Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hynek (Pá, 28. 6. 2019 - 09:06)

Miško moc s tebou cítím. Hodně se můzeš opřít o maminku,o otci jsi nepsala a určitě o své známé a v neposlední řadě.o Klárku,Markétku a další.

Tony (Pá, 28. 6. 2019 - 08:06)

On takto zemřel, když jsem ještě bydlel v Brně, jeden náš kámoš, Dušan. Ten byl ještě mladší, měl jenom 35 let, najednou z ničeho nic mrtvice, pár dní v nemocnici nakonec umřel. Vím, jak nám všem bylo, hrozně, a to jsme byli jenom jeho kámoši nebo kámošky. Co pro Mišku teprve teta, ke které měla mnohem hlubší vztah. Mě je teď hrozně ze dvou věcí najednou.

Kikina (Pá, 28. 6. 2019 - 08:06)

No chtěla jsem ještě zareagovat na některé ty příspěvky na moji osobu ale v současné situaci by to asi nebylo taktní. Jenom mě mrzí že mě tu nikdo nechápe protože já zapšklá a bezcitná opravdu nejsem ale to je teď vedlejší. Mišce vyjadřuji soustrast. Tuším že psala něco o tom že tetě bylo jenom něco málo přes 40 let a to opravdu není věk ve kterém by se mělo umírat ale holt smrt se neptá a nevybírá si. Miško drž se! Budu na tebe myslet a posílat pozitivní energii. Kiki.

Klára (Pá, 28. 6. 2019 - 08:06)

Miško, já ,já nejde to co chci psát. P o tom

Miška (Pá, 28. 6. 2019 - 08:06)

Klárko,teta už není.

Tony (Pá, 28. 6. 2019 - 08:06)

Vyjadřuju soustrast. To je věc, které jsem se strašně bál, kterou jsem tušil, protože se v medicině trochu vyznám, a proto jsem se o tom bál cokoliv napsat. Miško, je mi tě hrozně líto, protože vidím, jak těžce trpíš. Ono nestačilo ponížení od toho kluka a navíc ještě ke všemu toto.

Klára (Pá, 28. 6. 2019 - 07:06)

Miško myslím na tebe a večer mi bylo tak smutno,že jsem si vlezla k Nikolce a povídali jsme si o tom všem až jsme usnuly. Ani mne nevz udila v noci na malou,ale ráno jo a zase chtěla čůrat první a hned bylo jasný proč,protože to pouštěla hned a proudem a já když vidim ségru čůrat a ještě ráno,když jsem taky plná,tak to pak taky nemůžu vydržet a honím ji,aby to udelala rychle. Pojedeme na chaloupku a budu na tebe myslet,říkala jsem to i mamince a tak tě mám od ní taky pozdravovat. Ten ik má Míko pravdu,my pojedeme v červenci do Turnova k psychologovi a co kdybych te tam k němu objednala až budeš u nás a zajeli jsme tam? A Kikino,promiň ale ty nejsi normální. Cítìm z tebe agresi a zapšklost protože jsi nedokázala odpustit ani své nejlepší kamarádce.

Tony (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

Máš pravdu, radši dříve než později, protože na Mišku je toho opravdu hodně.

V. (Čt, 27. 6. 2019 - 21:06)

Takto končila svůj život moje maminka. Miško jsem s tebou celým svým srdcem. Vím jak a co prožíváš. Objímám tě.

Tony (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

A moje prababička, která mě do mých deseti let vychovávala, protože rodiče na nás s mým mladším bráchou zcela dlabali, a hodili nám jí na krk. Po její smrti se mé dětství radikálně změnilo. Měl jsem ho stejné jako Kikina. Kdybych neměl základ od mé prababičky, ta bych po mé zkušenosti s rodiči byl asi stejně zapšklý, jako ta Kikina.

