Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

M (So, 22. 6. 2019 - 09:06)

Jejda člověk tu 2 týdny není a co se neděje?
Já sem vypil jednou asi litr a půl dívčí moči taky přímo z holky jednou to chutnalo a vonělo po kávě jednou po čaji.
Říká se, že chce-li človk pít moč měl by se pročistit takže žádné sladké pití, pivo ale jen vodu, pak je moč bez zápachu a i bez chuti.
Kluky to vzrušuje protože to maj spojené s pyipinou, sami si taky určité říkáte, co se nám líbí, když vám to děláme pusou, vám to možná smrdí, nám ne.
A k moči, proč myslíš anonymní holko, že se dříve používala moč jako desinfekce?

Miška (So, 22. 6. 2019 - 08:06)

Klárko pozdrav z jihu. Koncert byl krásný. Barokní hudba na zámku. Čurání jsem vydržela do přestávky ale pak se mi chtělo a tak jsem si došla a čurala jsem normálně. V noci jsem vydržela a aż teď jsem čurala a to bylo opravdu hodně, protože jsem nechtěla vstávat a už jsem potřebovala asi hodinu a přemlouvala jsem baculku aby vydržela,no a pak už to moc nešlo a nutně jsem musela čurat. Maminka naštěstí zapomněla uklidit ten nočník a nechala ho pod mou postelí a tak jsem baculku rychle nasměrovala na nočník a už to teklo. Taky jsem vyčůrala přes půlku ze začátku prudce ale pak jsem dočurávala dlouho mírně. Baculka je dobrá,nepálí jen mně trochu bolel močák teď protože jsem to měla předržený. Klárko użij si krásný den i s Liborem. Pa

Klára (So, 22. 6. 2019 - 08:06)

Ahoj.Miško,tak jsme si se ségrou pospaly,na čůrání jsem dohlídla,byly jsme v noci do nočníku a teď ráno taky a dobrý. Nikola sice musela jít hned jako první,protože jen vstala už přešlapovala a kroutila se,ale jen dělala prudší proud ale nebolela ji pipinka,ještě jsem ji ráno pipinu prohlídla a už ji nemá zarudlou a tak to bude dobrý. Na hloupý vzkazy nebudu reagovat jen na Tonyho,já ani ségra nečůráme zpravidla na bobečku hodně pŕed sebe dopředu ale jen trochu normálně,Nikole se to stalo jen v tom zánětu. Já taky někdy dokážu čůrat ve stoje,ale když mám sukni a to jen odsunu kalhotky z pipinky do strany a hodně roztáhnu nohy a čůrám a taky spíš dolů nebo jen trochu před sebe ale ne určitě jako kluk. Nikolka to jednou zkoušela taky na zahradě,to měla jen sukýnku a pod tím nic a tak když chtěla se vyčůrat zastavila se poroztâhla nožky a čůrala,ale měla asi spojenou pipinku,że ji to čůrání dělalo roztříštěný proud a počůrala si nohy a prdelku. Tak a jdu na houby. Miško pozdrav tobě ze severu!

Tony (So, 22. 6. 2019 - 08:06)

K tomu je potřeba zapojit ruce a vědět jak s nima roztáhnout laple. My kluci si ho při tom také musíme vzít do ruky.

Návštěvník (So, 22. 6. 2019 - 03:06)

Tony nech se vyšetřit

Tony (So, 22. 6. 2019 - 08:06)

To by museli vyšetřit půl doktorky.

Tony, (So, 22. 6. 2019 - 08:06)

to by museli vyšetřit půl doktorky a také toho uchyla ala Miška a Klára.

Tony (So, 22. 6. 2019 - 09:06)

Tak tohle je zase fejk, nevím momentálně od koho, kdo tu zase ukradl mé jméno.-------Jinak, ty laple jsou dvířka od baculky, latinsky labia, česky laple. Ono se tomu říká i pysky, jenže takové slovo se mi pro nejkrásnější věc na světě vůbec nelíbí.

Tony Klárce (So, 22. 6. 2019 - 01:06)

Dnes jsem se v Geesthachtu nějak pozdržel ale pokud to Nikolce takto čůrá dopředu, tak má velkou šanci se naučit čůrat ve stoje, což bych doporučil všem dívkám u kterých to jde a jde to u devadesáti procent dívek. Je deset procent dívek, kterým močení nikdy ve stoje nepůjde, protože jim to jde kolmo dolů, a pak jsou vyjímky, kterým to ve stoje jde, ale jde jim to dozadu. Takže, co jsem tu četl, tak Nikolka je adeptka na to, aby se naučila čůrat ve stoje, možná i Miška, Klárky nevím, ale holky, které to umí v tom trumfnou kluky s tou jejich hadicí, které mnohé holky klukům zbytečně závidí.

Tony (So, 22. 6. 2019 - 01:06)

Jsem zvědav, zda to Jakub, můj bývalý oblíbenec, přes určité prasárny, které udělal Mišce, vůbec přežije, on sám ale pošlapal vše, o čem dříve psal a proč jsem si ho dříve tak oblíbil.

Tony Jakubovi (So, 22. 6. 2019 - 00:06)

Tony Jakubovi, dnes zase svítil Jupiter, jako jediná viditelná hvězda. Ale o to nejde, já mám se svou umírající matkou na rakovinu jiný vztah než ty, velice těžký. Proto jsem ti záviděl a viděl v tobě mamánka.

Josífek (So, 22. 6. 2019 - 00:06)

Mamča pěkně tekla,už to asi dlouho neměla

Jakub (Pá, 21. 6. 2019 - 23:06)

Artuš lano, artuš lavina, .....laguna

Hynek (Pá, 21. 6. 2019 - 23:06)

Děláte si legraci ,ale klára a Miška vědí své a budou vás ignorovat. Hovada!

Návštěvník (Pá, 21. 6. 2019 - 19:06)

Mamka taky určitě vyhrne

Miška (Pá, 21. 6. 2019 - 18:06)

Tak vyrazíme za chvilku. Neboj baculku mám vyčuranou a nepila jsem moc a ikdyź na veřejná WC nerada chodím tak si o přestávce dojdu,ale nečurám tam v sedě ale vżdycky z výšky v podřepu. Pa

Klára (Pá, 21. 6. 2019 - 17:06)

Jasně Miško,užij si to. Když se neozveš nemám s tím problém,protože vím,že ti do toho mohlo něco vlézt a podobně. Před chvilkou jsme přijely a ségra představ si vydržela bez čůrání až sem,ale pak jsme rychle obě vyhrnuly sukně u plotu hned jak jsme přijely a už to šlo hodně nám oběma. Mamča udělá něco k večeři a já kouknu na houby a zítra ráno taky a více. Miško użij si to dokonale!

J (Pá, 21. 6. 2019 - 18:06)

A mamča vyhrnuje sukni u plotu s vámi, nebo jenom vy dvě jste takové pochcalky?

Klára (Pá, 21. 6. 2019 - 22:06)

Mamča taky.Taky čúrala a prcala s Liborem.No a taky zamíchali,je naprcaná.

Klárko (So, 22. 6. 2019 - 07:06)

, jaké je to, když tvůj chlapec prcá také s tvou mamou?A ještě jí to udelal.Jinak ti blahopřeji k sourozenci.

Reklama

Přidat komentář