá oloupaným zázvorovým kořenem. Velmi účinné!!! Jako doplňkový trest nahé klečení.

hahetr (Po, 23. 4. 2018 - 22:04)

:D
TWL sem málem umřel smíchy

luci (Po, 23. 4. 2018 - 19:04)

To je všechno slabej...Mohl bys předčítáním té povídky strašit prvňáky.

to je nic (Po, 23. 4. 2018 - 10:04)

To je všechno slabej čajíček, co tu píšete. Mě třídní učitelka slíkla úplně donaha před celou třídou, dostal jsem na holou ukazovátkem, pak mi ho tím širším koncem strčila do zadku, prý abych dostal lekci a pamatoval si, co je to slušnost. Požádala kluky aby mě drželi na zemi na zádech a roztáhli mi nohy, holky chodily jedna po druhé a tahaly mě za pinďoura a štípaly mě do koulí, byla to strašná bolest a ony se bláznivě smály. Učitelka se taky smála a řekla: "Tak holky, zahrajem si na velikonoce, ne? Zmalujem mu ty jeho vejce." A tak jsem dostal a pomalovaly mi je barvama navíc. Pak mě odvedla třídní do ředitelny, kde byla šedesátiletá stokilová ředitelka s pětkama - tiskla si mě na kozy, že jsem nemohl dýchat, prý ten spratek potřebuje přidusit. Nakonec jsem jí i třídní musel vylízat kundu a zadek, načež přišel školník, který mě ojel do konečníku. Pak mě odvedli do kuchyně, kde mě seřezaly kuchařky vařečkou, daly mě do kotle s koprovkou a hodinu mě tam vařily. Uvařeného mě vytáhly, strčily mi do zadku takový ten červený hasící přístroj, pak si mě převzal tělocvikář, kterého jsem musel vyhulit, přičemž jsem se poblil a on mě to donutil sníst. Pak mě hodil do sprch a odtum jsem se mohl vrátit do třídy a obléknout se. Raději jsem po té ostudě změnil školu. Ale třídní mě na rozloučenou varovala, že jestli o tom všem jenom ceknu, najdou si mě i s ředitelkou a budu muset sníst jejich hovna, tak jsem slíbil, že nic nikomu neřeknu.
A teď mluvte sralbotky, nikdo takový trest ještě nedostal.

Karel (Út, 13. 7. 2021 - 12:07)

Mě jednou učitelka dala takovou facku až se upad do bezvědomí

luci (So, 21. 4. 2018 - 22:04)

Já dostávam pravidelně na...Ale protože jsi masochista,tak ti to dělá dobře a ty si nestěžuješ.Jen konstatuješ.Jednoduše,není výprask jako výprask.

Jirina (Pá, 20. 4. 2018 - 23:04)

My syna za trest asi v 10 letech nechali ostříhat do hola ten to tehdy velmi těžce nesl ale od toho trest je ze. Ale problémy ve škole pak přestali. A musel se vhovat slušně protože měl slíbené ze po každém pruseru mu hlavu strojkem zase projedem a tak se taky stalo parkrat takže tak

hahetr (Čt, 5. 4. 2018 - 22:04)

Co na kluky, kteří jsou drzí na dospělé lidi a nadávají jim? Já bych si to líbit nenechal, proto radši nemám děti...Dobrá by byla taková násada od koštěte, nebo sukovice. Přerazit tu násadu o drzého spratka a pak ještě jednou a ještě...... a ještě...............a ještě....a ještě jednou...... a ještě jednou. A ještě. Jinak to nevidím, bude si pak dovolovat víc a víc. Jedině pořádně seřezat, jak hada.

monika (Ne, 19. 2. 2017 - 12:02)

Trestat. Trestat. Trestat....Evi, nevim nam se u 12ti leteho kluka zda vyprask vareckou nebo remenem zda dostatecny. Nechapu co myslis tim pres koule. Nas kluk po vyprasku kleci a slzicky ma

Eva (Ne, 19. 2. 2017 - 11:02)

Trestat. Trestat. Trestat. Pokud jim dáte volnost jsou jako utržení ze řetězu. A je úplně jedno jestli je to malý kluk , puberťák nebo dospělý chlap. Jen se musí postupem času přitvrdit. Co dožene dvanáctiletého k slzám tomu se dvacetiletý směje. Takže dítěti stačí pár pleskanců rukou přes holí zadek , puberťákovi proutkem a dospělému rákoskou. Čím starší tím se musí přitvrdit. Mému muži je čtyřicet a výprasky na zadek už prakticky nefungují vůbec. Pokud ho chci opravdu potrestat musím přes koule. To zatím zabírá perfektně.

ales (Ne, 19. 2. 2017 - 06:02)

U nas vyprask pouzivame len...ano i u nas se pouziva zazvor

Z takových (Ne, 29. 1. 2017 - 14:01)

Ve škole jsem byl jako kluk...věcí ti stoupá pták?

