Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Pá, 21. 6. 2019 - 07:06)

Zaspala jsem,písnu.baculka čura

ćasto,ale je bez. Bolesti.pa

Klára (Pá, 21. 6. 2019 - 06:06)

Miško dobrė ræno . Sėgra je už ok a tak mám radost. Krsný den i tobě. Čüráme normælně,većeo ona nočník použila ale vše štíhlá. Pa

Jakub (Čt, 20. 6. 2019 - 23:06)

Sambulum zde cingulum oxa

Tony (So, 22. 6. 2019 - 00:06)

Co je to za ptákovinu? Já který studoval latinu a starořečtinu z toho znám pouze jediné slovo.

Majka (Čt, 20. 6. 2019 - 21:06)

Tohle znám. Mně bylo 16 a dostala jsem takový blbý zánět močových cest,že jsem neměla sice nočník ale kublík u postele a jen jsem potřebovala %ůrat a vstala jsem už jsem nezadržitelně přìmo chcala a nepomohla ani ruka na pipině jen rychle nasměrovat zadeček na kyblìk a čůrat všechno ven. Takhle jsem se trápila 3 dny i přes prášky

Klára (Čt, 20. 6. 2019 - 20:06)

Asi pojedeme. Určitě písnu

Miška (Čt, 20. 6. 2019 - 20:06)

Já na tebe taky myslím každý večer. Nikolka bude ok,neboj. Nočnìk třeba ani nebude potřebovat a když jo tak to není v noci žádná ostuda. Klárko hezkou dobrou noc a ozvu se ti taky zítra. Pojedeš na chaloupku?

Klára (Čt, 20. 6. 2019 - 20:06)

Ségra bude snad ok. Prašky xabraly a jen má častější čůrâní. Tak bude mít novčník přes noc u postele a snad pohoda. S mamčou jsme si to vysvětlily a tak budu klidněji spinkat. Miško ty taky se hezky vyspinkej a pa zítra. Myslím na tebe každý večer. Pa

Miška (Čt, 20. 6. 2019 - 17:06)

Ok. To bude dobrý

Klára (Čt, 20. 6. 2019 - 17:06)

Ségra se vzbudila a hned sama ry hle n nočník,no trochu to nestihla ale jen pár kapiček a nočnik kdyby nebyl,tak by se cestou na záchod počůrala víc. Písnu večer jak to bude

Klára (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Nejde to. Bulím a musím za mámou,aby mi odpustila a nezlo ila se. Ale půjdu hlídat ségru aby se nepočurala. Kdyby se začala chrout,tak ji rychle vzbudím a hned posadím na nočník,aby nebyla nehoda. Snad to zvládne a nepustí to ve spánku

Miška (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Klárko, netrap se a nebul. Vždyť to byl jen blbej hec. Míla vypadá jako zlá, ale asi je máma od dětí. Žádný komplikace nebudou,prášky už zabraly a tak to bude dobry. Neboj se o ní. Maximálně se ti poch.....do postele. A tak se to převlíkne. Ale ani to se myslím nestane. Hele buď v klidu,opravdu. Mám tě moc ráda. Písnu.

Klára (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Mìlo tohle není fér. Mně je z toho nanic a ani nevíš,co prožívám a ty mnē strašíš. Ne,tohle jsem nechtěla,ne!!!

Mïla (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Ještě že uznáš,že jsi dostala.od maminky po právu. Nikola podle toho jak si stěžovala má intenzivní zánět močových cest a jen se modli,aby nenastaly komplikace. Taky se jí může zanítit celá pipina a pak se nevyčurá a museli by ji dát do močov é roury cévku a to je hrozně bolestivé. Jsi nezodpovědná holka.

Tony (Čt, 20. 6. 2019 - 19:06)

Já jsem tam tu bužírku měl týden v říjnu, v nemocnici v Mostě na urologii a mohu potvrdit, že je to velice hnusné.

Klára (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Nikolka dostala urologický čaj od mamči a má teplotu 37,5 a usnula. Tak snad se nepo....v posteli. Když tu čtu ty jiné zkušenosti,ale ví že jsem ji dala k posteli nočník a tak to snad zvládne když tak do něho. Mamča se na mně zlobí a mně je to líto.

Klára (Čt, 20. 6. 2019 - 14:06)

Miško ségra dostala injekci a má prášky a jâ jsem přišla domů a mamča mi dala pâr facek. Nikdy mne neuhodila dříve,ale já vím,že si to ale zasloužím. Ségra to u doktora musela říct jak to vzniklo. Teď neleží ale je u sebe,já se jí věnuju jak můžu a omluvila jsem se jí. Byly jsme před chvílí čůrat venku do trávy na zahradě tak ona už čůrá normálně a už ji to tolik nebolí. Já mâm taky pipinku ještě po včerejšku citlivou,ale zvládám to. Pod viaduktem jsem ale taky čůrala na poslední chvíli a tak jsem ani nešla na bobeček,jen jsem víc roztáhla nohy a dala kalhotky z pipinky na stranu a udělala to ve stoje. Takhle moc nečůrám,ale šlo to rychle a když jsem si taky držela chvíli už pipinku rukou přes kalhotky jak moc se mi chtělo,tak to bylo jednodušši.

Miška (Čt, 20. 6. 2019 - 13:06)

Klárko netrap se tím,vždyť jsi to neudělala schválně a Nikolka se z toho dostane. Moje baculka je taky ještě citlivá a chodím na malou často a cestou ze školy jsem to musela pustit v parku za stromem. Šli nějaký lidi,ale já už I přes ruku na kalhotkách pod sukní začala trochu učurávat a tak jsem ry hle na bobeček a šlo to ven. Jestli se někdo koukal,tak mi to bylo jedno,protože bych se jinak počurala.

Švigo (Čt, 20. 6. 2019 - 12:06)

Jakub se pomstil za nářez a nakonec to odskákala ta úplně nevinná.

Míla (Čt, 20. 6. 2019 - 10:06)

Tak a máš to! A to tady píšeš jak Nikolku nade vše miluješ !

Reklama

Přidat komentář