Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 30. 6. 2019 - 13:06)

Tak jo:-) on se na mě jak vstal usmíval sám trošku stydlivě,aspoň mi to tak přišlo ale jinak všechno v pořádku,chová se ke mě hezky.

Miluna (So, 29. 6. 2019 - 22:06)

Otíku je lepší než Denis.Můžu být přednim svá.Je z něj skvělej parťák a vzrušuje mi už taky.Má tak krásný ty nohy,zadek a pohled a modrý očka.Ty očka jsou přesně takový co sem viděla už u těch holek ukrajinek:-)) jak se mi to líbilo už na nich tak teď to mam na něm:-D My jsme teď ve městě na zahrádce u jedný rest.takže skvělý.To teplo,ta atmosfera.A co ty co děláš?

Ota (So, 29. 6. 2019 - 22:06)

Já jsem rád že píšeš a že o tobě vim ale dostalo mě smutno že nejsem Sergej já.Že to nemůžu prožívat s tebou já.Byl jsem se projít a koukal jsem jak se lidi baví,jak sedí pod pergolou,někde opékali a já si jdu zalézt do postele.Tak se krásně bav.Myslim na tebe.

Miluna (Ne, 30. 6. 2019 - 11:06)

Tak se vyser na kila a přijeď popovídat i s vahou.Připadáš mi hodnej a to je na kamarádství nejdůležitější.Ale to že nejsi Sergej to neovlivníme:-) Ale je to rozdíl Sergej a Denis.Sergej chce sex hodně často.A zeptam se tě teď jako kamaráda o radu.My jsme šli spát ve tři ráno a já nevim jaká chvíle uběhla alr on najednou na mě vlezl ze spaní.Mě to vzbudilo jak se do mě pokoušel dostat.Což bylo to příjemný jak byl divokej ale blbý bylo že sem se včera zapoměla umýt.Ale myslim to kvuli dolejšku.Už sem cítila čuchem že už to neni dole ono:-( ale nic sem mu neřekla jen sem taky to začla chtít když už byl na mě.Tak teda šel do mě a byl z toho sex a já nevim jestli to poznal že nevoní.Teď teprv vstává a mam dělat že nic nebo se ho zeptat jestli sem mu nesmrděla??? A říct že sem nebyla umytá.Je mi to blbý se na tohle ptát ale vztah je v začátku a nechci aby třeba si myslel že sem prase.Jak sem psala tak jemu se to taky stalo trochu v tom horku ze začátku ale od tý doby už byl jen krásně voňavej.

jj (So, 29. 6. 2019 - 21:06)

Jasně že je lepší, všichni noví jsou nejlepší.

Ota (So, 29. 6. 2019 - 21:06)

To asi jo ale Denise neměla zrovna moc dlouho.

? (So, 29. 6. 2019 - 07:06)

Máš šikovné děti, posílám gratulku.

? (So, 29. 6. 2019 - 07:06)

Dlouho jsem tu nebyl, už zase miluješ chlapa? Co Lucinka? Deniska vystřídal Serjožka, to jsou věci. Ale u tebe normální.

Miluna (So, 29. 6. 2019 - 17:06)

Tak Denisek se na mě vysral, Lucka nepíše,naposledy že má nemocný děti,víc nic.Tak sem ráda že mam jeho.Rozjeli jsme to spolu.Mam jeho i přes něj nový kamarády.Sem ráda že se mi to k chlapum obnovilo.Asi si někde cestoval? A díky za gratulaci.

Ota (So, 29. 6. 2019 - 20:06)

Tak se ti vlastně lásko zlepšil život Sergejem.Neni nakonec lepší než Denis?

Roman (So, 29. 6. 2019 - 10:06)

A kdes byl?

Miluna (Pá, 28. 6. 2019 - 22:06)

Tak už sem doma.Dneska sem tu zůstala sama a uvědomuju si jak už by mi bylo strašně Sergouška nemít.Že už ho miluju.Zamilovanost přišla postupně ale přišla.Sem teda teď tak ráda že mam vztah s ukrajinskym fešákem.Otíkovo můžu být Pils kamarádka když bude chtít.Záleží na něm kdy se osmělý přijet.A díky za gratulaci za děti.Zdena měla uplně samé jedničky (nevim jak to může dokázat) a kluk měl devět jedniček a osum dvojek.

