Reklama

Zápasy v bahně

:D (Po, 5. 8. 2013 - 21:08)

:DDD

fdvd (St, 24. 7. 2013 - 20:07)

a nikde nic není

vasek (Čt, 21. 1. 2016 - 23:01)

Pánové, oba dva přede...myslim to vazne same dievcata tu pisu ze by to chceli skusit ze maju zaujem tak preco myslis ze je to otravovanie nech to posudia same dotycne ked pozeram na tieto dialoy nezda sa mi ze by ich nekto do niecoho nutil chcu to same od seba

Slávek (St, 10. 7. 2013 - 17:07)

nechce někdo udělat zápas...Což o to,já bych chtěl,ale ani ne tak organizovat to,jako se spíš účastnit jako soutěžící.Jo šel bych do toho klidně i s vyzrálou ženou ve středním věku,pokud by ovšem chtěla.Ale jen ve spodním prádle nebo plavkách,žádné zbytečné oblečení.

ahoj (St, 10. 7. 2013 - 17:07)

nechce někdo udělat zápas v bahně?

aaa (St, 10. 7. 2013 - 15:07)

vi nekdo o...na youtube

jajaja (Ne, 7. 7. 2013 - 09:07)

vi nekdo o nejakyminternetovym odkazu kde jse daji skouknut zapasy zen v bahne nebo oleji?

Vašek (Čt, 14. 1. 2016 - 09:01)

Pánové, oba dva přede mnou, to snad nemyslíte vážně. Jsme ve věku internetu, tak si zkuste najít nějaké ty outdoorové akce, kde se podobné zápasy pořádají a můžete si užít podívané do sytosti nebo se i zapojit. A nemusíte tady otravovat normální holku, která si podle všeho akorát ráda zablbne v blátě, a že takových není zase tak málo, ale silně pochybuji, že má chuť to dělat na přání anebo dokonce za peníze. Být na jejím místě, tak vás nejspíš pošlu do zadele. Akorát milý HH počítej s tím, že pokud na takové akci padneš na holku, co umí zápasy v blátě, tak se možná diváci pokochají pohledem na tvoje blátem umazané nádobíčko, protože skončíš nahatý.

gigi (Ne, 10. 1. 2016 - 04:01)

Budou nějaké zápasy ?...ja sa chcem pozriet na vzrusujucu zensku bitku nie sa mlatit :))))

hh (St, 6. 1. 2016 - 14:01)

Ty jsi hlupáček. Proč by...Budou nějaké zápasy ? chtěl bych se s tebou poprat :D

gigi (So, 2. 1. 2016 - 05:01)

Ty jsi hlupáček. Proč by...zuzka tak ak chces peniaze zaplatim a ak to robis pre potesenie aj tak super povedz ty ako chces :)

Zuzka (Po, 28. 12. 2015 - 09:12)

Ještě se ti budou válet v...Ty jsi hlupáček. Proč by to nemohlo být pro potěšení? Já bahýnko přímo zbožňuju. A u nás v oddíle věru nějsem sama. Je to naprosto suprový odvaz a zážitek. Letošní léto ani nespočítám kolikrát jsem se válela a rochnila v bahně a platit mi za to rozhodně nikdo nemusel.

Zuzka (Po, 28. 12. 2015 - 09:12)

A proč by to nutně musely...Taky na to koukám jak zjara. Bahýnko je naprostá paráda. Nejen že je to perfektní odvaz, přesně jak říká ta tvá známá, a navíc je to i moc a moc příjemný. Bahení zápasy, bitky s bahnem, válení se v bahně a všemožné další zábavy s bahnem, to je věc na kterou se na letních oddílových akcích vždy strašně těší všichni bez rozdílu, holky i kluci, děcka i dospěláci.

Jindra (Po, 28. 12. 2015 - 08:12)

Ještě se ti budou válet v...A proč by to nutně musely dělat za peníze?Motivace jsou přece různé,např.jedna moje známá,už dáma ve středním věku,mi jednou řekla že by do toho klidně šla,ale jen tak pro zábavu,že je to prý odvaz.Takže není třeba za vším hledat jen finanční zisk.Bohužel tohle je dost častý nešvar právě u nás,že at' udělám co udělám,vždycky z toho musím mít nějaký finanční a nebo materiální profit.

hi hi (Ne, 27. 12. 2015 - 17:12)

ahoj zeny a dievcata :)...Ještě se ti budou válet v bahně zadarmo! Přoč myslíš, že to dělají, pro potěšení? To vám ženský za žádný prachy nestojí!

gigi (So, 26. 12. 2015 - 23:12)

ahoj zeny a dievcata :) chcel by som aspon raz v zivote zazit zensu bitku ci uz v blate oleji alebo len tak na zinienke :) ak radi zapasite a mozem sa prist pozriet alebo zapasit svami napiste mi na mail [email protected] ak chces za to nejaku financnu odmenu dohodneme sa bahnu zdar :)

erik (So, 26. 12. 2015 - 23:12)

meila už jsem psala,ale...ahoj lucka ja by som si ta dosiel pozriet :)

D.Rit. (Čt, 24. 12. 2015 - 23:12)

Rad bych se podival na nejaky zapas dvou zen v tangach.Klidne zaplatim obema.D.Rit.Sve nab?dky s fotem pos?lejte mil? damy,devcata na email ([email protected])

D.Rit. (Čt, 24. 12. 2015 - 23:12)

Rad bych se podival na nejaky zapas dvou zen v tangach.Klidne zaplatim obema.D.Rit.Sve nab?dky s fotem pos?lejte mil? damy,devcata na email ([email protected])

rrrr (Čt, 15. 1. 2015 - 13:01)

Lubos napis cas a miesto kde to bude a pokusim sa dojst ak by sa ti dalo tak to zorganizuj niekde v brne alebo na morave niekde tak v okoli slovenskych hranic teda ak sa ti da a ozaj zozen aj volake pekne zeny ;) blond vs brunetka alebo aziatka vs cernoska to su najsexi zapasy v bahne ;)

Reklama

Přidat komentář