Reklama

Incest

Silas (Po, 4. 2. 2019 - 18:02)

Přátelé, mnozí z vás tady tomu nevěří, ale jak praví klasik: "Když mluví fakta i bohové mlčí." Jakmile začali vědci úspěšně luštit lidský genom, začaly se dít věci, zejména pak v oblasti dědičnosti. Genoví inženýři, evoluční biologové a nebo třeba forenzní kriminalisté by mohli vyprávět a psát a také to mnozí udělali. Samozřejmě je velmi zajímalo blízké příbuzenské křížení, což si nejprve odbyli na zvířátkách od krys, přes koně, až po opičky. Pak přišly na řadu historicky snadno doložitelné a církví posvěcené sňatky mezi šlechtickými rody, zejména panovnickými. A ejhle, když to vyjádřím laicky, nové rychle se rozvíjející poznání a metody odhalily "koncentraci" genů od jednoho předka. Ve zkoumaných dědičný informacích pocházela plná čtvrtina genů od jednoho jediného předka, u něhož se spojovaly rodokmeny matky a otce a bylo i hůře. Chybějící nepříbuzné alely (formy genu) jednoznačně ukazují na velmi intenzivní příbuzenskou "plemenitbu". Osoby biologicky příbuzné mají některé své alely shodné původem; to znamená, že příslušná alela pochází od společného předka obou těchto osob, nebo dokonce že jedna z těchto osob je přímým předkem druhé osoby. Jakmile se vědecká metodika vypilovala došlo i lid dělný, neboli prostý. Jeden dánský evoluční biolog s velkou zálibou v historii se zaměřil na období Třicetileté války a zjistil, že na válkou postižených územích došlo k masivnímu poklesu obyvatelstva a naprosté izolaci mnoha odloučených statků a zemědělských usedlostí. Podle tehdejších dobových kronik a církevních zápisů se ještě cca 15 let v době po vestfálském míru rodila cca třetina dětí v těchto oblastech mimo svazek manželský. Jistý saský sedlák a kovář Ruttrich, přišel o dva syny, které násilím odvedli žoldnéři v roce 1645. Na hospodářství zůstal s manželkou a třemi dcerami sám a v letech 1651 - 1662 přivedly jeho dcery na svět dvanáct potomků, přičemž, jak napsal místní kněz: "Druhů ani čeledínů mužských nebylo doloženo ani u svaté zpovědi". Jeden z panských správců v Braniborsku, kde populace klesla o 30% a u mužské populace dokonce o 50% píše mimo jiné ve své zprávě vrchnosti: "Ujdete deset i více mil a nepotkáte ani dobytče, natož člověka. Velká část hospodářství je vypálena či jinak pobořena, pole leží ladem. Nedostává se tu mužů, jinde žen. Na východ od Labe bují smilstvo, dcery jsou obtěžkány otci či bratry, i panny velmi mladé mnohdy násilně smilní, je u nich větší naděje, že netrpí uherskou nemocí. Kde není dcer a netí, lehávají sedláci s matkami, byť některé jsou už sešlé věkem. Bůh opustil tento kus země a nechal ho napospas peklu...".
No a na začátku milénia si udělal společný dánsko-německý tým výlet na Kavkaz, kde ho zajímali odloučené lokality uprostřed hlubokých horských údolí, kde se lidé dožívají vysokého věku a netrpí civilizačními chorobami. Vědce zajímaly také choroby dědičné. Už na první pohled by bylo každému antropologovi jasné, že se tam lidé velmi podobají. Výsledek: nejčastější spojení genů strýc-neteř, bratranec-sestřenice a to oficiálně, včetně sňatků a neoficiálně otec-nejstarší dcera, která zpravidla po smrti matky zaujímá její místo, pokud je neprovdána, nebo ovdovělá. Jenže k incestu nedochází jen v uzavřených fundamentalistických komunitách, nebo následkem tragického poklesu populace, zkuste si začít s nějakou holkou z menší vesnice a běžte na hasičskou zábavu, a řekněte o někom, že je vůl, a uvidíte, že se ozve celý sál, že je to jeho otec, strýc, bratranec, švagr, prostě někde se na večer nezavíraly dveře. Jednou jsem trávil nějaký čas u kamaráda. Na kraji malé vesnice stály dvě ohyzdné bytovky, dodnes nevím, kdo ke komu patřil, neboť vztahy byly velmi propletené, a to i díky násobným sňatkům s klasickou výměnou manželek, kdy se dva páry po rozvodu vyměnily křížem a z každého dalšího vztahu se narodily nové děti. V další generaci v tom musel být dobrý guláš.