Pils (Pá, 28. 6. 2019 - 20:06)

Teda Milu, děti se ti povedly - gratuluju! Jak tady čtu Otíka, tak si uvědomuju jednu věc. A to že ty jsi pro něj sen, on by si ale měl najít někoho pro život. A možná dělá chybu v tom, že hledá dlouhonohou krasavici. Obyčejně ženské přece můžou být lépe k dosažení, stačí si jen ujasnit, co by opravdu nechtěl a potom zalovit v těch ostatních. Jak píše Sany, ženských je dost! Nemusí to být modelka ani profesorka. Třeba obyčejná dělnice od pasu. A třeba taková, která je sama na dítě a uvítala by jakoukoliv pomoc.

ale (Pá, 28. 6. 2019 - 22:06)

sny se plní, proč by Ota nemohl hledat dlouhonohou krasavici? Třeba bude taky spíš introvertka a prvoplánoví krasavci jí neosloví. Není nutné se snů zbavovat, život umí překvapit :)

Miluna (Pá, 28. 6. 2019 - 19:06)

Já sem nestíhala Otíku.Byla sem v práci,pak s dětma ve městě protože mi přinesli zase oba vyznamenání tak sem jim musela něco koupit.Teď sem doma ale je mi tu už horko nějak,tak zase pujdu ven.Jo Sergej je štíhlej jak si se ptal.Já mam partu už z těch ostatních ukrajinců od Sergeje.Jinak nikoho jak víš.Nebýt jich tak je to fakt strašný.Nějak na ně začínam být závislá.Víš jak češi se semnou v reálu moc nebaví a oni jo.

Ota (Pá, 28. 6. 2019 - 16:06)

Andruško tak to bych ti tak rád přidal,škoda že to nejde.Asi máš hodně rychlý metabolismus nebo genetikou oba rodiče hubený? A kolik kg ti tak chybí? Já zhubnout tak +10 tak bych byl spokojenej.Něco mezi deseti až dvaceti.No a opravdu nikoho nezajímám.Já jsem něco jako Aleš,introvert ale ještě k tomu bez sexu.Problémy někam zapadnout do kolektivu.Vim že si ze mě dělá srandu i tady mládež u nás před barákem.Neni to snadný když se člověk liší a nikam nepatří.I když doma bych s nikym bydlet nechtěl.Ke mě by se hodila nenáročná Milunka ale to bych musel vypadat jinak.Sany nohy hezký opravdu nemam.Mám na nohách místama celulitýdu a oči mám nevýrazný.Jedině to že kdybych zhubl tak bych se oháknul ale co s tou mojí nespolečenskou povahou? Vždyť já žiju jen pro tu Milču a teď teda už chodim dělat ale je to děsný.

Andrea (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Otiku, mám kamaráda, má problémy jako ty,s povahou, vlastně se baví jen se mnou a rodiči, přitom je tak hodný a chytrý,jo o moje váha je nízká asi 51,nevím, já už se na váhu raději nehrnul, přitom hrozně ráda vařím a peču, jenomže, já toho fakt moc nesnim, všechno co uvařím,tak donesu do práce a pak mi přináší potěšení,jak se kolegové nacpavaji a mlaskání blahem,hlavu vzhůru Otiku, každý máme něco a větší problémy

Ota (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Tak to jsi asi drobounká.Záleží jak si vysoká ale asi budeš ještě hubenější než Milunka? A to kolegové musí mít radost mít v práci takovou ženu která jim i přinese jídlo.A co ráda vaříš? Tak to mě zajímá i ten tvuj kamarád.Nevíš proč se on s nikym nebaví? Já si s chlapama nemám co říkat.Sport mně nezajímá,hospody nebo hulení trávy taky ne.Nemám žádný koníčky.Auto mám jen starou Feldu.A jejich třeba sprostýmu humoru se moc nezasměju.Když bych někam šel tak terčem humoru tam budu spíš jen já.Pak se předhání a nutí mě do něčeho co třeba nechci.Jsem moc obyčejnej,nezajímavej a nikdo nic ze mě nemá,jen tu srandu jedině.Proto nikam nezapadnu.A proto miluju Milunku protože je kouskem taky taková a jiná než ostatní,akorát teda pro mě strašně krásná.

Andrea (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Ráda vaří českou kuchyni, svíčková s knedlíkem, domácím, prostě takové ty prasárny,ten můj kamarád, když nastupoval do nové práce,2 dny před zvracel,nakonec jsem šla s ním, zvládnul to,ale žádných akcí s nima se nezúčastňuje,je rád sám a má problémy s komunikací, přitom je tak chytrý a hodný,jo a jsem docela prcek,Otiku,ty máš motivaci k hubnutí Milcu,tak se toho drž a kolegové u tebe v práci jsou asi přízemní

Ota (Pá, 28. 6. 2019 - 18:06)

Tak to vypadá Andruško že jsem něco jako ten tvuj kamarád.Jen nevim jestli on je taky sám? Ano jsou přízemní,to je to slovo a proto si nemáme co říct.Já teda taky neoplívám znalostmi (ve škole mi to taky nešlo) ale jejich humor nesdílim.Ano Milča se stala mojí motivací ale už jsem trochu nervozní že dneska ještě nenapsala.Jsem pak smutnej a tak.Ale jsem rád že jsi tady i ty protože jsi moc milá.Tak to budeš drobounká,taková ta co působí stále mladě, dívčí postava.Asi se chlapum určitě líbíš.

Reklama

Přidat komentář