Reklama

Incest

Ivča (Po, 12. 7. 2004 - 12:07)

To Samantha: Proč o sobě říkáš "ubohá cigoška, zlatíčko"? Mám pár kámošek cikánek a jsou to moc prima holky. Mám je ráda. A naopak znám spoustu Čechů, které obcházím vééélikánským obloukem. Bez ohledu na rasu a barvu pleti, jsme zkrátka lidi. A jsme hodní a jsme i mrchy. Nesnižuj se. Žij tak, aby i o tobě ti "bílí" mohli říct, že tě mají rádi. Že jsi prima holka. Hodně štěstí.

Mravnostna hlia (Po, 5. 7. 2004 - 11:07)

"Šoustá otec dceru a říká ji: s tebou je to lepší než s matkou. Dcera: viď, brácha to také říkal." :-))

mazel (Po, 5. 7. 2004 - 11:07)

Docela Ti závidím..neřeš stud a užívej si báječného sexu...

R.B. (St, 11. 2. 2004 - 23:02)

o kdyz mu ho nechces umejt, tak to incest neni :-)Zkousela jsi s usty? Myslim rozbit mu usta (hubu)!!

Jana (St, 11. 2. 2004 - 18:02)

pro Nešťastnou, myslím si že to incest rozhodně není, ale cílená provokace!kup mu houbičku a doporuč ať si protahuje ruce a dělá něco pro své zdraví:-))..jo a froté ručníky, tření prý také pomáhá:-) ( viz. Básníci...)přeji hodně rozhodnosti a síly, pokud ti to ovšem nedělá dobře tu koupelnu se synem navštěvovat:-)

Sara (Út, 10. 2. 2004 - 14:02)

Tak to ja mam se svym tchanem syna. Muj manzel ma vlastne bratra i syna a tchan vnuka i syna? Muj manzel to nevi. Nikomu to neni divne, protoze manzel je svemu otci dost podobny a tak i muj syn vypada jako oni. Ale to vlastne neni incest. Ten se snad deje jen mezi pribuznymi.

Jolana (Út, 10. 2. 2004 - 13:02)

Mila Nestastna, to Ti neprijde blby myt zada takovymu pubertakovi? Taky jsem vyvdala syna, je fakt, ze se mnou vyrusta od svych 7 let. Ted je mu 16. Naposledy jsem mu pomahala s mytim v 9 letech. Myslim, ze to co popisujes neni incest. Je to jen pubertalni ulet a Ty, promin, jsi hloupa, ze mu na to skaces a chodis za nim do ty koupelny. Ledaze by se Ti to libilo.

Nešťastná (Út, 10. 2. 2004 - 12:02)

Počítá se jako incest něco s nevlastním synem. Můj syn je přiženěný, můj manžel ho má z prvního manželství. Je mu 14 a už od začátku mě nemá rád. Obtěžuje mě, když mu jdu namydlit záda. Zavolá mě že chce namydlit záda, potom přede mnou onanuje a chce abych ho umyla celého i s pohlavím. Já ale odmítám, je to incest?

Milan (Pá, 29. 7. 2022 - 19:07)

No ja som takto začal zo synom mojej ex tiež to začalo kúpaním hľadaním dotykmi a nakoniec...

samanta (Út, 2. 12. 2003 - 17:12)

Maš pravdu jity u silnice je to super a taky je za to dost penez což kecama nevydelame!!!!Takže se loučim jsem dost vytižena a odletam do tepla čauky a pěkny svatečky všem!!!

Bobo (Ne, 23. 11. 2003 - 23:11)

Tady co píše Samanta máte důkaz jak se s cikána stane róm,že se prčej mezi sebou.

samanta (Pá, 21. 11. 2003 - 21:11)

Je super že se tady žije a porad je to pekne žhavi..Tak k tematu..Včera me to zase bracha delal ale ne sam vzal si kamose bylo to super.Alspon ti cigoši maji pekny klacky a vy klučici mate pindouri ale co na ty vase vykony vam to stači..A jeste neco na vrch milemu dotekovi kdyby si chtel nekdy užit s poradnou kočkou tak at se mrkne do kalhot a prejde ho to!!!