Vidíte, měli jsme a máme církevní zákony, trestní zákoník, kulturní pravidla, morální principy a stejně se to dělo a děje. Naše zákony incest neznají, to je církevní termín, u nás se stíhá pouze soulož mezi přímými příbuznými a slovo soulož podtrhuji, tedy jedná-li se o dospělé jedince, děti řeší obecně jiné zákony bez ohledu na příbuznost. Ale naše zákony postihují třeba i předjíždění přes plnou čáru, ale postihu se dočká maximálně ten, kdo svým jednáním způsobí nehodu, kde není žalobce, není ani soudce, přesněji řečeno, plná čára není zeď a příbuzenství není pás cudnosti.

Trent (Pá, 1. 2. 2019 - 20:02)

Při poslední dovolené na Zakyntosu jsem si s přítelkyní našli takovou malou pláž. Uprostřed stál ohromný balvan, který jí dělil prakticky na dvě stejné části. První dva dny jsem tam byli sami, pak tam začali chodit tři Angláni - starší chlápek tak padesát, pokérovanej (asi 80% těla), ženská ve stejném věku, taky samá kérka a cca 120 kilo živé váhy a holka neurčitého věku, mohlo jí být 25 ale taky patnáct, hubená, hubu samej piercing a úplně vyholenou hlavu. Díky tomu šutru jsme na sebe vzájemně vlastně neviděli. Viděli jsme je jenom přicházet a další šance, jak je zahlédnout, byla z moře při plavání. Hned první den jsem při plavání zpět ke břehu zahlédl, jak mu ho ta ženská kouří a ta mladá si vedle v klidu čte časopis. Asi za tři dny vidím, jak se ke mně z moře vrací přítelkyně z očima navrch hlavy a povídá, že dneska mu ho pro změnu kouří ta mladá. Celou dobu jsme pak spekulovali, jestli jsou rodina, nebo jaké vztahy jsou mezi nimi. Dokud jsem je nepotkali v Argassi v krámě, kde kupovali plechovky s pivem a ta mladá ho jednoznačně neoslovila. Prostě veselá rodinka.

tak (Pá, 1. 2. 2019 - 20:02)

nevím, chlápek padesát nebude mít 25letou dceru, Angličan ji bude mít mladší, takhle starý rodiče byly u nás za socíku, už to je jen výjimečně. Ale moh mít klidně přítelkyni vedle manželky, někde to tak vedou. Nakonec, kdyby to byla dcera, tak nic nedovolenýho to není. Incest je, že nesmí spolu mrdat, ale kouřit ptáka, to mu může. Někdy i u nás ženská toleruje, když dcera fotrovi honí péro, aspoň jí tolik neobtěžuje. Samozřejmě, aby ji vomrdával, to by netrpěla, ale vyhonit nebo i vykouřit, tak to jí nic neudělá.

No tak (Ne, 3. 2. 2019 - 16:02)

v Irsku je to normální a Anglie není daleko, sjede se příbuzenstvo a už se šuká, každý s každou bez zábran. Nevím jestli je to tam legální. No mazec. S vlastníma dětma a nebo s nejbližšími příbuznými si to nedovedu představit. Sestra s bráchou v pubertě, že spolu blbnou a šukaj, tak blbnou a zkoušej to, pokud neudělají dítě, tak se nic neděje, ale jinak ne.

