Reklama

Výprask vařečkou

Monika (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

Nad mou taky

Naďa (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

Taky se mne nějak nechce věřit ze bičík na koně je horší než rakoska

Chris (St, 10. 7. 2019 - 23:07)

To sám nemohu posoudit. Osobně jsem dostal doma jen prutem a tak ale bičíkem ne. Byl jsem tomu jen svědkem v jezdecké kroužku. Byla tam holka, co všechny jen stvala. Vymyslela si, dělala naschvály. Byl to takový rozmazlenec. Vše měla značkové a snažila se, aby mohla být všude první a vybírat si lepší koně. Proto schválně schovávala ostatním věci nebo oblečení. Tak se holky nastvaly odvlekly ji za staje na senik. Nejprve se hádaly a ona si stejně mlela svou. Tak ji holky ohnuly přes balík sena. Jedná ji drzela ruce za hlavou, druhá ji stáhla tepláky až k holinkam. Ty měly všechny holky na vydání koní. Nakonec šly dolů i kalhotky. A holky ji začaly vyplácet bičíkem na koně. Pěkně ječela a kopala co mohla. Až se jí podařilo akorát holinku. Tak ji další držela za nohy. A postupně se na ni střídaly a serezala ji zadek do červena. Já se jen díval. A sebral ji tu holinku, úplně mě fascinovalo jak se jí sviji i prsty na nohou jak ji vyplácely holky.

Monika (St, 10. 7. 2019 - 23:07)

Dostala co ji patřilo....

Chris (Čt, 11. 7. 2019 - 05:07)

To ano. Byla takový rozmazleny dítě,co nikdy nedostalo na zadek. A taky si myslela, že se jí nikdo nedotkne. Její výraz stál za to, když dostávala.

Chris (St, 10. 7. 2019 - 23:07)

To sám nemohu posoudit. Osobně jsem dostal doma jen prutem a tak ale bičíkem ne. Byl jsem tomu jen svědkem v jezdecké kroužku. Byla tam holka, co všechny jen stvala. Vymyslela si, dělala naschvály. Byl to takový rozmazlenec. Vše měla značkové a snažila se, aby mohla být všude první a vybírat si lepší koně. Proto schválně schovávala ostatním věci nebo oblečení. Tak se holky nastvaly odvlekly ji za staje na senik. Nejprve se hádaly a ona si stejně mlela svou. Tak ji holky ohnuly přes balík sena. Jedná ji drzela ruce za hlavou, druhá ji stáhla tepláky až k holinkam. Ty měly všechny holky na vydání koní. Nakonec šly dolů i kalhotky. A holky ji začaly vyplácet bičíkem na koně. Pěkně ječela a kopala co mohla. Až se jí podařilo akorát holinku. Tak ji další držela za nohy. A postupně se na ni střídaly a serezala ji zadek do červena. Já se jen díval. A sebral ji tu holinku, úplně mě fascinovalo jak se jí sviji i prsty na nohou jak ji vyplácely holky.

Návštěvník (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

Bičík na koně není tak hrozný..

Lucka (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

mě včera mamka šešvihala prutem tak...

Návštěvník (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

A jak Lucinko?

Lucka (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

Tak, že mám prdel a nohy jak zebra

Monika (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

Tak to znám velmi dobře stehna az po kolena?čím to bylo?

Monika (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

Jo promin už jsem si přečetla ze to bylo prutem

Monika (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

To jsi musela schytat hodně ran co?

Irena (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

Já jsem po vyprasku liskovym prutem zatím hájená...

Tomáš (Čt, 4. 7. 2019 - 17:07)

Já bych tě přehnul a pěkně na holý vyšpulený zadek,co?Chceš konečně reálnéj výprask Gabčo?

Tomáš (St, 3. 7. 2019 - 17:07)

Gabčo pokecáš více.Piš na [email protected]

Gabča (St, 3. 7. 2019 - 12:07)

jak tak čtu s těmi prázdninami tady. U mě byly prázdniny ve znamení výprasků. Přes školní rok to bylo ok a sem tam jsem dostala od maminy pár vařečkou, nic hroznýho. O prázdninách jsem však jezdila k obou babičkám a tam jsem dostávala na prdel skoro pořád i denně. řádili jsme venku s děckama, takže celá špinavá, roztrhané oblečení, nechtělo se mi večer domů a řada dalších průšvihů končily pořádným výpraskem na holou.

Nada (St, 3. 7. 2019 - 19:07)

O prázdninách je třeba přitvrdit to je jasne

Monika (St, 3. 7. 2019 - 19:07)

Jo taky to znam

Gabča (Čt, 4. 7. 2019 - 07:07)

Jo jo, nebyla jsem jediná, která každý večer skončila přehnutá s holým zadkem

Reklama

Přidat komentář