Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Ne, 30. 6. 2019 - 12:06)

Každý doufá v rychlý prachy. A kdo nemá v Americe bohatého strejdu bez dědiců, ten doufá v obohacení pomocí karet, Sazky nebo sázkami na sport. A ti největší zoufalci aspoň doufají, že za sto koupi něco, co má cenu pět set. Lidi už jsou takoví.

Petr (So, 29. 6. 2019 - 22:06)

AKTIP vydělával na lidské hlouposti, což je všeobecně zlatý důl. Spíše mne zaráží, že se našli naivní pitomci, co těm šarlatánům věřili a ještě jim strkali peníze za to, že z nich dělali ještě větší blbce.

Tak tak (So, 29. 6. 2019 - 23:06)

Pokud někdo uvěřil takové hlouposti, že rakovinu je možné vykadit, tak takový člověk si snad zaslouží, aby mu někdo z AKTIPU vyluxoval konto.
To je trest za blbost.

Rakato (So, 29. 6. 2019 - 22:06)

Máš asi přehnané mínění o schopnosti lidí racionálně vyhodnocovat fakta. A když má člověk tuto schopnost ještě oslabenu rakovinou, ani se nedivím, že škemrá o naději a šarlatánů. Raději si udělej názor na tzv. čínskou medicínu, kterou někteří debílkové chtěli financovat ze zdravotního pojištění jako oficiálně uznané léčení.

Pro Rakato (So, 29. 6. 2019 - 23:06)

Představ si, čistě teoreticky, co by tobě ti nemocní řekli, kdybys je před těmi podvodníky z AKTIVU varoval. Myslíš si, že by na tvou radu dali? Myslím, že by se jich ještě zastávali a tobě řekli něco , co by sis za rámeček nedal. Kdo chce být okraden, ten si totiž říci nedá.

Návštěvník (Ne, 30. 6. 2019 - 09:06)

Ta paní jasně zneužila svou průpravu při studiu psychiatrie.

Návštěvník (Ne, 30. 6. 2019 - 09:06)

Ta paní jasně zneužila svou průpravu při studiu psychiatrie.

Rakato (Ne, 30. 6. 2019 - 12:06)

Vystudovala za naše peníze vysokou, a teď nás pomocí nabytých znalosti okrádá. Jedním slovem hyena.

Ale, (So, 29. 6. 2019 - 23:06)

Pokud i v době své nemoci škemrá u podvodníků, tak, nezlob se na mne, ale pak si za to může sám.
Holt pokud nevěří doktorům, tak co s ním? Litovat ho?
Jak se píše výše, lidská hloupost je holt opravdu zlatý důl.

Rakato (Ne, 30. 6. 2019 - 12:06)

Pokud bys smrtelně onemocněl a doktoři tě odepsali, nikdy nevíš, zda bys neškemral také.

Rakato (So, 29. 6. 2019 - 20:06)

Vítej v realitě. Šarlatáni byli vždycky - Bírhanzlova mast, na lysinu past.

Cecek (So, 29. 6. 2019 - 16:06)

Byblos, Týros a Sidón doporučuji, nádherná země, úžasní lidé, úchvatná historie i současná kultura.

Rakato (So, 29. 6. 2019 - 17:06)

A v novinách nedávno jeden chronický cestovatel vychvaloval Íránce na venkově, jak jsou milí a pohostinní. Až se zdá, že svoloč žije vždy jen v hlavním městě státu.

aladin (Pá, 28. 6. 2019 - 19:06)

"Poslanec Mališ se vzepřel ANO, zřejmě míří do Trikolóry"......Poslanec, který po volbách přeběhne k jiné straně by měl okamžitě přijít o mandát !!! A ne aby ještě dostal TRAFIKU a volbu proti bývalé straně !!! Udělejte si v tom pořádek !!!

Rakato (Pá, 28. 6. 2019 - 20:06)

Za zradu vždy byla kulka, aspoň ve válečných časech. Dnes v době míru by Mališ měl obdržet aspoň kopnutí do kulek, souhlasíš Návštěvníku?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 28. 6. 2019 - 22:06)

Rakato,ty bolševiku,ty byjsi každého kopal až do kulata,soudruhu....pořád jste stejné svině a ty Jedovatej..k tomu tvému vztávat a cvičit....USA se rudému moru ubránila..budeš se divit,ale soudruh bolševik ji to naučil.Tam byla v konci 40-tých let taková demokracie ze strany USA,až to měl rusák za slabost a víš co přišlo pak..?..Velice tvrdá škola,pak totiž USA předběhla i Rusko ve tvrdosti boje a Američani učí velice ¨dobře a velice rádi...až tak,že Američan na bitevním poli studené války předběhl i rusáka,co se učil od Hitlera..Rakato,nenasírej tady nějakým kopáním do koulí,taky se může stát,soudruhu,že budeš sám nakopán do varlat,hajzle,voláš po násilí a likvidaci?...

Jedovatej (So, 29. 6. 2019 - 09:06)

Jahodovej, furt si nepřipadáš s těma bolševikama a soudruhama trapnej? Pro tebe, je bolševik každej, kdo se s elánem a šturmem necpe do řiti americkýmu běloptákovi, každej, kdo má jiný, než ty tvý pošahaný názory... pokud je pro bolševiky charakteristickej rys tupý a urputný prosazování tý "jediný správný pravdy", zamysli se nad sebou a pak mrkni do zrcadla - tam uvidíš bolševika jak vyšitýho, nefalšovanýho a kovanýho...

ShabbaTot-Jahoda (So, 29. 6. 2019 - 13:06)

tak já jsemtrapnej když se vymezuji proti volání po násilí a válce?...Viz ty soudružské pozdravy zhora,které volají po násilí a gulazích a ty sis Jedovatej taky přídal répnutím...naštěstí již není doba normalizace a doba rudého teroru 50-tých let,když si komunista mohl beztrestně dělat co si zamanul a represe a zavírání oponentů režimu byla praktika zhora právě tebou a Rakatem velece často praktikována a dnes je již jiná doba a proto si Jedovatej můžeš být jahodově jist,že žádné pracovní tábory zde v Česku již nebudou a Rakato at si je jedovatě jist,že zde nikdo v Česku do kulata jen tak kopat nebude a odpůrce pana prezidenta Zemana již vůbec.Vyjádřil jsem se doufám dostatečně

Jedovatej (Ne, 30. 6. 2019 - 08:06)

Jahodovej, ptáš se "tak já jsemtrapnej když se vymezuji proti volání po násilí a válce?" Jenže ten můj příspěvek byl vo něčem jiným, nerozumíš psanýmu textu? Psal jsem vo tom, že pro tebe je bolševik každej, kdo se nerve do kloaky tomu americkýmu běloptákovi, psal jsem vo tom, že pro bolševiky je charakteristicý tupý a urputný prosazování tý jediný správný pravdy... a zamysli se, Jahodovej - z takovýho pohledu seš vopravdu ukázkovej, kovanej bolševik, vod kterýho by se mohli učit komunističtí propagandisti minulýho režimu, a možná by se vod tebe něco naučil i říšskej ministr propagandy Goebbels... a proto seš trapnej.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 30. 6. 2019 - 10:06)

celé to započalo příspěvkem anonymního bolševika,který napsal toto !..."

Reklama

Přidat komentář