Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (Út, 25. 6. 2019 - 17:06)

Jejda, já jsem moták,sorry, nedělám za přepážkou,jsem vlastně kontrolor přes letadla, často i létám,je to obecné, teď jsem sama, já bych neuměla mít kluka je na sex, já musím cítit přitažlivost,proto někdy Milců nechápu,ale co vím Milča není zlá

Roman (Út, 25. 6. 2019 - 18:06)

Taky tušim že Milča neni zlá.Tvuj obor jde mimo mě.Neznám ženskou co by dělala tuhle práci.No já bych na sex zas ňákou rád,ale chlapi to maji jinak,takže tě chápu.Ale jak chodí Aleš nebo tak to bych nemohl takhle z ulice s nějakejma.

Cože (Út, 25. 6. 2019 - 17:06)

kontrolor přes letadla? Která společnost nebo letiště má takovou funkci a co kontroluješ?

Andrea (Út, 25. 6. 2019 - 16:06)

Ondro,dnes jsem jela MHD,fakt síla,tenhle trolejbus neměl klimu,tak hic,vy ridici tam snad klimu máte,jinak nevím jak by jste to přežili, těším se do práce a víte lidi proč protož tam je klima

Ondra (Út, 25. 6. 2019 - 18:06)

Ty nové soupravy už klimatizace maji ale třeba ty staré tramvaje T9 nemaji.Tam to bylo peklo.V kabině rozpáleno na padesát stupňů.Ještě řekněte že jste se tady sešli lidi ze stejné práce :-)

Návštěvník (Út, 25. 6. 2019 - 18:06)

letecký byznys je široký pojem

Roman (Út, 25. 6. 2019 - 17:06)

Ahoj Andrejko.To jsem já jak jsem se tě nedávno ptal jestli seš sama.Tak to děláš asi za přepážkou na letišti? Ondrovi to Mhdečko nezávidim.Ale já o nic lepší,makam ve fabrice.Tak máš asi chlapa na sex jak se psala že seš sama a zároveň ne.

Tereza (Út, 25. 6. 2019 - 16:06)

Přesně ženy.Svalovci jsou hnusný a ještě namachrovaný.Zlatý obyčejný kluci.Mně se líbí štíhlá chlapecká postava s vyrýsovanými pažemi jak psala Miluna tak prací a ne vyhoněný svaly jak kráva z posilky.

Andrea (Út, 25. 6. 2019 - 15:06)

Mě se taky nelíbí ty svalovci,je to hnus a navíc jsou to hrozný machři,neni nad obycejnyho kluka

Miluno (Út, 25. 6. 2019 - 13:06)

nejsi sama komu se líbí u mužů dlouhé nohy a menší pozadí :) Proto taky nemusím hokejisty a Ondru Gregor Brzobohatého. Dřív se ti taky na Jirkovi líbily upnuté kraťásky, ale to je na mně už moc ujetý. Pro mně může mít i volnější kalhoty, ale celkový dojem je vidět. Mně se zase moc nelíbí ty namakané svaly jak nemůžou skoro připažit. To musí pořád posilovat a poměřovat se s ostatními chlapy, asi si něco dokazují. Říkám tomu vystajlovaná prázdná nádoba. Ale každý ať si dělá, co chce. Jen píšu, co se mi líbí a co ne.

Miluna (Út, 25. 6. 2019 - 14:06)

Jo přesně dlouhý nohy a menší zadek to je ono.Sergej to má tak se mi to líbí.Zatim sem ho viděla v ryflových kraťasech ke kolenum a nebo světle modrý ryfle a na noze v baru měl nějaký mokasíny a včera měl žabky.A jak píšeš ty hodně namakaný svaly se mi taky nelíbí.Nemam ráda ty panáky z posiloven co se dřou kvuli svalum.Spíš velký svaly kluka hyzdí a většinou takový ty namakanci vysterojdovaný maji dole prd.Sergej neni svalovec ale paže má hezky vyrýsovaný ale prací,takže to vypadá dost dobře a ne jak ty pumpy z posilovny.Chlapi co posilujou,mívaji i tak ošklivý velký stehna.No koukam že se nám to nelíbí oběma:-)

Miluna (Út, 25. 6. 2019 - 10:06)

