Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 28. 6. 2019 - 07:06)

Miško myslím na tebe a večer mi bylo tak smutno,že jsem si vlezla k Nikolce a povídali jsme si o tom všem až jsme usnuly. Ani mne nevz udila v noci na malou,ale ráno jo a zase chtěla čůrat první a hned bylo jasný proč,protože to pouštěla hned a proudem a já když vidim ségru čůrat a ještě ráno,když jsem taky plná,tak to pak taky nemůžu vydržet a honím ji,aby to udelala rychle. Pojedeme na chaloupku a budu na tebe myslet,říkala jsem to i mamince a tak tě mám od ní taky pozdravovat. Ten ik má Míko pravdu,my pojedeme v červenci do Turnova k psychologovi a co kdybych te tam k němu objednala až budeš u nás a zajeli jsme tam? A Kikino,promiň ale ty nejsi normální. Cítìm z tebe agresi a zapšklost protože jsi nedokázala odpustit ani své nejlepší kamarádce.

Tony (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

Máš pravdu, radši dříve než později, protože na Mišku je toho opravdu hodně.

V. (Čt, 27. 6. 2019 - 21:06)

Takto končila svůj život moje maminka. Miško jsem s tebou celým svým srdcem. Vím jak a co prožíváš. Objímám tě.

Tony (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

A moje prababička, která mě do mých deseti let vychovávala, protože rodiče na nás s mým mladším bráchou zcela dlabali, a hodili nám jí na krk. Po její smrti se mé dětství radikálně změnilo. Měl jsem ho stejné jako Kikina. Kdybych neměl základ od mé prababičky, ta bych po mé zkušenosti s rodiči byl asi stejně zapšklý, jako ta Kikina.

Kikina (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

Buď od té lásky a zapomeň na to že vůbec existuji. Já jsem zapšklá? Tak to jsi tak mimo že víc už být nemůžeš. Napsala jsem tu jenom co mám já za sebou a jaký názor mám na Jakuba kterého tu kdo ví proč pořád obhajuješ. Zapšklá fakt nejsem naopak uvědomuji si že život je dar který nemám v úmyslu promrhat a užívám si ho plnými doušky od té doby co mi ho nekazí moji rodiče. A víš co? Na to jak jsem se dokázala osamostatnit a žít si po svém jsem hrdá. Zjevně chytřejší Hynek a ikk můj obsáhlý příspěvek pochopili. Ty jsi ho asi sice taky četl ale nepochopil nebo spíš nechceš chápat. Tak si laskavě odpusť ty poznámky. Nic o mě nevíš ale názor na moji osobu sis udělal rychle. Je mi tě líto.

Kikino, (Pá, 28. 6. 2019 - 09:06)

Nic jsi nepochopila a ve své arogantní ukřivděnosti rozséváš jen zlo. Jsi diagnóza. Hynek.

Kikina (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

Tak hlavně že máš jasno. Odsoudil jsi mě rychle ale je to tvůj názor a máš na něj právo mě to netrápí. Nemůžu za to že jsem upřímná a říkám co si myslím a někdy to holt lidi neberou. Ale to už není můj problém. Mám pár dobrých kamarádů a kamarádek kteří mě berou takovou jaká jsem a nemusím se jim zpovídat. Jenom jeden dotaz. Ty jsi věřící?

Hynek (Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Ano jsem. A ty?

Kikina (Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Já věřím jen sama v sebe. Tvojí víru ti neberu je to tvoje věc pokud ti to pomáhá v tvém životě překonat jisté překážky tak na tom není nic špatného. Já jenom zásadně nesouhlasím s tím jakým způsobem víru zneužívá katolická církev aby mohla manipulovat lidmi.

Hynek (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Kikino, ne ego a víra sama v sebe,ale pokora a odpuštění je cesta a aby toho člověk dosáhl nmusí být věřící. Souhlasím s tebou,že církev má na svých rukou tisíce mrtvých a tu nikdy nesmyje. Ale Bůh netrastá, trestají se lidé pod jeho záštitou a to je zvrácené.

Kikina (So, 29. 6. 2019 - 14:06)

Tak aspoň na něčem se shodneme. Jinak nic ve zlém ale za to co mám a čeho jsem ve svém životě dosáhla vděčím jen své píly a pracovitosti. S tím nemá bůh co dělat. A i kdyby bůh opravdu existoval tak proč by dopustil aby na světě byly války a hladomory? Aby se lidé mezi sebou navzájem zabíjeli? Proč se rodí degeni kteří znásilňují a vraždí? Žádný bůh není. Omlouvám se předem pokud tě tato slova nějak urazila ale takto to prostě cítím. Jsem zapřísáhla ateistka a mám k tomu své důvody a není žádná šance u mě v tomto případě něco změnit takže dál se asi nemá smysl o tom bavit.

