Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

Pryč s Netanjahuem, korupečník zatrolenej, Ehud Barak jde na něj s novou stranou a vervou !

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

Tak nám zabili Ferdinanda, paní Mullerová, před 105 lety...

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

S havlovci se vrátí podřízenost naší země
Podle Karla Schwarzenberga současné protesty proti Andreji Babišovi prý mohou vytvořit novou hvězdu, která »usedne na Pražský hrad«.

Rakato (Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Jen sni dál, havloidní pakáži.

Kolego Jedovatej, (Pá, 28. 6. 2019 - 10:06)

nenapadlo vás někdy, jak by bylo krásné, nahnat tu parlamentní smečku do lesů, těžit kůrovcové dřevo ? Babiše ustanovit diktátorem a vládnout formou dekretů ? Už několikrát v historii se toto řešení osvědčilo. Ostatně, Evropa bude stejně za několik desetiletí muslimská a nějaké demokratické "plky" ji nebudou zajímat.

Jedovatej (Pá, 28. 6. 2019 - 16:06)

Výbornej nápad - viděl bych to na aspoň měsíční pobyt na kraji těch kůrovcovejch lesů, stany, nebo jednoduchý mobilní chatky, bez elektřiny, voda jenom studená, z potoka, nebo studánky, nejlíp mizernej, nebo žádnej signál, žádný připojení k netu... prostě nic, co by rušilo vod poctivý práce. Dvacetihodinovej pracovní den, když vo těch dvaceti hodinách tak básnil Kalousek, takže každý ráno ve čtyři na plný pecky puštěná znělka z Boba a Bobka: "Vstáááááávááát, a cvičit", a to cvičení by během malý chvilky nastalo s vercajkem na pracovišti, až vo půlnoci padla... Vobávám se ale, že ztráty by už za tejden přesáhly devadesát procent. --- Jo, a neosvícenej absolutismus, to by mohlo bejt to pravý vořechový...

Kalousek (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Nešel jsem do politiky, abych dělal jako nějaký drban v lese.

Jedovatej (Pá, 28. 6. 2019 - 10:06)

Ze Seznam zpráv: "Volební koalice proti Babišovi. Poprvé ji otevřeně podpořili Starostové, TOP 09 i ODS. Poprvé od sněmovních voleb liberální pravice mluví o tom, že do příštích sněmovních voleb půjde společně. „Alfa samci v jednotlivých stranách musí upozadit svou ješitnost, abychom Andreje Babiše mohli porazit,“ říká šéf STAN Vít Rakušan. Účelové spojení poprvé připustila i ODS. Jediná strana, která se k variantě spojenectví dosud otevřeně nepřipojila, tak zůstává KDU-ČSL. Na oslavu TOP 09 nikdo z lidovců přes pozvání nedorazil, předseda Marek Výborný pouze poslal písemnou zdravici. Stávající pravidla volebního zákona jsou ale zároveň hlavním úskalím na první pohled pro všechny výhodně znějícího spojenectví. Ta totiž pro koalice zvyšuje potřebný zisk voličských hlasů. Případné volební koalici ODS, lidovců, TOP 09 a Starostů by vstup do Poslanecké sněmovny zajistil výsledek minimálně dvacet procent. (Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prvni-krok-ke-sjednoceni-volebni-antibabisovskou-koalici-poprve-otevrene-podporili-starostove-top-09-i-ods-75026?dop-ab-variant=19&seq-no=1&source=hp) ----- Tak to jsem vopravdu zvědavej, jak dlouho jim ten elán vydrží... a taky jsem zvědavej, jak budou ti alfa samci v jednotlivejch stranách upozaďovat svou ješitnost - to půjde vopravdu ztuha. A protože jsem dost přesvědčenej, že Klausova Trikolóra si s takovým slepencem nebude špinit ruce, a nějakej, nebo spíš dost podstatnej počet voličskejch hlasů urve, bude se ten slepenec dost vobávat vo přelezení laťky, a to i v případě, že se na ně navěsej i lidovci. A kdyby i jo, hrozí typicky lidovecký křiváctví, který si nedávno vychutnal už STAN, když s lidovcema domlouvali koalici - KDU-ČSL "na poslední chvíli cukla a již vylepené billboardy s idylickými portréty obou lídrů se narychlo strhávaly a přelepovaly. Slova o „podrazáctví“ od té doby pravidelně zněla z obou táborů.", jak se píše v citovaným článku... Že by se lidovci vobjímali s Kalouskem, kterýho před lety vod sebe vypráskali? No, u lidovců je všechno možný... Považuju ale za dost nerálný, že by tyhle provařený smečky i s Pirátama slepily povolební většinu, navíc musej kromě Pirátů lovit ve stejným rybníku, takže dobrou noc a hezký sny, holenkové... však vono by to idylický souznění vzalo rychle za svý, až by došlo k boji vo koryta...

