Reklama

prodlužování vlasů

Klára (So, 19. 2. 2005 - 17:02)

Jéžiš, kanekalonem jsem to měla prodlouženo asi pred rokem, ale byl to děs.Po měsíci se začaly konce cuchat a vypadalo to jak chemlon. Škoda peněz, stálo mě to "jen" dva tisíce, ale i tak.Nedoporučuju.

marketa (So, 19. 2. 2005 - 13:02)

ANETA:na fotky se těšim,to je akorat v pondelí jedem s kamarádkou do Prahy na konzultaci do natur-hair.Ty jsi si nechala prodloužit vlnitý?

Aneta (So, 19. 2. 2005 - 09:02)

Markéta: Ano, stále velice převelice spokojená. Fotky budou už zítra- nejpozději v pondělí, tak se těš. Spoje nedělají nic, jelikož jsou tmavé ve tmavých vlasech-tudíž nemění barvu jako spoje v blond vlasech. Pravda....mohly být trošičku menší, ale nijak mi to nevadí protože vidět nejsou, Už střídám a zvládám několik účesů a doslova ohromuji okolí:-) Včera jsem vlasy poprvé myla. Vůbec se nezacuchaly a perfektně se rozčesaly....jak se říká jako pomásle. Neuvolnil se ani jeden spoj, ani nesjel a po umytí jsem je pomačkala rukama a hezky se vlásky zkroutily. No jsem prostě stále nadšená a stále přijímám něčí komplimenty.Stále doporučuji:-)

Denny (Čt, 17. 2. 2005 - 20:02)

dnes jsem si nechala prodlouzit vlasy kanekalonem. mam plavou blond a vypada to docela k svetu, je to napleteno tim samym zpusobem jako copanky a spoje nejsou videt, prvni den to trochu trci, ale to se poda, napisu jak jsem spokojena dal, po jednom dni nemohu soudit. doufam, ze budu spokojena jako zatim jsem.

Renata (Čt, 17. 2. 2005 - 11:02)

Ahojky,jmenuji se Renata.Ráda čtu Vaše názory na prodlužování vlasů a šla bych hnedka do toho,ale mít na to penízky nebo kdyby to bylo na splátky.Dlouho o tom uvažuji, ale ne a ne se odhodlat možná kdyby bylo s kým jít tak to by bylo fajn. Asi bych chtěla rovnou vyskoušet metodu greath lengths,protože si myslím, že to není tak viditelné.zatím a děkuji za odpovědi

marketa (St, 16. 2. 2005 - 16:02)

ANETA:tak stale spokojena?jak to vypada s fotkama?co delaji ty spoje?jsou hodne videt?kolik praminku ti pridelali?dekuju za odpoved

Pavla (St, 16. 2. 2005 - 11:02)

Kolik to stojí v Ostravě a dá se to vyřídit i na splátky?

Petra (St, 16. 2. 2005 - 10:02)

Ahoj holky,jdu 11.března na prodloužení vlasů,ale po přečtení těchto stránek jsem trošku vyplašená.Nechávám si to metodou greath lengths v Ostravě,tak jsem zvědavá.Dělám to kvůli svatby,protože z toho,co mám na hlavě,by se asi nějaký super účes nevytvořil.Vídám jednu holku,která právě takto napletené vlasy má už asi rok a půl a vypadá fakt atraktivně.Je moc spokojená a vlasy nemá vůbec poškozené.Byla jsem se kouknout,jak předělávali vlasy a nebyly nijak zničené.V Havířově taky prodlužují těma kovovýma spojkama a to už nevypadá tak dobře.Hlavně ty vlasy jsou strašně zničené už za měsíc a ty kovy zrovna nejsou nejkrásnější.Vím,že touto metodou mají prodloužené vlasy S.Krainová,Rolincová,Medková,Průšová a myslím si ,že by si nenechaly udělat něco,co by jim vlasy zničilo,když je potřebují k práci.

máca (Út, 15. 2. 2005 - 16:02)

Aneta:díky za odepsání.Tak já to radsi nebudu riskovat.

