Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 30. 6. 2019 - 11:06)

zase to blbne a proto oprava:Celé to započalo příspěvkem anonymního bolševika,který napsal toto !...."Kolego Jedovatej,nenapadlo vás někdy,jak by bylo krásné,nahnat tu parlamentní smečku do lesů,těžit kůrovcové dřevo?Babiše ustanovit diktátorem a vládnout pomocí dekretů?.....Načež ty Jedovatej reaguješ..."Výbornej nápad-viděl bych to na alespoň měsiční pobyt na kraji těch kůrovcovejch lesů,stany,nebo jednoduchý mobilní chatky,bez elektřiny,voda jenom studená ,z potoka,nebo studánky,nejlíp mizernej,nebo žádnej signál,žádný připojení k netu...prostě nic,co by rušilo od 20-ti hodinový práce......takže každý den ráno ve čtyři na plný pecky puštěná znělka ....Vztáááááávááááááááááááát ,a cviiičit a to cvičení by maly chvilky nastalo s vercajkem na pracovišti,až vo půlnoci padla....Vobáván se se ale,že ztráty by už za tejden přesáhly devadesát procent.....A na toto jsem já Jahoda reagoval ,jak jsem reagoval a protože Rakato ještě k tomu zhora píše...!!!!...Zeman se pomsty po skončení mandátu nebojí,protože v poslední den vlády vyhlásí velkou amnestii jako Klaus a osvobozená galerka zkope do kulata každého,kdo by si na něho dovolil.....načež jsem já Jahoda posilněn pivem a kořalou ihned po návratu ze zkoušky dechové kapely napsal...Rakato,ty bolševiku,ty by jsi každého kopal až do kulata,soudruhu...pořád jste stejné svině a ty Jedovatej...k tomu tvému vztávat a cvičit....USA se rudému moru ubránila,budeš se divit,ale bolševik ji to naučil......Ty na jedné straně voláš po normálních vyhlazovacích koncentračních táborech kde jsou dle tebe 90-ti procentní ztráty ;tudíž schvaluješ likvidaci,genocidu ,věznění a mučení a na drudé straně blekotáš něco o běloptákovi,...nu...udělej si jasno v tom svém chaosu.Rakato se svůj úlet alespoň snaží zamluvit tím,že vychvaluje Israel a Židy,ale ty v sobě nemáš ani špetku sebereflexe ,neomluvíš se a vinu nepřiznáš a ještě tejto svůj rudohnědý nacizmu obhajuješ tím,že ze mě,...jahody...děláš vola!...Ano,,,napsal jsem že máš v sobě velkou dávku inteligence...ale to já jahoda taky a své příspěvky si dokáži vždy dobře obhájit!,.....Já po násilí a likvodaci nikdy nevolal,protože kdy ano ,potom bych napsal,že všechny bolševiky zavřít do likvidačních pracovních pracovních táborů,kde by byla likvidační ztráta 9 z 10 .....již to chápeš?!!!!...A jedno ti k tomu ještě řeknu!...Ano...nejednou píši sem na Doktorku ovíněn,okořalen a nachmelen...ale i kdyby jsem byl sebevíce nažratý....N.I.K.D.Y by jsem nepřál politickýcm oponentům smrt a koncentrační tábory...Ani jednou jsem to neudělal a bolševika se to týká také....jakkoli mám bolševika za svini,zloděje,vraha s rukama od krve a sadistu co mučil nahaté lidi zavěšené za nohy na řeznický hák(Grebeníček starší).....nepřál bych mu mučení a smrt...A víš proč...?...Protože to bych byl potom stejný jak on a s hnusem ukrutným bych se od sebe odvracel při pohledu do zrcadla....Tak proto

Jedovatej (Ne, 30. 6. 2019 - 13:06)

Jémináčku, jahodovej, co to zase plácáš? "......Ty na jedné straně voláš po normálních vyhlazovacích koncentračních táborech kde jsou dle tebe 90-ti procentní ztráty ;tudíž schvaluješ likvidaci,genocidu ,věznění a mučení a na drudé straně blekotáš něco o běloptákovi,...nu...udělej si jasno v tom svém chaosu"--- Moudrýmu napověz, hloupýmu dodej... Jahodovej, moh bys možná zvládnout vyhledání slova ironie a pochopit jeho význam, to za prvý. A za druhý - v tý debatě šlo vo zajímavej (a samozřejmě ironickej) návrh jinýho diskutujícího poslat ten parlamentní výkvět do lesa ke kůrovcovýmu dřevu, já to drobátko rozvinul... a ty ztráty, Jahodovej, ty ztráty znamenaj pracovní neschopnost, vočekávatelnou v případě, že by se mnohý z těch, kteří se živěj hlavně žvaněním, dostali k fyzický práci, některý po létech, některý snad vůbec porvý v životě. Vopravdu je nutný všecko ti dopodrobna rozepisovat? No, a že jsi ve svý pokřivený mysli dospěl k závěru "tudíž schvaluješ likvidaci,genocidu ,věznění a mučení", to teda vypovídá zase jenom a pouze vo tobě... a ta vejpověď vůči tobě není vůbec lichotivá.

Jedovatej (Ne, 30. 6. 2019 - 13:06)

Zdvořilej dotaz, jahodovej: Tys ses ten můj příspěvek pokusil vopsat? Nebylo by jednodušší to prostě zkopírovat a vložit do svýho textu?

