Reklama

Muž v dámských botách

Aislinn (Pá, 27. 6. 2008 - 07:06)

Ono se to da ignorovat, pokud si vas vsimne jeden z dvaceti, ale pokud si na sebe vezmete neco vic damskeho, tak uz si vas vsimne 15 z 20 a to proste nejde ignorovat, bohuzel.

Káťa (Čt, 26. 6. 2008 - 21:06)

souhlasím s Tebou. Jde o to, že se v tom člověk cítí dobře. A pokud se někdo díá podivuhodně je dobrý ho ignorovat. Podle mě se to týká jak oblečení, tak botiček, ale i všeho ostatního.

Aislinn (Čt, 26. 6. 2008 - 13:06)

Ja prakticky taky nosim vetsinou vse unisexove. To, ze na to v kramu nalepi nalepku damske, znamena jen to, ze tam maji jen dve skupiny - panske a damske a zapomneli na univerzalni skupinu. Lze najit totez, co nekde maji jako damske a v jinem kramu jako unisex. Proste se na to uplne vykaslete a kupujte si, co se vam libi a co je vam pohodlne. O nicem jinem to neni.

Káťa (St, 25. 6. 2008 - 21:06)

Takže ta rád nosíš i dámské oblečení?

Sonya (St, 25. 6. 2008 - 15:06)

Zkusil, ale jinak. Třeba, že jsem si vzal kozačky pod dámské džíny a vůbec nošením různých dámských druhů oblečení, které ovšem vypadají unisexově. A párkrát jsem byl venku i ve sportovní minisukni. Skvělý zážitek, když fouká vzduch zespodu.

Káťa (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

a zkusil si ho někdy?

Sonya (Út, 24. 6. 2008 - 19:06)

Někde ano, každopádně je to lákavý adrenalin, jak všichni čumí.

Káťa (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

ale jsou i takové ženy, ony ty podpadky taky zaniknou v běžném ruchu - jako jsou auta atd.

Sonya (Út, 24. 6. 2008 - 12:06)

Pod zvonovými džínami nosím kozačky, ale neklapou, navíc nevypadají ani moc žensky. Ale nedovedu si představit vzít si normálně mezi lidi balerínky, nebo sandály na podpatku. Na podpatku je třeba umět chodit a zvuk klapání to prozradí. Navíc se po klapání může leckdo ohlédnout, dneska holky nosí většinou jen džíny a tenisky, takže klapajících žen moc není.

Káťa (Po, 23. 6. 2008 - 14:06)

Když chodíme s přítelem spolu tak si vemem oba lodičky. Podpadky klapou normálně. My máme zkušenosti, že si lidi moc nevšímají co máš nanohách. Pokud si tea nevemeš kratasi a vryzně červený podpadky. Ale pokud si vemeš dlouhý kalhoty a černý lodičky, tak si moc lidí nevšímá.

Sonya (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Ovšem taky záleží, jak klapou podpatky apod.

Káťa (Po, 23. 6. 2008 - 11:06)

Většinou si ničeho nevšimnou a když si všimnou tak se jenom podívají a jdou zahleděně dál. Už jsme spolu párkrát šli v botičkách na podpadku po Brně, bylo to v pravý poledne a všimli si asi 2 lidi, jinak nikdo. Je to taky trošku o tom sebevědomí a že neseš nervozní a nijak moc na sebe moc neupozornovat.

Aislinn (Po, 23. 6. 2008 - 08:06)

Káťo, jak na tvého přítele reagují jiní lidé?

Káťa (Ne, 22. 6. 2008 - 10:06)

Můj přítel nosí dost velké podpadky, klidně si veme i 12cm vysoké, v těch chodí převážně doma, ale ven si bere o něco nižší tak těch 8-10cm. Přítel nosí lodičky, nebo občas kozačky. Jedny kozačky má ale ještě s vyččím podpadkem. Já nosím občas podpadky taky, ale to nosím jenom do 8cm.

Dan (So, 21. 6. 2008 - 17:06)

RE Kaťa: Jak vysoké podpatky tvúj přítel nosí? A jaký typ obuvi např.lodičky nebo jiné, a jaké boty nosíš ráda ty Kaťo?

Káťa (So, 21. 6. 2008 - 13:06)

To Aislinn: Tak to máš relativně b pohodě, že se Ti líbí jenom nenápadné dámské boty, ale i tak kdyby dnešní společnost věděla, že ty boty jsou dámské, tak se na Tebe budou koukat podivuhodně. Je to o tom, že Ty nosíš nenápadné ženské botičky a jiným se líbí dámské boty na podkatku, které ale zakryjí delšíma nohavicema

Dan (Čt, 19. 6. 2008 - 16:06)

Bohužel,tohle je jistá daň za anonymitu.

Aislinn (Čt, 19. 6. 2008 - 08:06)

Musi vsude nekdo ty diskuze kazit nesmyslnejma prispevkama? Lze tady jeste vubec diskutovat? Znate nejake jine podobne forum?

Aislinn (St, 18. 6. 2008 - 12:06)

njn.....

Návštěvník (St, 18. 6. 2008 - 12:06)

Bože můj.....

Reklama

Přidat komentář