Pavel N. (Ne, 3. 2. 2019 - 16:02)

Se ségrou by jsem nemohl, to těžko. Od toho jsem měl sousedovic holku. Od 6 let hry na tátu a mámu, první polibky s jazykem, potom hry na doktora s důkladnou prohlídkou, jestli je vše v pořádku. Jj to byly časy mládí a v pubertě ji prdlo v pipině a začala chodit s jiným a bylo hotovo. Nakonec si vzala takového blba o 6 let staršího.

A.P. (Čt, 31. 1. 2019 - 16:01)

Tak také trochu přispěji. Bylo nám tenkrát něco přes 15 (dvojčata), máma po porodu už mít další nemohla. Rodiče odjeli na ples. Já jsem si napustil vanu, udělal pěnu a rozvalil jsem se že budu relaxovat. Tak si tak ležím a najednou přišla úplně nahá ségra. Tak překvapeně koukám, ne že bych ji neviděl nahou, není zrovna stydlivka, a i přes napomínání a rozčilování rodičů si dělala co chtěla (jestli natruc, asi jo). Ale od 7 let chodíme do koupelny zvlášť. Ona ke mě bez nějakých řečí a přes moje protesty vlezla a že bychom se mohli trochu pobavit. Když jsem ucítil její ruku na svém pindíkovi, tak mě došlo, že asi o normálním povídání řeč nebyla. Samozřejmě jsem moc nevydržel a šlo to ven. Zasmála se, že musím víc trénovat a ať si taky sáhnu. Nakonec jsme si užívali osaháváním a dráždění, ještě jednou jsem si vystříknul, no nešlo to vydržet, jinak nic víc. Potom jsme se osprchovali utřeli a já šel do svého pokoje si lehnout a ségra si vlezla ke mně a dlouho jsme vykecávali. Od té chvíle jsme využívali kde jakou možnost k tréningu. Kouřila a já lízal a když už jsem měl větší výdrž, tak jsem i zasunul a potom jsme už jeli normální sex s tím, že nesmíme nic zplodit a nesmí nás chytit. Jednou jsme usnuli spolu u mě v posteli, oblečení, rodiče přišli ráno a zjistili to. To bylo "veselo", naštěstí jsme byli teda oblečení a přesvědčili jsme je, že jsme si povídali až jsme usnuli. K 18 rokům už to pomalu skončilo a každý měl už svojí známost. Ale oba jsme už byli zkušení a ty trapasy jsme si odbyli spolu. Mojí první vážné známosti vrtalo v hlavě, že není možné, aby byla první, že jsem tak zkušený a myslím, že tomu nikdy nevěřila. Teď už máme oba rodinu a děti a děláme si mezi čtyřma očima srandu, jestli budou děti po nás nebo ne. A popravdě, kdyby tenkrát nepřišla, tak já bych se nikdy neodvážil a nikdy by se nic takového nestalo.

Beata (Pá, 1. 2. 2019 - 18:02)

"...nesmíme nic zplodit..." jak jste to dělali? Nelezlo to do peněz? Nebo jste si jen dávali pozor a pěkně ho v čas vytáhnout?

víš (Pá, 1. 2. 2019 - 18:02)

neber to úplně vážně, většina psaní tady je o fantazii. Kluk vidí ve dne holku, třeba ve škole jí kouká na zadek, když vstává nebo sedá na židli a on za ní sedí. Pak večer na ni myslí, zadek ho vzrušuje a při tom si honí ptáka. Píšu, jak jsem to sám dělal a myslím, že asi většina kluků. No a někoho zas vzruší sestra doma, nebo matka, i když doba mladých matek je asi dávno pryč. Matka starší o 20 let, to je asi věc minulosti. Ale kluk myslí na sestru nebo matku a zas si ho při tom honí. Takovýhle incest zakázaný není. Nevěřím, že sem píše někdo, kdo by s matkou nebo sestrou opravdu mrdal. Výjimečně se snad stane, že sním jezdí sestře nebo matce mezi kozama, mezi půlkama nebo do přímo do prdel, nebo tře ho z vnějšku o kundu. Dovnitř ale ne. Ovšem rizikovej je i vnější kontakt, chlapec se vystříká na kundu a něco se může dostat dovnitř.