Rakato (Ne, 30. 6. 2019 - 13:06)

Jahodu, přehled tedy máš, i o tom, cos napsal špatně. Gratulace. Kdo nedrží linku diskuse, je jako stará bába, která mluví, a už neví o čem a proč.

30.6. (Ne, 30. 6. 2019 - 09:06)

Mluvit před davy Goebbels uměl,to se mu upřít nedá.

Návštěvník (Ne, 30. 6. 2019 - 09:06)

A vo tom to jééé!

jahodo, (So, 29. 6. 2019 - 06:06)

prosťáčku, vykládáš si dějiny opravdu velmi podivně a po svém.

Rakato (Pá, 28. 6. 2019 - 23:06)

Největší tvrďáci jsou Izraelci, všichni ostatní už vyměkli, to ví každý. Američané narvou do tlamy žvýkačku a snaží se vypadat drsně, ale nemají efektivitu v boji. --------------------------------------
Kdejaká americká uklízečka má doma zbraň, no a co? Každý Izraelec ji má také, a navíc ji nosí při sobě, takže Palestinec útočící nožem pravidelně končí jako řešeto na chodníku. -----------------------------------------------
A pokud jde o výzvědnou službu, Američané jsou vedle Izraelců jako děcka z mateřské, jak dokazují fatální americke úlety se zbraněmi hromadného ničení v Iráku, nesprávný odhad Kimovy chuti vzdát se atomovky, trapné americké pokusy o mír s Palestinci.

ShabbaTot-Jahoda (So, 29. 6. 2019 - 13:06)

"nejvetší tvrdáci jsou Izraelci"...tak toto jest pravda...antisemita,blbej debil,islámský terorista a nacista a zlý člověk všeobecně naučil Žida bojovat a vracet údery a nacista,který vraždil Židy za války po milionech ,naučil Židy i mstít se zabíjet....Žid takový nebyl,to až zlý člověk ve středoběku a vyvrcholením bylo shoa za světové války ...tak toto naučilo Žida vracet údery...ne jednou...ne dvakrát...ne desetkát...ale stokrát,tisíckát ,statisíckrát !... Ze Žida se stal plnokrevný bojovník a válečná mašina !...Zlý člověk ho k tomu donutil...ale u Žida zůstává pořád jenom u obrany.ne nadarmo se armádě státu Israel říká IDF-Israelské obrané síly.A Žid se ubrání a již nikdy nepůjde jak bekající ovce poslušně na porážku a protože je Israel nadprůměrně inteligentní a schopný národ,tuto vlastnost zkloubil i s obranou a nikdo na Israel nemá!...Jak se nějaký blb snaží Židu a Israeli vlepit jednu facku...dostane bez varování takový průplesk,že mu slezou uši na juednu stranu a vystříkne máčka z nosu!....A to je dobře!...Tak dlouho do Žida zlý člověk kopal a bil ho,až se Žid začal bránit a musí bít jiné...teda ne že by chtěl...on nechce...ale on prostě musí.A já ShabbaTot v tomto Israeli neskutečně fandím a pořád jsem s nima.At žije Stát Israel!

aladin (Pá, 28. 6. 2019 - 19:06)

Naše aktiva ve Švícarsku jsou ohrožena !!! Západ nás bude neustále okrádat, vydírat a ždímat !!! Západ je hnůj !!! Kam jsme to proboha vlezli ??? Proč jsou "naši" politici takoví hajzlové, proč tam ta státní peníze dávají, není to náhodou korupce ?????????

Aladine (Pá, 28. 6. 2019 - 19:06)

jestli jsou tam všichni chytří jako ty, tak na nás opravdu zbyde bobek. Čteš si někdy po sobě text?

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Kdo když ne Havel, kdo když ne Masaryk, kdo když ne my! Kdepak beneš a jeho dekrety, ty nám zatopili.

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Havel je modla, to je jasné, ale ti jeho poradci nebyli všichni s nejčistšími úmysly.

28.6. (Pá, 28. 6. 2019 - 18:06)

Možná se smíří s Bohem a v závěru kápnou božskou.

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Blbec si nikdy neuvědomí, že je blbec. Chytrý ano. Blázen je přesvědčen o své pravdě, chytrý se zamyslí nad kritikou. Jistě, je to zde zamořeno zmrdy, ale jak píše necyklopedie.
Zmrdů bychom se zbavovat neměli, protože jsou tady proto, abychom poznali rozdíl mezi zmrdy a nezmrdy a ocenili to.
Kdyby neexistovali zmrdi tak bysme neměli radost ze společnosti nezmrdů, páč bychom neviděli rozdíly. Je ale důležité se jim pokud možno vyhýbat, jelikož zmrdům je jedno koho zkoupou a příště to můžeš být právě TY!

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Karel von Schwarzenberg je jen takovy starý šlechtic, ale Tykač má jiná sídla a jeho činy jsou aktuální, třeba nyní chce od čezu koupit uhelnou elektrárnu a smrdět o desetiletí déle a plundrovat dál uhlí.

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

Na Havla mi nešahejte, na něj sem citlivej.

ty (Pá, 28. 6. 2019 - 18:06)

říkáš svému údu havel?

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

"Pravicové političky si transplantují kůži z prdele na obličej, takže ke konci kariéry mají prdel na xichtě.Proto když řeknete pravici : "Polibte si prdel" není to nadávka, ale konstatování, že si mají hledět ženy a ne politiky."

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

z Letné...
Bažantnice umělců dotované z ČT- náklady 2018, 6 md KČ!

Reklama

Přidat komentář