Kikina (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

Buď od té lásky a zapomeň na to že vůbec existuji. Já jsem zapšklá? Tak to jsi tak mimo že víc už být nemůžeš. Napsala jsem tu jenom co mám já za sebou a jaký názor mám na Jakuba kterého tu kdo ví proč pořád obhajuješ. Zapšklá fakt nejsem naopak uvědomuji si že život je dar který nemám v úmyslu promrhat a užívám si ho plnými doušky od té doby co mi ho nekazí moji rodiče. A víš co? Na to jak jsem se dokázala osamostatnit a žít si po svém jsem hrdá. Zjevně chytřejší Hynek a ikk můj obsáhlý příspěvek pochopili. Ty jsi ho asi sice taky četl ale nepochopil nebo spíš nechceš chápat. Tak si laskavě odpusť ty poznámky. Nic o mě nevíš ale názor na moji osobu sis udělal rychle. Je mi tě líto.

Kikino, (Pá, 28. 6. 2019 - 09:06)

Nic jsi nepochopila a ve své arogantní ukřivděnosti rozséváš jen zlo. Jsi diagnóza. Hynek.

Kikina (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

Tak hlavně že máš jasno. Odsoudil jsi mě rychle ale je to tvůj názor a máš na něj právo mě to netrápí. Nemůžu za to že jsem upřímná a říkám co si myslím a někdy to holt lidi neberou. Ale to už není můj problém. Mám pár dobrých kamarádů a kamarádek kteří mě berou takovou jaká jsem a nemusím se jim zpovídat. Jenom jeden dotaz. Ty jsi věřící?

Hynek (Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Ano jsem. A ty?

Kikina (Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Já věřím jen sama v sebe. Tvojí víru ti neberu je to tvoje věc pokud ti to pomáhá v tvém životě překonat jisté překážky tak na tom není nic špatného. Já jenom zásadně nesouhlasím s tím jakým způsobem víru zneužívá katolická církev aby mohla manipulovat lidmi.

Hynek (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Kikino, ne ego a víra sama v sebe,ale pokora a odpuštění je cesta a aby toho člověk dosáhl nmusí být věřící. Souhlasím s tebou,že církev má na svých rukou tisíce mrtvých a tu nikdy nesmyje. Ale Bůh netrastá, trestají se lidé pod jeho záštitou a to je zvrácené.

Kikina (So, 29. 6. 2019 - 14:06)

Tak aspoň na něčem se shodneme. Jinak nic ve zlém ale za to co mám a čeho jsem ve svém životě dosáhla vděčím jen své píly a pracovitosti. S tím nemá bůh co dělat. A i kdyby bůh opravdu existoval tak proč by dopustil aby na světě byly války a hladomory? Aby se lidé mezi sebou navzájem zabíjeli? Proč se rodí degeni kteří znásilňují a vraždí? Žádný bůh není. Omlouvám se předem pokud tě tato slova nějak urazila ale takto to prostě cítím. Jsem zapřísáhla ateistka a mám k tomu své důvody a není žádná šance u mě v tomto případě něco změnit takže dál se asi nemá smysl o tom bavit.

Touha (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

Kikino, já tě občas na Doktorce čtu a se spoustou věcí nesouhlasím, ale za mě ty rozhodně nejsi zlá a cynická. Jen jsi se tady emocionálně zapletla do tohoto vlákna a trochu ujela ve výrazech. Nejsi špatný člověk

Tony Touze (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Tu nejde o to, že by byla Kikina zlá a cynická ale lidem s její povahou se raději vyhnu. On je propastný rozdíl mezi Kikinou a ikk. To ale není u Kikiny dané tím co prožila ale je to dané jeho povahou----------------------------K tomu Jakubovi, jestli se tu už neukáže, tak je jasné, že s tou holčičkou to byla smyšlená báchorka od Laguny, aby nás uchlácholila a že ho odrovnali kvůli těm kšeftům. Pokud se tu ukáže, tak mám dvě páky na to, abych poznal, že je to on nebo není. Jedna z těch pák je stará už 5 let ale ta druhá teprve šestnáct dní. O co jde napíšu jenom v případě, pokud se tu ukáže.

Kikina (Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Tak to jsi trefila naprosto přesně. Trochu jsem ujela a teď mě to mrzí. Asi jsem se měla zdržet toho drsného komentáře směrem k Jakubovi ale prostě jsem si nemohla pomoct. Teď už to odvolávat nebudu protože já nikdy neodvolám to co jsem napsala.

Reklama

Přidat komentář