Touha (Pá, 28. 6. 2019 - 13:06)

Kikino, já tě občas na Doktorce čtu a se spoustou věcí nesouhlasím, ale za mě ty rozhodně nejsi zlá a cynická. Jen jsi se tady emocionálně zapletla do tohoto vlákna a trochu ujela ve výrazech. Nejsi špatný člověk

Tony Touze (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Tu nejde o to, že by byla Kikina zlá a cynická ale lidem s její povahou se raději vyhnu. On je propastný rozdíl mezi Kikinou a ikk. To ale není u Kikiny dané tím co prožila ale je to dané jeho povahou----------------------------K tomu Jakubovi, jestli se tu už neukáže, tak je jasné, že s tou holčičkou to byla smyšlená báchorka od Laguny, aby nás uchlácholila a že ho odrovnali kvůli těm kšeftům. Pokud se tu ukáže, tak mám dvě páky na to, abych poznal, že je to on nebo není. Jedna z těch pák je stará už 5 let ale ta druhá teprve šestnáct dní. O co jde napíšu jenom v případě, pokud se tu ukáže.

Kikina (Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Tak to jsi trefila naprosto přesně. Trochu jsem ujela a teď mě to mrzí. Asi jsem se měla zdržet toho drsného komentáře směrem k Jakubovi ale prostě jsem si nemohla pomoct. Teď už to odvolávat nebudu protože já nikdy neodvolám to co jsem napsala.

Tony (Pá, 28. 6. 2019 - 15:06)

Kikino. Poslední věta o tobě svědčí. Jakub ale sklouzl opravdu hodně hluboko a na to také těžce dojel. Ale takový je život. Na rozdíl od Myščiny tety si to spískal sám. Těm Laguniným báchorkám s dítětem nevěřím. To napsala pod jeho jménem, aby nás uklidnila.

Tony (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

V mojech letech si to už mohu dovolit. Už ta tvá bouřlivá reakce, jako když zašťourá do vosího hnízda ( což jsme jako malí kluci na vesnici s oblibou dělali) mě utvrzuje, že v tom mám pravdu. Sorry Kikino, ale vidiš vše velice povrchně. Ty jsi tomu Jakubovi přála i smrt.

Tony (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

A moje prababička, která mě do mých deseti let vychovávala, protože rodiče na nás s mým mladším bráchou zcela dlabali, a hodili nám jí na krk. Po její smrti se mé dětství radikálně změnilo. Měl jsem ho stejné jako Kikina. Kdybych neměl základ od mé prababičky, ta bych po mé zkušenosti s rodiči byl asi stejně zapšklý, jako ta Kikina.

ikk. (Čt, 27. 6. 2019 - 21:06)

Míšo tohle mne fakt hodně mrzí a vím, že máš dost už několik měsíců a dostáváš facky vždycky z jiný strany. Máš moji podporu stejně jako Klára a věř, že teď sedím v dřevěnce a není mi to vůbec jedno. Dal jsem si na tvou tetu panáka na její zdraví a dám i na tebe a zároveň vnímám strašnou bezmoc ,která mne tak sere a může za to i ten pitomej Jakub a to, že vás mám obě holky upřímně rád jako byste byly moje dcery.
Ty vole tohle není prdel. Míšo nebylo by dobrý na nějakou dobu požádat o pomoc psychologa? Za to se nemusíš vůbec stydět a taková situace dokáže zlomit i silného člověka a ty jsi křehký žabec a o to víc tě to zasáhne a pak se skládáš, bliješ nebo brečíš a čůráš často. Snad se za to na mně nebudeš naštvaná.

Věrča (Čt, 27. 6. 2019 - 19:06)

Já když čůrám s holkou - sestrou nebo kamarádkou tak je to normální. Čůrat s klukem je proti zdravému rozumu, aby mi koukal na pipinu jak čůrám. U holky s holkou je to normální.

Klára (Čt, 27. 6. 2019 - 18:06)

Jasně. Mám tě taky moc ráda a mně to bude docházet večer v postýlce a už vím,že budu pro tebe plakat,protože mám tíhu v srdíčku za tebe. Pošlu tetě andílky a příání zdraví jak jen umím.

Reklama

Přidat komentář