Jedovatej (Pá, 28. 6. 2019 - 08:06)

Ze Seznam zpráv: " Babiš musí Zemana přemluvit, nebo zažalovat. Sociální demokraté chtějí mít jasno do neděle. Předseda strany Jan Hamáček se odpoledne sešel s prezidentem republiky, aby s ním vyjednal odvolání ministra kultura Anonína Staňka. Poté – po téměř dvouhodinovém jednání nejužšího vedení strany – řekl, že se Česká republika dostala na hranu ústavní krize. Staněk, jak známo, podal na konci května demisi, kterou prezident nepřijal. Poté premiér Andrej Babiš podle Ústavy podal návrh na Staňkovo odvolání, ale prezident dal jasně najevo, že mu hned tak nevyhoví. A to navzdory tomu, že ho podle řady ústavních expertů Ústava zavazuje, aby to udělal. Jednou z možností, jak by vláda mohla Staňkovo odvolání prosadit, je kompetenční žaloba, kterou může podle Ústavy podat premiér na nečinnost prezidenta. Andrej Babiš však ve čtvrtek České televizi řekl, že o kompetenční žalobě neuvažuje. Po jednání ČSSD pak pro ČT ještě dodal, že si myslí, že její ministři z vlády neodejdou. (Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/socialni-demokrate-se-rozhoduji-zda-zustanou-ve-vlade-75078?dop-ab-variant=6&seq-no=1&source=hp) ----- Tak to jsem docela zvědavej, co socani předvedou - podle mýho po spoustě siláckejch keců svěsej vocasy mezi nohy a budou se dál lísat k panu Babišovi, poté, co se na něho "hrdinně" pokušej přehodit celej problém... Že pana prezidenta "podle řady ústavních expertů Ústava zavazuje" k odvolání ministra? Takovejch expertů nejpíš bude... a nejspíš taky každej vykládá vobvykle jen to, co se mu hodí - takovejch roků uběhlo vod sametový švindlrevoluce, a stále neplatí "co je psaný, to je daný"... Měli jste spoustu času na sepsání a uzákonění nepřekročitelnejch pravidel, tak teď nebrečte, nějaký ústavní zvyklosti, duch ústavy, vobcházení zákona... to jsou akorát jalový kecy - zákony jsou buď dodržený, nebo překročený, nic mezi tím, stejně, jako žádná bába nemůže bejt jen tak trochu těhotná... --- Stejně je ta voranžová verbež kouzelná - trvaj na vodchodu ministra, kterej v NG nejspíš vodhalil pěkný zvěrstva, a nebyl vochotnej to zamíst pod koberec. A že se tam takový věci nejspíš děly už za předchozího ministra kultury, lidoveckýho výtečníka Hermana, je přehledný a jasný... že by vo ničem nevěděl? Jasně, měl jiný starosti - voblejzat sudeťácký srazy, tahat do republiky dalajlámu, snažit se nacpat medaili svýmu strejdovi Bradymu... to je pak těžký, aby pohlídal erární prachy... --- V každým případě dělaj socani všechno možný i nemožný, aby se znechutili svejm zbejvajícím voličům, ty voranžový snad nebudou volit ani nejbližší rodinní příslušníci... No jo, jen naprostej blb volí socany.

aladin (Čt, 27. 6. 2019 - 19:06)

"Facebook nemá nástroje na zastavení ruských operací, přiznal Zuckerberg".....A kdo chrání mně před timi zasranými fašisty, co mi blokují přístupy na internet !!! Má to dělat vláda, ale ta se paktuje s CIA, ta vlastně nemá žádnou cemu obracet se na ombucmana !!!

aladin (Čt, 27. 6. 2019 - 19:06)

"Sestry za otce truchlily příliš dlouho, dostaly pokutu"......Lidi, co tomu říkáte, chcete také takový DEMOKRATICKÝ FAŠIZMUS ???

aladin (Čt, 27. 6. 2019 - 18:06)

"Počet extremistů v Německu dosáhl rekordu, třetina jsou islamisté"......Máte co jste chtěli a můžete za to poděkovat Merklici !!! A také si je tam nechte a nestrkejte je k nám !!!