Katka (Út, 15. 2. 2005 - 08:02)

Měla jsem prodloužené vlasy asi rok, ale můžu za sebe říct UŽ NIKDY. Pokud nemáte dost peněz na údržbu, výměnu spojů atd. je to šílený. Ať zvolíte jakoukoli metodu, vaše vlastní vlasy dostanou pořádně na frak. Většinou si necháváme prodlužovat a zhušťovat vlasy my, co je nemáme kvalitní,ale řídké, jemné, nepoddajné. Zkušenost je taková / a nejen moje/, že je to nejprve ohromné nadšení, ale pak jak se začnou ty vlasy cuchat, spoje začínají měnit barvu, odrůstat, radost opadá a nakonec je každá ráda,že to dá pryč. Jenže ta hrůza, co vás na hlavě čeká po sundání, je děsivá. Rok bude trvat, než se ty vlastní vlasy vzpamatují z té zátěže. Mně z té trochy co mám, zbylo minimum.Teď teprve po půl roce vidím, ze se pomalu začínají uzdravovat. Věřte tomu. A to vím asi od 5 holek, co se mnou chodily do salónu na přebond. Každá je ráda, že se toho zbavila.Takže tolik moje zkušenost.Ale to je na každé z vás, jak se rozhodne. Přeju pěknej den. Katka

Aneta (Po, 14. 2. 2005 - 19:02)

Markéta: Ano, počítáš dobře. Stříhání a následná úprava je v ceně. Myslela jsem, že mi to budou muset taky nějak barvit, ale barevně to dopasovali skvěle. Navíc střídali světlejší a tmavší pramínky mezi kteerými je téměř nepatrný rozdíl, ale díky tomu to vypadá úplně přirozeně. A barvení nebylo vůbec potřeba. Dlouho dobu jsem byla blond.....nějakou dobu tmavá a pár let úpně černá a teď s tou něco jako kaštanovou jsem plně spokojená. Na fotkách už se pracuje.Pa

markéta (Po, 14. 2. 2005 - 18:02)

ANETA:To jsem rada že jsi tak nadšená,doufám že taky budu až my pošleš foto,co nejdřív prosim!jestli dobře počítam tak tě to stálo 11000kč?i stříhání?a když budu chtít barvit?

Aneta (Ne, 13. 2. 2005 - 22:02)

Máca: a ještě jsem ti zapoměla napsat, že v případě odbarvených blond vlasů by jsem se nějakým poškozením už ani nezabývala. Blond barva a jakékoliv odbarvování je to nejhorší co svým vlasům můžeš dát. Takže ve tvém případě by jsem jim dala už jedině to nejlepší a kdyby jsi opravdu chtěla jít na prodloužení tak nad ničím jiným než je bond plus raději nepřemýšlej. Teda ovšem pokud někdy nechceš být úplně na krátko- příklad prodloužení keratinem. Něco o tom vím- JSEM KADEŘNICE.

Aneta (Ne, 13. 2. 2005 - 21:02)

Máca: když si přečteš všechno co jsem tady už dříve psala, tak zjistíš jak dlouhé mám vlasy, cenu i odpovědi na otázky ohledně předělání a dalších věcí. Když budu posílat fotky...určitě ti můžu poslat taky. Ale povím ti na rovinu, že kdyby jsem byla blondýnka- jako že jsem byla snad 5 let ale teď už dva roky mám své tmavé vlasy- do prodlužování by jsem nešla. Přírodní blond vlasy nedostaneš. Jsou odbarvené, tudíž už částečně poškozené a pojítka...kdyby jsi šla na metodu bond plus- mají žlutou barvu a mnoha mým kmamarádkám po čase zezelenaly a dodnes toho litují, protože to vypadá děsně.Jinou metodou by jsem si v žádném případě vlasy prodloužit nenechala, protože jsem viděla tu spoušť která zůstane na vlastních vlasech. Co se týká tmavých vlasů- pojítka jsou tmavé barvy v barvě vlasů a tudíž na pohled nepatrné. A když už na prodloužení půjdeš, jedině metoda bond plus bez kovových spojek ti nepoškodí vlastní vlasy. A protože jsi blondýna, měla by jsi investovat do evropských vlasů. Ty jsou pro blondýnky kvalitnější, ale jednou nebo dvakrát tak dražší a stejně jsou odbarvené a ne přírodní. Dělej jak myslíš, ale ve tvém případě by jsem do toho nešla.

