Reklama

Největší výprask

Xxxx (Ne, 27. 12. 2020 - 11:12)

Ahojte ja fakt neviem coam delat prosím napíšte mi reakcie potrebujem to prosím .
Dnes som zasa dostal výprask od strýka my sme ranajkovali isel som si po čaj ale podkol som sa tak sa hrnček rozbil a čaj bol na zemi doma som s mamou otcom tetou a strýkom nie sme veľmi bohatý . A strýko a celá rodina sa naštvali otec povedal strykovi aby mi dal poriadny výprask lebo na viac pohárovú uz moc peniaze nemáme strýko má doslova chytil a išiel so mnou do jeho izbi tam má Phil cez koleno a keďže doma nemáme nič cim by mi dávali výprask tak mi prikázal nech si dám všetko dole od pásu ale ja som neposlúchol lebo včerajšie výprasku má veľmi bolelo mal som to za vymeskane hodiny tak mi strýko stiahol slipi sám a svojou rukou mi dával riadne výprasku asi po dvadsiatom som to nevydrzal a nahucal som nan ho a dal mu facku od zlosti . Striko sa tak naštval a spýtal sa ma koľko by som si zaslúžil ja som mu na to vystrašene povedal že 10 a on ma tak schtil a v rýchlosti na holú mi naplieskali svojou rukou a povedal že ešte si za to čo som mu urobil zaaluzil 150 ja som sa mikal a nechcel som veriť že mi dá 150 výpraskov keď včera som dostal 120 a viac výpraskov keď som bol unavený tak som sa akludnil a onmi stále dával také bolestivé a silné vyprasky na holú že som mu chcel jednu vrazid ale vedel som že nesmiem a som sa dostal ale strýko stále pokračoval ja som sa spýtal od bolesti ešte koľko a on že mám 30 rovných výpraskov na holú jeho ruka bola taká silná že som sa rozprával ale on stále pokracoval trvalo to moNo 2hodiny Kim my dal 150vypraskou na holú zo svojou rukou potom ma nechal prevyseneho že Jekod koleno a ja som čakal čo sa bude diat a povedal nech si okamžite odpracem môj bordel z rozliateho čaju a nech umyjem celú dlážku lebo som sa tam dostal a že keď príde nech tu je vyčistená dĺžka ja som povedal dobre a on odysiel ja som sa pozrel do zrkadla a mal som celý Červený zadok a moj penis bol od toho celú fialový od môjho mrvenia sa lesmi na moju rit poriadne naplieskal ja som všetko upratal musel som byť holú od pásu a keď strýko prišiel tak sa ma spýtal že či je môj penis poriadku ja mu hovorím že ma neskutočne boli tak ma odviezol do nemocnice kde povedali že môj penis je zlomený a že mi stým musia niečo urobiť a strýko sa pred dolnou úplne rozplakal a ovzql si ma do náručia a plakal predo mnou ja som mu povedal nech sa netrápi a že som si to zaslúžil a on povedal nie a teraz píšem a som v nemocnici a uvedomil a povedal som mu že môj strýko je najlepší človek na svete a on sa mi veľmi ospravedlňoval

Xxxx (Ne, 27. 12. 2020 - 02:12)

Ráno som dostal poriadne na holú vymeskal som hodiny v škole strýko to zistil a povedal nech si vyzlečené slipi potom som sa musel prehnúť cez jeho nohu a naplieskali 100 výprasku holou rukou bolelo to viac ako prútikom alebo remenom dával také silné že som sa posral potom mi dal naučiť sa na zajtrajší test z angličtiny 100 slovíčok po 15minutach prišiel a vyskúšal má prehol má cez nohu a čo som nevedel za to som dostal poriadny výprask nevedel som 12 slovicok. Potom ma nechal a ja z červeným zadkom som si chcel ľahnúť ale zakričal na mňa nech sa ich doucim prišiel za 5minut a takú my naplieskali na holú preto že som od nervou mal v ruke pivo napliskal my rovných 125 výpraskov a vyskusal má zo slovycok ani jedno slovíčko som nevedel takže ďalších dvanásť výpraskov na holú potom ma nechal prehnuteho na jeho nohe a vysvetľoval my čo m dobyť a čo nie. tak strašne to bolelo aj keď ma pliskal rukou na holú. Stej bolesti som sa znovu dosral a tento krát na jeho nové rifle za 60 euro tak my pridal rovných 70 výpraskov .Tá rit má od rána boli až do teraz . Prosím napíšte reakciu prosím veľmi to bolí a čo m robyt

katka (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

Největší výprask jsem dostala asi tak v deseti vůbec né za známky či poznámky nebo ,že jsem přišla pozdě domů ale za to ,že jsem se pokakala..tak velká holka.Zdržela jsem se s holkama a nedoběhla jsem to.Po vykoupání jsem byla bita řemenem.