Pepík (Ne, 29. 1. 2017 - 13:01)

Ve škole jsem byl jako kluk potrestaný od spolužáků, za žalování. Stalo se to ve 4. třídě. Je to už dávno, více než čtyřicet let. Potrestali mě trochu zvláštním způsobem, který je tu ovšem v některých příspěvcích zmiňován. O přestávce jsme se prali, já a ti tři kluci. Začali si oni a já se jim bránil. Porazili jsme lavici…S jedním jsem zametl, ale druzí dva mě srazili na zem a klekli si na mě. Stáhli mi svetr a začali mi rozepínat košili Ten třetí mi pak zul bačkory, ale to už dorazila učitelka, takže se k ničemu dalšímu nedostali, asi mě chtěli svlíknout. Dostali jsme vynadáno, já se musel rychle upravit a museli jsme postavit převrácenou lavici a narovnat tam zpátky věci. Já pak řekl učitelce, že jsem se bránil, že mě ti tři zbili a chtěli mě svlíkat. Děti ve třídě se tomu smáli. Učitelka ale řekla, že se s námi nebude mazlit a nechala nás všechny po škole, jak tehdy bylo zvykem. Ti kluci na mě zasyčeli, že si to se mnou vyřídí a až přijde čas, tak mě pořádně potrestají. Ten čas přišel druhý den po odpoledce. Ti tři si ke mně sedli v šatně a přidrželi mě tam. Když ostatní odešli, tak mě popadli a odtáhli mě na záchod. Tam mě řekli, že přijde trest. Jeden vytáhl z tašky kulatou dřevěnou tyčku. Pošvihával s ní a díval se na mě. Ten další mi pak koukl po nohách a řekl mi, abych se zul. Nezbylo mi, než poslechnout. Shodil jsem bačkory a protože jsem měl punčocháče, tak jsem si řekl, že to snad stačí. Ale kluci řekli, že ne, že musím být bos. No a tak mi nezbylo, než si rozepnout a svlíknout kalhoty a stáhnout si punčocháče. Stál jsem před klukama bosky na dlaždičkách a čekal, co bude dál. Řekli, že přijde trest. Chytli mě, položili mě na dlaždičky, na břicho. Pak mi ohnuly nohy v kolenou, aby chodidla směřovala nahoru. A v této poloze mě pak střídavě dva drželi a jeden mě bil přes bosý nohy Při bití se vystřídali všichni a každý nu vysázel dvacet ran! Snažil jsem se nekřičet, abych jim nedělal radost, ale bolestí jsem skučel a naříkal. Při posledním výprasku od třetího kluka my už vyhrkly slzy a naplno jsem brečel, z čehož měli radost a pásli se na tom. Ztřískali mě pořádně, měl jsem zrudlý, i trochu oteklý nohy. Pak mi pohrozili, jestli jen ceknu, tak si mě časem najdou a znovu dostanu na chodidla. Pak mě nechali a odešli. Domů jsem ťapkal bos, pálilo to a bolelo.

Ty úchylné prak (St, 18. 1. 2017 - 22:01)

používáme trhání nehtů...které ta osoba zmínila, jsou opravdu velmi nebezpečné. Maminka Hamidy Djandoubiho mu za trest tlačila do prdele harissu. Hamida Djandoubi pak v dospělosti tlačil harissu do prdele ženským, které vraždil, pročež mu v roce 1977 usekli hlavu gilotinou.

Hans (St, 18. 1. 2017 - 14:01)

U nas vyprask pouzivame len ako doplnkovy trest, pouzivame najme ostruhany zazvorovy koren a analne koliky. Ma to vyhodu ze to boli rovnako ako vyprask ale nie su po tom stopy na zadku. Pouziva to este niekto doma ?

Petra (Po, 31. 10. 2016 - 09:10)

zda větší vařečka musí...no, mě právě mnohdy mnohem více bolela menší vařecha. Víc štípala na holou prdel.

Reklama

Přidat komentář