máca (Ne, 13. 2. 2005 - 15:02)

Poslala by jsi mi taky fotku?Mohla by jsi napsat kolik cm jsi si dala,kolik to stálo a jak casto budes muset chodit na predelání?hodne lidí mi to vymlouvá.Mám blond barvené vlasy a ze je budu mít znicené.Díky.

Aneta (Ne, 13. 2. 2005 - 14:02)

Markéta: Ahojky. Je to super. Byla jsem tam i s poloviční chřipkou a bylo mi teda pěkně zle, ale jsem nadšená!!!!! Okolí to děsně chválí. Prý je to perfektní změna k lepšímu. Nevím jak to ani popsat. Prostě je to skvěle....zatím. Ještě jsem to totiž nemyla a nevím jak mi to půjde. Vlasy po pas jsem totiž ještě nikdy neměla tak se toho mytí trochu bojím. Ale zatím je to fakt super. Uplná hříva oproti mým vlasům a taky když to srovnám s mými vlasy tak je to teď miniální úprava. Pročešu je a je to. Prostě paráda. Když budu nespokojená tak dám ihned vědět. Ale o jakékoliv nespokojenosti fakt pochybuju, protože je to opravdu perfektní. Večer ten první dense mi ještě špatně leželo ale během noci ty spoje změkly a vyspala jsem se úplně v pohodě a normálně. Aplikace byla hrozně rychlá a fakt si nemůžu vůbec zatím stěžovat a můžu to doporušit!!!!Ani se to neuzlí. Je to super. Nechtělo se mi do toho, ale nakonec mi ustřihli z mých vlasů ofinu a je to vážně perfektní a prý s ofinou vypadám i mladší a prostě mi to úplně každý chválí a každý se nad tím rozplývá. Nevím co k tomu ještě dodat....jsem nadšená. Nechám se manželem co nejdřív vyfotit a pošli ti to pak hned na mail. Zatím pa

Marketa (Ne, 13. 2. 2005 - 11:02)

ANETA:Ahojky tak už je neděle a ty nic?copak je s tebou?To tě zkolila ta chřipka?

markéta (Út, 8. 2. 2005 - 06:02)

ANETA:to už je za chvilku ve čtvrtek,jsem strašne zvědavá a tešim se na fotky.Ja to mam kus do Prahy,jsem ze zap.Čech tak 30km za Plzní směrem k Německu.Tak ať te chřipka povolí.Ahoj

Aneta (Po, 7. 2. 2005 - 20:02)

Markétka:Jasně. Fotky na email ti určitě pošlu ať to vypadá dobře nebo špatně. Jsem sama zvědavá jak budu spokojena s výsledkem. Jdu tam ve čtvrtek, takže do konce týdne ti je pošlu. Jen doufám, že se nebudu muset přeobjednávat, protože od dnešního rána mám chřipku, tak snad se do čtvrtku vyléčím. Už těď jsem zalezlá v posteli. A ty jsi odkud? Blízko Prahy? Zatím pa

markéta (Po, 7. 2. 2005 - 13:02)

ANETA:kdypak prosimtě jdeš na to prodloužení?jsem zvedava?poslala by jsi my fotky před a po na mojí email.adresu?Děkuji Marketa

Reklama

Přidat komentář