kamarád (Čt, 31. 1. 2019 - 19:01)

tak já v tom nevidím tragédii, když ségra stejně starýmu bráchovi vyhoní ptáka. Jistě, nemá se to, ale to snad není incest. Kluci v pubertě běžně spolu honí péra, někdy si to dělají navzájem. A není to o tom, že by byli homosexuálové, jen zkrátka puberta.

warp (Čt, 24. 1. 2019 - 09:01)

Incest nebo sex mezi příbuznými bude možná rozšířený více než by se zdálo. V mém okolí znám podrobně 2 případy i když nevím jestli lze oba nebo alespoň jeden považovat za pravý incest.
Jedna známá už několik let pravidelně souloží se svým otcem. Ona má už před čtyřicítkou a její táta asi šedesát. Všechno začalo poté co se ona rozvedla a jejímu otci asi půl roka na to zemřela manželka. Nechtěla ho nechat bydlet samého a tak ho přestěhovala do sousedícího bytu. Ze začátku mu jenom prala, uklízela, vařila a později… Byli oba sami, tak to asi celkem chápu, jak k tomu mohlo dojít.
Druhý případ incest nebude, no taky jde o sex mezi příbuznými. Manželčina vzdálená sestřenka se po svatbě přestěhovala na vesnici a protože tam moc práce na výběr nebylo, začala pomáhat svému tchánovi v jeho obchodě. Její manžel jezdí na týdnovky, takže ona tráví o mnoho více času s tchánem nežli s manželem. Její tchán je celkem zachovalý fešák, v obchodě měli spoustu příležitostí, začalo to lichotkami, pak pár plácnutí přes zadek, trochu osahávaní až jednou skončili ve skladu a pak už nebylo cesty zpět.

luci (Pá, 25. 1. 2019 - 18:01)

Když snacha podrží tchánovi , tak je to nevěra . O incestu nemůže být řeč , nejsou pokrevní příbuzní.

Návštěvník (St, 23. 1. 2019 - 06:01)

Máš ji říct,když si o to koleduješ...A pořádně si s ní pohrát.A už by neměla ty řečičky o poserovy.

Melvin (Pá, 18. 1. 2019 - 20:01)

