Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Waco (So, 22. 6. 2019 - 19:06)

Tak určitě...

Klára (So, 22. 6. 2019 - 18:06)

Miško půjdeme večer do hospūdky. Takže víc písnu asi zítra. Taky si użij příjemný večer! Pa

M (So, 22. 6. 2019 - 18:06)

Jen sesumarizuju co nás v týdnu čeká, Sraz Kuby s jeho první holkou, myslim si, že to bude ona. Jinak nelíbí se mi jedna věc neberte to nikdo osobně ale doufám že tam nejedete všichni aby ste e na Kubu vrhli. Udělal hovadinu, zasloužil by přez hubu ale né od skupiny lidí aby se nemohl brátit, nesnižte e na jeho úroveň lidi.

ikk. (So, 22. 6. 2019 - 18:06)

Já tam jedu určitě. Nechci se s ním prât ale vyříkat si to a poznat jeho motivy. Laguna se mi zdá více nebezpečná. Nevím proč. Může to být narušenej chlap a žádná holka.

Miška (So, 22. 6. 2019 - 18:06)

Pozdrav Klárce z jihu na sever! Přeji ti a Liborovi romantické chvíle a hodně láskyplnou noc!

Andrea (So, 22. 6. 2019 - 16:06)

Tak jsem si svou pipinku taky víc prozkoumala, když jsem potřebovala na malou se jít vyčurat. Na bobečku jsem si rukou tu škvírku roztáhla co nejvíc a i nohy jsem měla hodně do stran začala jsem čurat. Ten proud šel z dírky nad tou hlavní pro kluka a ta moje čurací dírka byla hodně napnutá tím tlakem, protože jsem už chtěla hodně moc na záchod.

M (So, 22. 6. 2019 - 15:06)

Ona ta čůrací dírka je zepředu jakoby na přední straně té čůrací dírky.

Lea (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Zkoušela jsem to a taky mi to nejde. Někdy ale na bobku čurám víc dopředu,někdy dolů,někdy až na prdelku. Asi mám divnou buchtičku,ale holka jsem. Mám normální dírku čurací i na sex. Nejsem žádný polokluk.

Mia (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Já tu čůrací vůbec nějak nevidím, jenom tu na sex. Mám tam vše hodně drobný, i když už jsem dospělá

Karolína (So, 22. 6. 2019 - 15:06)

Tak se jdi vyčůrat a na bobku si roztáhni nohy od sebe a pokud se ti pipka nerozevře,tak si ji rozevři rukou a čůrej. Dívej se na pipku jak čůrá a odkud to posuští. Uvidíš,že to neproudí z dírky na sex ale z menší dírky vedle ní.

Miška (So, 22. 6. 2019 - 13:06)

Hodně jsem se napila a tak se mi teď chtělo hodně na malou. Udělala jsem to za stromem na zahradě, ale mně to nešlo jako na kluka. Začala jsem čurat okamžitě a sice jsem si při tom baculku roztáhla,ale taky i ten prudký proud
mi počůral obě nohy a ruku. Vůbec to nečuralo dopředu. Možná je to tím,že mám baculku malou stejně jako ty a holky s baculkou větší to dokážou líp. Už to nebudu zkoušet. Byla jsem spíš počuraná než vyčuraná a skončila jsem v bazénku.

Tony (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Vidím, že jste obě z těch, kterým to asi nepůjde. Dobře to jde holkám, které když jsou v podřepu tryská moč dopředu. Kterým jde dolů, tak na to můžou zapomenout.

M (So, 22. 6. 2019 - 12:06)

Holky pitomé zaslouiily y sze proplesknout. To nemáte pud sebezáchovy? Když vám řeknu ať zkusíte dát prs do krku kdo to vydrží se nepoblinkat?
Bože mi byli střeval, ale tkahle pitomí sme nebyli. To je tne internet a neomezený přístup k kdejaké hovadině.

Klára (So, 22. 6. 2019 - 12:06)

Miško zkus to,když budeš potřebovat hodně a půjde ti silně čůrání ven,tak by to mohlo jít lépe. Já potřebova la tak normálně a pochcala jsem si nohu a zadeček. Pozdravuje të Libor,těší se na houby,ty hřiby ho uchvátily. Ale dáme ještě oběd.

Miška (So, 22. 6. 2019 - 11:06)

Klárko taky to zkusím. Ve stoje jsem ještě čurat nezkoušela. Ale teď nepotřebuju,čurala jsem před chvílí.

Tony (So, 22. 6. 2019 - 11:06)

Ono to chce trénink, málokterá holka to zvládne na poprvé, často to trvá až měsíc, než vychytá, jak přesně na to.

Klára (So, 22. 6. 2019 - 10:06)

No šlo to,ale stejně jsem čůrala do strany a počůrala si nohu,ale šlo by to

Tony (So, 22. 6. 2019 - 10:06)

Tak se to přesně má dělat, skoro 90% holek to dokáže zvládnout.

Klára (So, 22. 6. 2019 - 10:06)

Miško plný koš hřibů! Úžasný. Libor přijede za chvíli a tak ho zlákám na houby,no asi bude chtít v lese i něco jiného hezkého a já klidně taky. Tony jak píšeš tak to by asi šlo čůrat jako kluk kdybych si hodně pipinku roztáhla rukou,roztáhla hodně nohy a ještě pipinku s čůrací dírkou vyšpulila dopředu,ale to by bylo takový ujetý a praštěný. V lese jsem nečůrala a potřebuju jen trochu ale půjdu to zkusit za chaloupku,ale musím si vzít sukni ,mam kalhoty a gumovky z lesa. A taky si sundám kalhotky,aby nepřekážely. Pìsnu

Tony (So, 22. 6. 2019 - 09:06)

Pokud je čerstvá moč zdravá, tak je antiseptická.

Reklama

Přidat komentář