Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

Jakube nebudu tě radši ani komentovat. Tečka. Vy ostatni,co ze mně děláte zlatokopku tak věřte, že je to pro mne šok a nemohu to vnitřně přijmout a Libor není takový omezenec,že by si mně tím chtěl kupovat. A Miško,tebe mám moc ráda a přeji ti hezkou dobrou noc a zase zítra ti písnu. Moc pro mne znamenáš!

Hynek (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

A jak ti mám veřit,Jakube?

Ikk. (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

No ty vole. Nevíma ani nechci vědět ,co a kdy a jak bylo,ale radši se už na tyhle diskuzi neobjevuj a věř ,že potkat tě ještě jednou,tak teď přes hubu ode mne dostaneš doopravdy!

Tony (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

To chce klid. Já se uklidnil, když jsem četl o tom Dunajci, a tak jsem věděl, že mně zase bude chutnat pívo, na které teď jdu. V tom stresu by mi nechutnalo. Já ve stresu nepiju.............................Mě by naopak zajímalo, oč šlo.

Jakub (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

Mám tam dítě,holčičku, udělal jsem velkou zpověď a šel jsem k tomu čelem. Na Oravě byla počata,musel jsem a chtěl jsem to srovna a byly to velká muka. A teď i vina vůči všem. Kroscenko,ten původni,ne ten nový kostel. Trápím se.

Tony (St, 26. 6. 2019 - 23:06)

A věděl jsi, že ji tam máš prvního dubna, když jsi tu znova začal po dvou letech oxidovat? To hraje roli, pokud ne, tak je to jiná.---------------------------Dnes jsem o tom u piva dumal. Na rozdíl od zdejších tě už znám tady z doktorky pět let a tak tě vnímám zcela jinak než ostatní. Ale toto je velmi složité. Sám víš dobře, co tvá matka jako samoživitelka musela s tebou a o dva roky starší sestrou vytrpět, jaké odříkání, aby z vás něco bylo, když se na vás tvůj vlastní otec zcela vykvajznul? Nikdy jsem si nemyslel, že nebudeš tak nezodpovědný, po tom, co tvá matka musela vytrpět, ale stalo se.---------------------Teď sám musíš najít tu cestu, jak se k tomu postavit čelem. Moje rodiče to nedokázali, proto jsem trpěl podobně jako Kikina. Jenže tu je každá rada drahá. Jakube, já tě neodsuzuju, protože před pěti lety, když ti ještě bylo sedmnáct a byl jsi tehdy plný ideálů, jsi pro mě opravdu hodně znamenal, i když jsem tenkrát do tebe opravdu nechutně ryl i pod jinými nicky, což tys ale poznal.

Tony (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

Jenom jestli. Tu se kradou nicky normálně,

Jakub (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

Jsem ok.

Host (St, 26. 6. 2019 - 17:06)

Ty vůbec nemusíš plakat. Libor je neskutečný frajer,že ti nabídl a hlavně dodržel svůj slib. Moc ti to přeji ale pamatuj,že hlavně láska a vztah jsou maximální hodnoty v životě. Materiálno je pomíjivé.

Klára (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Miško tak jsem oficiálně po dosažení plnoletosti majitelkou půlky domu,co tady Libor pořídil a je tady s námi a pozdravuje tě. Já bych se měla radovat, ale celou cestu zpět jsem bulila,protože mám stále pocit,že si to nezasloužím. Já to stále vnitřně nepřijímám. 9.září mi bude 17 a za rok by se to mělo naplnit? Já to nejsem schopna pobrat. Písnu.

Kláro (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

Za pár zásunu si dost dostala.Ani kurva tak rychle nezarobí.Neverím tvé pohádce

Tony (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

Já tu na doktorce věřím máločemu.

Miška (St, 26. 6. 2019 - 17:06)

Klárko! Moc, moc ,moc ti to přeju!!! Skoro skáču radostí. Nebul naopak Libor ti i tím dokazuje,že to s tebou myslí doopravdy. Tak a.chtěla jsem jít čurat na zá hod teď,ale půjdu čurat ven a udělám co největší proud jak to jen půjde na tvou počest! Jupí ! To je superzpràva!

Denisa (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Po měsíci chození mi kluk řekl,že by chtěl koukat na mně až budu čurat a mně to uzemnilo. Mám ho ráda,ale touhle poznámkou se mi strašně zhnusil. Copak je to normální?

J (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

Je to normální! Toho tvého kluka raději rychle upozorni, že by si s tebou nic neužil, ať z toho vztahu rychle vycouvá. A co tady vlastně hledáš? Si sem zabloudila?

Konec (St, 26. 6. 2019 - 14:06)

hlášení místního rozhlasu. V hlavní roli exhibicionistka z Doktorky.cz-Klára

Klára (St, 26. 6. 2019 - 14:06)

Radku jsem skutečně zadaná. Miško taky se chladíme nebo jsme doma nebo ve stínu. Já jsem tedy čůrala pod viaduktem a dost hodně ,protože jsem to držela dlouho, ale jinak pohoda. Jen to że Jakub nic mne netěší. Písnu navečer. Pa

Radek (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

Kláro,to jsem opravdu nevěděl. Moc se omlouvám a je mi trapně. Hodně mne to mrzí,omlouvám se i tvému klukovi a přeji vám štěstí.

Miška (St, 26. 6. 2019 - 14:06)

Ahojky Klárko, jdu do vody, je strašně vedro,ani jsem moc nečurala venku jen jednou a málo prudce jak je teplo. Tak si użívej se ségrou ochlazení v bazénku a já se ozvu navečer.

Veronika (St, 26. 6. 2019 - 12:06)

Čůrat s klukem? To je teda ujetý. No co tu čtu tak moc tomu nerozumím,ale ani bych sem nepsala jak čůrám a kde. Někdo by si to mohl vytipovat.

Reklama

Přidat komentář