Ono to není vždycky tak jednoduché a nemusí za tím být žádná sexuální zvrácenost nebo nezvladatelný chtíč. Například bohatě stačí, když vám vaše matka rozbourává všechny vztahy, protože jste věrnou kopií muže, kterého milovala, a o kterého přišla. Opravdu stačí velmi málo. Začínáte se čím dál tím víc podobat otci - fyzický vzhled, gesta, styl chůze, hlas, a v nešťastné hlavince nejdříve vyraší ostny žárlivosti na každou sukni, která se kolem vás rozvlní a později se v ní vylíhne šílený plán, jak si vás udržet doma a přivlastnit si vás. A jak to udělat nejlépe s téměř dospělým synem, aby neměl touhu ventilovat své potřeby jinde? Musíte prostě všechny ty nanynky odsunout na vedlejší kolej a dát mu to, co hledá venku, bez ohledu na to, že je to nezákonné, morálně pofidérní, riskantní a můžete ho nenávratně ztratit. Po odstranění nekalé konkurence začnete se synem mluvit o sexu (poprvé) zvláštním způsobem, jako by byl váš důvěrník a postupně se začnete doma oblékat/obnažovat tak, aby si všiml, že jste také žena. Po této dělostřelecké přípravě si koupíte odpovídající prádélko, dáte se do pucu a první večer v den "D" se raději opijete a zkusíte opít i jeho, než mu vlezete do postele...
Když se na vás vaše vlastní máma poprvé posadí a zavede si sama váš penis hluboko do sebe, máte pocit, že svět zešílel. Poprvé je to pro vás naprostý exces. Po druhé, potřetí a dále, je to už jen rutina, jenom sex. Než se ovšem vzpamatujete, uvědomíte si a analyzujete, do čeho jste se namočil a že si z vás vyrobila náhradního partnera a bude velmi obtížné z toho vycouvat. Kašlete na morálku, na zákony, na názory, ale začnete chápat, jak moc jste přispěl k rozvrácení sociálních vztahů uvnitř rodiny. Rodiče mají tři základní povinnosti vůči dětem, které po nich chce příroda, co svět světem stojí - vyživovací, výchovnou a ochrannou a od nich se odvíjí hierarchie sociálních vztahů ve smečce/rodině, jakmile je narušíte, jsou nenávratně pryč a pyramida se hroutí.
Když vám matka každý večer provádí felaci, vidíte její výraz a slyšíte její sténání přitom, když do ní pronikáte, její chvění se při orgasmu, vidíte, jak se před vámi vlní její zadek, když si ji berete zezadu, už nikdy na ní nebudete jako na matku pohlížet. Jednoho dne z toho chcete ven a žít normální život a tak utečete a nebudete se chtít vracet, protože když ty dveře nezabouchnete, nezamknete a nezahodíte klíč, čeká vás recidiva a každá návštěva skončí stejně. Vaše děti budou znát babičku jen z fotografií a vaše žena nebude chápat, proč se nechcete s vlastní matkou stýkat.
Vím to, můžu o tom napsat celou knihu.

Ota (Ne, 5. 7. 2020 - 16:07)

Není těžké si představit že taková matka která se předvádí před synem je pro mnoho chlapů neodolatelná, věřím ze musí být fakt zážitek poslouchat matku jak u toho vzdychá a přivést ji k orgasmu

PETR.TOMAS (St, 16. 10. 2019 - 22:10)

ahoj Melvin, ozvi se prosím na [email protected] a napiš své číslo, zavolám

ctirad (St, 23. 1. 2019 - 05:01)

Naprosto ti rozumím. Měl jsem možnost opíchat nadrženou a značně společensky unavenou neteř, ale na poslední chvíli jsem cuknul, přesně z důvodů, o kterých píšeš. Akorát jsem se později dozvěděl, že jsem posera ve stylu "samý řečičky a skutek utek".

Ante (Út, 22. 1. 2019 - 20:01)

Hustý! Ale jsem rád, že se podělil o zkušenost. Ke mně se po svým rozvodu nastěhoval starší ségra. Neměla kam jít, tak jsem jí vzal k sobě "na přechodnou dobu". Už je u mě i s dětma třetí rok a připadám si jako v manželství. Velice rychle si osvojila roli paní domu. Je o třináct let starší a poslední dobou mám dojem, že kdybych jí navrhnul, aby se mi nastěhoval do ložnice, tak to nestačím ani doříct. Před dvěma měsícema jsem se rozešel s přítelkyní, která mi ségru vmetla mimo jiné do ksichtu jako jeden z důvodů. A drahá sestřička se už osm tejdnů cítí jako vítěz jakéhosi podivného klání, které nějak nechápu.

drban (St, 23. 1. 2019 - 17:01)

Kolik je tobě a jí. A vzrušuje tě ségra? Tak to zkus.

Ante (Pá, 25. 1. 2019 - 09:01)

Mně je sedmadvacet, ségře bude čtyřicet a musím říct, že mě moc nebere. Je sice kozatá ale taky prdelatá a já mám raději odlišné typy. Jako nouzovka asi dobrý, ale nač si přidělávat problémy.

drban (So, 19. 1. 2019 - 19:01)

Krásně popsané a mrazivé...

Reklama

Přidat komentář