Ostravák (St, 19. 11. 2003 - 00:11)

Pro **Jose Armando** Může se šoustat i křeček, nebo morče. Ale omotej ho předtím izolepou, aby nepraskl... :-) "CARPE DIEM - TEMPUS FUGIT".

Jitka (Út, 18. 11. 2003 - 11:11)

At je to jakkoli musim naprosto souhlasit s Jirim!

Jiri (Po, 17. 11. 2003 - 20:11)

Přiznávám, že k vstupu do této rubriky mně přiměla touha po senzaci a trochu perverze. Pochybuji, že ostatní diskutéry sem přivedlo něco jiného. Proto vyjadřuji svůj podiv nad tím, že reagují tak pohoršeně, když tuto úchylku někdo projeví. Samanta k tomu připojila naprosto irelevantní okolnost, že je napůl Romka. To, že ji dosavadní diskutér začal okamžitě kritizovat, patrně svědčí o jeho nedostatečné ochotě svou perverzi si naplno přiznat. K obraně své představy o sobě samém jako o nenarušené zdravé osobě použil rasisticky namalovanou kartu, protože ta mu patrně zajišťuje, že on sám patří do zcela jiné skupiny, a tím se stává sám před sebou čistým. Zda je ve skutečnosti rasista z přesvědčení nebo tohoto fenoménu jen využil, je, myslím, úplně fuk. Ve skutečnosti se neumí vyrovnat se svou perverzí a hledá pro sebe řešení. Já s tím problém nemám. Vlastně mě Samantin incest docela i vzrušuje a bráchovi tak trochu závidím, jakkoli bych na jeho místě nikdy nepoužil k uskutečnění své touhy násilí. Myslím si dokonce, že Samanta ani moc poradit nechce, spíš se chce také ještě více vyrajcovat a že se jí milování s bráchou líbí. Pokud tím psychicky ani fyzicky nijak nestrádá, tak proč bychom měli "pomáhat" od toho, co jí vyhovuje? Ale pokud se mýlím, omlouvám se. Jestli to vnímá sama jako něco nepříjemného, nesprávného a něco, co, co ji dělá nesvobodnou, tak je řešení obrátit se na odborníka na místě. Za mnohými snahami "poradit" cítím ostatně skrytou stejnou snahu, jaká je ta má: chtěl bych se se Samantou sám pomazlit, kdyby chtěla. Ale já to říkám narovinu a nepotřebuju si hrát falešně na osvoboditele. :o)Takže Samanto, klíďo mi napiš, rád Tě poznám...

Mirek (Po, 17. 11. 2003 - 17:11)

To: Jitka Nevadí mi, že je někdo černý nebo fialový, vadí mi jak se chová. A jestli si myslíš, že je normální reagovat jak reaguješ, je možná tento koutek pro Tebe. Asi i pro tu Samantu, která má ráda příběhy. Můžete se potěšit. Snad, až se jednou sejdete, můžete si po chuti zanadávat na okolní nepřející svět.

Anonym (Ne, 4. 2. 2024 - 13:02)
  • Souhlas.
  •  
Manuela (Čt, 13. 11. 2003 - 11:11)

prasata!!!

Jose Armando (St, 12. 11. 2003 - 23:11)

Tak se vratme tam, odkud to zacalo. Vyhraje ten, kdo prefikne mamku, tatku segru, dedecka a navrch jeste jedno domaci zvire - musi by ale vetsi nez 30 cm, tzn krecci a mysi se nepocitaji. Pozor na pyrany :-).Za invalidniho dedka je specialni bonus.Kdo to zmakne vsechno jako prvni stava se "Kralem Augiasova chleva"

Terry (St, 12. 11. 2003 - 21:11)

Lidi,nechtěli byste se trochu uklidnit? Nebylo by od věci se vrátit k původnímu tématu...

Reklama

Přidat komentář