Je mi to nějaký divný ty anonymové.Někdy mam pocit že píšu se starší pani,někdy se starym pánem a někdy s vtipnym týpkem.Ale proč mizí vždy najednou??? I kdyby byli jen dva nebo tři tak přece jaký by měli důvod mizet najednou? A i kdyby někam odjeli vždyť psat se dá všude,jestli teda nepíšou jen doma z pc a mobil maji pravěkej:-) ale určitě tu neni dýl ten anonym co mýho chlapa pojmenoval Sernožka.A kdyby věděl že sem na sobě zjistila že mi začli vzrušovat právě Sergejovo nohy.Vsimla sem si že on má nohy moc pěkný a já sem dolňačka tak mi něco uspanýho ve mě probouzí.A za to ženský snažim se aby mě nechyběly.Minule sem si je zhnusila jedněma hnusnýma videama,tak mi na ně trochu přešla chuť.A taky už mi to sere jak se s kamarádkama nedá normálně sejít zase kvuli dětem.Ta Lucka,nejdřív neštovice a teď už ani zase nepíše aby navrhla jinej termín.Ani v praci taky,jedna teda semnou povídala a když sem řekla jestli by večer někam nezašla tak nemůže kvuli dětem.To je život než děti vyrostou bude jim 40+ některem 50+ a to už je takový divný.Sem ráda že sem se rozhodla a Denisovi dokázala říct že už nechci.Já si teď tak uvědomuju ten svuj klid a svobodu narozdíl od ženských co maji fakt ty malinký.Akorát ale včera jsme se šli projít se Sergejem na takovim krásnym místě u novostaveb na okraji města,už krásně u přírody.A koukala sem jak si nějaký lidi žijou krásně.Měli tam nový nízkopatrový baráky a ten prostůrek před jak z plagátu.Bazen,krásný posezení,gril a sem si říkala jak se jim tam musí sedět pěkně.Oba jsme se Sergejem jen koukali smutně.Oba jsme zvyklý žít jen po dírách,vrchol možnosti jak vylézt ven jen sednout na balkon a čumět do druhejch oken.Člověk tam je jak v Zoo v kleci.A co ty potkrovní byty kde vidim jak se v těch horkách snaží ve střeše otevřít to malý okýnko,to vypadá jak z lodě která se potápí.Jsme tu jak chudáci a někdo žije takhle krásně.Tak třeba Denis taky takhle bude jednou s nějakou žít.Bude mít tu vytouženou rodinku a barák.Andrejko pro mě je hezký vždycky když tu někdo z vás taky píše.Sergej se zdá hodnej,tak snad se nezmění.Neni nic příjemnějšího mít aspoň hodnýho parťáka než jen nudu a samotu.Vůbec si neumim představit tu tvojí práci s tim letectvem,nevim co to obnáší.A co ty Pilsnerko to si taky v bazenu nebo si se přemístila k jinému moři? Já mam teď taky radsi to teplo.Určitě je lepší tohle léto než minulej rok.Protože teď pravidelně prší a střídá se to krásný příjemný teplo s horkem.Já teď nesnášim zimu,v ní sem často depresivní.

Tak (Út, 25. 6. 2019 - 12:06)

Sernožka má dobré nohy jo? To by mě u tebe nenapadlo, že tě budou vzrušovat u chlapa nohy. Jsem tu dosti často, ale není o čem psát a to stejné vidím u jiných lidí, proto nepíšou.

Miluna (Út, 25. 6. 2019 - 12:06)

Ale to se nám stává málo kdy aby nebylo co psát.Ale přiznam se před pár dny sem to trochu taky tak měla ale když neni pak skym psát tak to je i tim.Psala sem jen s Lallou Aleskem Miou Andreou a Alicí.Vás anonymní sem tu neviděla.Jo to mě vzrušuje u chlapa právě nohy a zadky ,jen sem to měla utlumený.Ale on to pomalu probouzí když si teď řeknu že je teď už muj a když třeba jde předemnou tak si vlastně začínam uvědomovat že na mě taky působí.Za to ženský po tom nechutnym videu tak teď sama nevim.Ale co stejně žádnou nemam.Já tu nebyla jen včera,to sem nestíhala.Byla sem v práci víc hodin protože jim tam jeden chyběl a pak jsme večer byli venku.

Pils (Út, 25. 6. 2019 - 08:06)

Jasně, anonymové už jsou v Mexiku! A já jsem se taky přesunula, vedro mi vůbec nevadí, obzvlášť když jsem po krk ve vodě. Fernando, nějak dlouho jsem tě neviděla, snad nemusíme být všichni "my hoši", snad přijmeš i holky. :-)

Fernando (Po, 24. 6. 2019 - 23:06)

To vypadá skoro na tu teorii, jak tu někdo psal, že anonymové jsou tak nejvýš dva; když jeden vypadne, zmizí jich deset :-). Já tomu nevěřím a zdravím všechny, "co spolu mluvíme" a co se podepisujeme. Dobrou noc.

Luboš (Út, 25. 6. 2019 - 00:06)

Tak jsem to tu pročítal a ty anonymové tu asi opravdu týden nejsou.Myslim ty pravý akční psací,co to tu udržujou a komunikují hodně s Milunou.Já si to začínam myslet že to jsou tak dva lidi.Určitě je tu třeba i třetí,čtvrej anonym ale ten píše míň jako my.Ale takový ty opravdu psací se snad bez sebe neobejdou nebo co že vzdycky zmizí nastejně a to je mi divný kdyby to udělalo třeba deset lidí?

Andrea (Po, 24. 6. 2019 - 21:06)

Já už za vedrem nejezdím,zcestovala jsem toho hrozně moc, práce je moc fajn, baví mě,kolektiv super,jen musíš být stále ve střehu, letecký byznys.Skoda, že Milča nepíše, možná je v práci

Ondra (Út, 25. 6. 2019 - 15:06)

Tak to máš dobrý Andreo.Já jsem řidič tramvaje.Ale nevim jestli toho časem už nenecham.Jezdim už pár let a chtělo by to změnu,ale zatim nevim kam.Miluno a co to bylo za video že ti to ženský hnusilo?

Andrea (Po, 24. 6. 2019 - 20:06)

Itálie s kámoškou,Norsko s partou, nemám ráda vedra,tak tam to bude relax,miluju cestování,v práci stres,tak takhle odbourávám,jen se docela bojím,aby se Sergej nějak nevybarvil,ona je důvěřivá,no a jsou tam její děti, myslím, že se trošku unahlila

Reklama

Přidat komentář