maty (Po, 26. 10. 2020 - 19:10)

ahoj pokud máš opravdu zkušenosti s výprasky tak mi napiš poděl se se svými zážitky na mail [email protected]

Jan Částka (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Jsem mladý submisivní muž se sklony k masochismu. S BDSM začínám, ale to neznamená, že nemám žádné zkušenosti. Přitahuje mne bolest, hlavně výprasky a také snesu ponižování s nadávkami. Jsem oddaný a nejsem promiskuitní. Rád bych našel ženu na pravidelné hraní a časem třeba i více. Čas od času mne najdete na chatu a nebo na kecacích čtvrtkách. Rád si popovídám o běžném životě nebo i o BDSM a výměně zkušeností. kontakt [email protected]

zdeněk (So, 25. 7. 2020 - 07:07)

No já jsem dostal největší výprasky asi dva.Oba za vysvědčení,ve 4.třídě za čtyřku.A šesté za pět 4.Oba výprasky byli na holou,druhý výprask byl o to horší,že jsem dostal před návštěvou,mamka měla na návštěvě známou s dcerkou,která byla v mém věku.Ležel jsem na posteli na břichu s vystrčeným zadkem a dostával pěkný šlehy řemenem,křičel jsem kroutil se brečel a při té bolesti i prdnul.Po výprasku jsem měl na zadku fialové jelita.

Návštěvník (Pá, 3. 7. 2020 - 16:07)

Popovídal by si někdo o výprasku.?
Kdo by měl zájem na e-mail: [email protected]

stalevplence (Út, 5. 5. 2020 - 23:05)

ja byl vloni na okraji lesa na konci města svlečen 3 puberťáky cigánama 13,14,15 let a dostal jsem na holou od nich rukou i proutky si našly měl jsem na zadku fialové jelita byl jsem doslova ponížen a bylo to vyprovokovaný mím zdr. handicapem.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 22:03)

Jaký hendikep pošli my odpověď na www LudikRozsypal @seznam. Cz

LUDIX 87 (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

ČIM JSI DOSTAL ?

zdeněk (So, 2. 5. 2020 - 22:05)

Největší výprask jsem dostal ve 4.třídě za vysvedčení.Poprvé jsem dostal 4.

Návštěvník (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Za první 4 NA VYSVĚDČNÍ . 25 na holou .Zavidim

Petr (Ne, 29. 3. 2020 - 18:03)

Zdravím všechny, včera jsem musel potrestat syna Honzu. Měl dělat úkoly, co dostal ze školy a udělal jenom polovinu jednoho úkolu, jinak se na to vykašlal a vymýšlel si, že ten úkol je moc těžký. Ale přitom na počítači měl zapnuté online hry..

niki (Po, 20. 4. 2020 - 18:04)

bít děti se nesmí,nebudou vás mít rády opravdově
až vyrostou

Abe (Út, 28. 4. 2020 - 20:04)

Svatá pravda. Já bil bit oběma rodiči často a mnohdy bez příčiny a nespravedlivě. Táta mne bil řemenem, několikrát, až do bezvědomí. Naproti tomu u matky to mělo ponižující, sexuální podtext. Musel jsem úplně do naha a byl bit vším, co měla po ruce i do přirození, až jsem ejakuloval. Já své děti nebil, a stejně jsou hodné a dobře vychované.

Lukášek (Čt, 9. 4. 2020 - 07:04)

Kolik ran dostal přes zadek ?

niki (Po, 20. 4. 2020 - 18:04)

jste sadista

Petr (Út, 14. 4. 2020 - 18:04)

Dostal 25 švihnutí.

jan1 (So, 7. 3. 2020 - 23:03)

Po seznámení s přítelkyní a pár dnech jsem se seznámil s její tetou, které byla dominantní a po nakopnutí do koulí mne přehnula přes stůl a klepačem my vysázela 50 ran a to před přítelkyní a na druhý den si pozvala kamarádky a některé z nich měli dcery a dostal jsem výprask na holou i přes koule, byla to největší potupa. Nakonec jsem musel všem slíbat boty.

martina (Ne, 22. 12. 2019 - 00:12)

dnes jsem si teda dala záležet....al teda fakt jo...

Reklama

Přidat komentář