Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Ivoš (Út, 5. 8. 2003 - 12:08)

Masturboval jsem s kalhotkama ségry. Bylo to strašně rajcovní, ale vždy mně potom svědil penis.Otíral jsemsi ho o kalhotky v místě kde měla kundičku. Tak jse s tím přestal a už k nim jen čichám a stříkám do nich. Určitě nic neví, jinak by řádila.

jana (Po, 4. 8. 2003 - 18:08)

Mne sa priznal moj brat, ked sme si dobre vypili, ze pred dvoma rokmi, ked sme este zili spolu v byte rodicov a nez odisiel na VS mimo nasho mesta - ze si pravidelne asi rok skusal moje nohavicky, masturboval v nich a niekedy i pouzite z kosa na pradlo pouzil a spal v nich v posteli. Priznal sa, ze ho to strasne vzrusuje a ze sa prijemne citil, ked vedel ze ma odo mna udajne velmi pekne pradlo na sebe. Prekvapilo ma to, ale mam ho velmi rada a tak si nechavam ako nase spolocne tajomstvo.Chapem, ze nieco podobne moze vyvolat velmi rozdielne reakcie a zalezi len na kazdej a nas, ako to prijme.Ahoj

Marián (Čt, 6. 4. 2023 - 07:04)

Sestri to zistili, a nakúpili mi pekné prádielko, celkom chápavé boli

Wrtt (Ne, 26. 2. 2023 - 19:02)

měla by mít bohaté aroma jak voní tvoje vgaina? Jakou chuť má váš vaginální výtok?

monča (Po, 4. 8. 2003 - 14:08)

Mám stejný problém. Spíme s bratrem v jednom pokoji, protože se naši rozvedli a vyměnili byt za dva menší. Jestli masturbuje s kalhotkama to nevím určitě, ale vím na 100%, že čichá k mým pyžamovým kalhotkám a masturbuje. Viděla jsem ho. Vadí mi to, ale nechávám to tak.

123 (Ne, 26. 2. 2023 - 19:02)

měla by mít bohaté aroma jak voní tvoje vgaina? Jakou chuť má váš vaginální výtok?

Vixko (So, 8. 12. 2018 - 18:12)

Cau monca ked dojdes zo skoly alebo odkial a ked sa vizujes tak si svoje tenisky nehaj v izbe aj s ponozkama ale členkovima a on sa bude zajimat one o ponozky a tenisky a potom si to bude krasne donich robit a budes mat pokoj z nohavickama lebo tie tenisky a ponozky budu teple a on neodola uvidis

monika (Po, 4. 8. 2003 - 12:08)

Mam stejny problem.Ja jsem nasla sveho pritele jak mi onanoval v kalhotkach v koupelce, kdyz me prisel navstivit.Zkus najit temu KALHOTKY, je tam mnoho popsanych pripadu.Ahoj

anonymní (Ne, 26. 2. 2023 - 19:02)

měla by mít bohaté aroma jak voní tvoje vgaina? Jakou chuť má váš vaginální výtok?

Lída (Po, 4. 8. 2003 - 10:08)

Bydlím s matkou a baratrem . Mně je 18, jemu 17. Asi půl roku jsem pozorovala bílé skvrny na kalhotkách, když jsem je házela do pračky. Nevěnovala jsem tomu pozornost. Nedávno jsem večer šla po bráchovi do koupelny a moje kalhotky ležely na zemi, přičemž jsem si byla jistá, že jsem je hodila do koše. Když jsem je zvedla, všimla jsem si, že v místě mezi nohama jsou celé mokré od semena. Prozatím jsem nic nepodnikla, protože je to moc choulostivé. Máte některá s tímto zkušenost a jak jste to popřípadě řešily?

anonymní (Ne, 26. 2. 2023 - 19:02)

má rád vůni vaší kočičky a chuť vašich poševních tekutin a když ovulujete, je vydatnější a lépe voní nechte je hula a nechte jim více vůně a svěžích skvrn jak ti voní? Má silný nebo mírný zápach? Jakou příchuť má váš flow? Musím se ti přiznat, že bych také voněl tvé špinavé kalhotky, tvoje podprsenky, punčochy, ponožky, punčochy, boty znát všechny své intimní vůně

Reklama

Přidat komentář