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 27. 6. 2019 - 17:06)

dneska bylo venku takové horko,že jsem při návštěvě K koupil kol 13 piv značky Pardál a ještě před K jsem dvě na eX vymlaskl.....Jo a SPD se do vlády nedostane a vláda nepadne...pořád lepší pan Babiš a jeho ANO(ale pouze dočasně,než ho nahradí Piráti v koalici s KDŮ-ČSL a TOP 09),než SPD v koalici s KSČM,jo a na Slovensku je snaha nakoupil israelské 3D radary a Ukrajina má židovského premiéra a prezidenta...super!

Typičo (Čt, 27. 6. 2019 - 21:06)

Ve středu byl takový hic, že se mi celá basa lahváčů vychlastala navzájem. Já musel slopat šumáky a slivovicu a jsem z toho na palicu.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 27. 6. 2019 - 17:06)

zítra je zkouška dechové kapely a tam si dám další točená bírka...venku je léto,sluníčko svítí,umělecky se vyžiji a zatroubím si na Tubu B,Ukrajina má židovksého prezidenta a premiéra.....na Slovensku to vyhrála Čaputová a ta bude mít s Israelem taky moc dobré vztahy a asi opět pojedu do Israele jako turista a ekonomicky ho tam podpořím...svět je tak krásný.....

aladin (Čt, 27. 6. 2019 - 16:06)

"Merkelovou postihl třes po celém těle. Utrpěla nevolnost při…"....To bude strach z toho co provedla Evropě a že za to skončí v PEKLE !!!

Jedovatej (Čt, 27. 6. 2019 - 13:06)

"„Svítá. Je pět hodin ráno a po dvaceti hodinách v práci se jedu domů vysprchovat a převléct, abych zvládl další pracovní den. Nestěžuji si, je to moje povolání. Jenom srdečně zdravím všechny, kteří nám závidí ty ‚obrovské bezpracné příjmy‘,“ poznamenal po skončení hlasování o nedůvěře vládě Kalousek." (Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Jdu-se-osprchovat-prevlect-Kalousek-prohral-a-sveril-se-ctenarum-587013?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk) ----- No jasně, to musela bejt vobrovská dřina, dvacet hodin jalově žvanit a poslouchat jalový žvanění jinejch, když bylo předem zcela jasný, že ti vodvolávači maj prostě hlasů málo... Jen ubohý a trapný divadlo, nazvat to prací je ubohej vtip... vopravdu rád bych viděl, aby se ti chytráci se stejným nasazením ve dvacetihodinovým maratónu nestarali jen vo pana Babiše, ale vo prospěch českýho vobyvatelstva.

Rakato (Čt, 27. 6. 2019 - 23:06)

Blbeček Kalousek považuje za svoji práci režírovat trapný tyátr o nedůvěře vládě, o kterém předem ví, že nevyjde. A ještě to považuje za těžkou práci. Je to vypatlaný magor, který už je zcela mimo reál.

Návštěvník (Čt, 27. 6. 2019 - 12:06)

Blíží se konec školního roku a řada školáků oslavuje začátek prázdnin s lahví alkoholu. Výjimkou nejsou ani zfetované děti povalující se v ulicích.

Návštěvník (Čt, 27. 6. 2019 - 12:06)

Slovenský režisér Marko Škop soutěží ve Varech „Mnozí neoliberálové mají paradoxně k fašismu docela blízko. Ti takzvaní hipsteři a extrémní pravičáci se v mnohém shodnou. Podle mě je to jen další důsledek toho, že dnes lidé věci méně domýšlejí a nevidí rozpory ve vlastních názorech a tvrzeních…

Reklama

Přidat komentář