Reklama

Syn a masturbace

dotaz (Čt, 15. 3. 2018 - 15:03)

Mám 11letého syna, ráda bych, aby nebyl zotročený masturbací. Nevidím jako problém, když by to dělal třeba dvakrát v týdnu, ale nechci, aby to dělal vícekrát denně. Zatím to je v rozumných mezích.

Je to pravda, že když se kluk naučí nosit předkožku vzadu, tak mu ten žalud otupí a nesvádí ho to k masturbaci? Prý k masturbaci ponouká i předkožka, případně její záněty, pak to kluky svědí a potom si honí svoje přirození. Kamarádka mi to doporučila, má 12letýho syna, začla s tím právě před rokem. Masturbaci to sice neznemožní, ale dosti to sníží různá nutkání. Když jsem synovi v sobotu odpoledne řekla, že si má stáhnout předkožku a nechat ji vzadu, tak ho to trošku dráždilo. Ale toto prý přestane za dva týdny a pak rychle žalud otupí a kluci nutkání k masturbaci nemají, nebo výrazně méně. Začít se s tím prý má v tomto věku.

luci (Čt, 15. 3. 2018 - 10:03)

Myslim si ze vetsina kluku...Nevěřím že většina synů touží po sexu s vlastní matkou.Více je přitahuje učitelka,nebo vychovatelka.Máš pravdu.Málokterá máti synovi podrží.Ale oidipovský komplex existuje a někdy k tomu dochází.Pochybuji,že ti tady některá matka vylíčí jak provozuje incest se svým synem.

berugart (Čt, 15. 3. 2018 - 10:03)

Myslim si ze vetsina kluku touzila nebo touzi po sexu s matkou , kolikrat sem ji smiroval , hral si s jejíma kalhotkama atd.. Zajímalo by me kolika klukum se to splni , musi to byt nadhera se s matkou pomilovat se vsim vsudy :) bohuzel zkousel sem ji zaujmout ale marna snaha , nechal sem se i chytit pri honeni .. tak sem obcas zbalil matku od kamose ale to neni ono .. zavidim domacnostem kde incest není tabu a syn s matkou si muzou navzajem vypomoct ...zajímají me zkusenosti matek a celkove prihody ,rad si ctu eroticke pribehy na toto tema ale podle me sou vsechny vymyslený pac to tam zni moc jednoduse .. podle me maloktera mati podrzi synovy ...

luci (Út, 13. 2. 2018 - 09:02)

Nedá se porovnávat sex otce...Matka jen pomáhá synovi,co na tom,že si při té pomoci také přijde na své.Ale jak známo,kde není žalobce není ani soudce.

Marek (Út, 13. 2. 2018 - 00:02)

vobřezat kokota, pak ho to...Jo obrizka je dobra schvaluju. Me ji mama nechala udelat v jedenacti letech. Kdyz se to zahojilo tak mi vSvetlila ze ai uz nemam na pindika sahat. Stejne jsem honil ale asi min. Dnes sex suer mam velky zalud a dloujo vydrzim

Jakub (Út, 27. 12. 2016 - 12:12)

Mám dva kluky už vidím jak...Nezakazuj, nikdy!...spíš naopak, v klidu si o tom s nima popovídej, že je to v pořádku. A když se budou (třeba na tvé doporučení) takhle o sebe starat každý večer před spaním, tak se zbavíš starostí s fleky na prostěradle. A kluci budou klidněji spát.

Jarka (Út, 27. 12. 2016 - 10:12)

Mám dva kluky už vidím jak...Máš naprostou pravdu. Tihle pánbíčkáři, to je hotové neštěstí. Na veřejnosti káží o zákazu masturbace a potom sami v sakristii przní malé ministranty. Kdyby si ho vyhonili, tak nebudou ohrožovat malé děti, čuňata.

Tony (Út, 27. 12. 2016 - 10:12)

Mám dva kluky už vidím jak...Ty fleky bývají od polucí a ne z masturbace.

Marcela (Út, 27. 12. 2016 - 09:12)

Zadejte si víra.cz tam je...Mám dva kluky už vidím jak jim zakazuji masturbaci Poznám fleky na prostěradle nejsem blbá

Irča (Út, 27. 12. 2016 - 09:12)

Zadejte si víra.cz tam je popsáno jak nešvaru masturbace odolat. Slyšela jsem kněze, který říkal, že někteří podlehnou démonu masturbace a myslím, že má pravdu. Nejlépe je pokušení odolat a sexu se oddávat až v láskyplném svazku manželském.

dročit chuj (Út, 27. 12. 2016 - 08:12)

ja panimaju. Taková slova v Bibli, až brýle se mi opotili...

Honza (Út, 27. 12. 2016 - 07:12)

Cože !? Sahat si na pinďoura a ještě k tomu z něj stříkat semeno ! No fuj , fuj , fuj .

Tony (Út, 27. 12. 2016 - 03:12)

To neučí církev, to tvrdí Písmo Svaté

1. Korinťanům 6

9. Zdaliž nevíte, že nespravedliví dědictví království Božího nedosáhnou? Nemylte se, ani smilníci, ani modláři, ani cizoložníci, ani měkcí, ani samcoložníci,
10. Ani zloději, ani lakomci, ani opilci, ani zlolejci, ani dráči dědictví království Božího nedůjdou.

Samcoložníci, to je jasné, slovo měkcí znamená v kralické bibličtině onanisty. Já bych se měl hlavně bát slova "opilci".

Steve (Út, 27. 12. 2016 - 01:12)

To učí jenom církev(-ve) ... ale je to blábol samozřejmě. Nejlepší je poslouchat promluvy na toto téma od nějakýho kněze - to se musí člověk v duchu smát. Všechno má samozřejmě své hranice, oba extrémy jsou špatně - nejlépe střední cesta. Jenže než by nějak velebníček měl vysvětlit ovečkám co je to ta Střední cesta, tak to radši zakáže a řekne že je to fuj.

Milan (Po, 26. 12. 2016 - 17:12)

Paní Evo, bohužel...Co to kecáš za nesmyslý o tom,že masturbace je nešvar.To je naprosto přirozená věc,která patří běžně k životu,tak si tu nehraj na nějakého mravokárce.Vůbec nezáleží na tom,jak častá je frekvence masturbace.Může se dělat jak častěji,tak méně pravidelně.Tebe snad vychovali jeptišky v klášteře či co...

Tony (Út, 30. 8. 2016 - 06:08)

No trošku jo ... ale ujde to...V jednom Jakubovi závidím, já mám sice taky ségru, jenže o 15 roků mladší. Jednou, když jí bylo 13 a já měl trochu upito, tak jsem na ni dostal nezřízenou chuť. Tehdy jsem si málem překousl jazyk, aby k něčemu nedošlo. To se mi stalo dvakrát v životě. O 20 let později v Brně se stejně starou dcerou jednoho kámoše. Ten by mne asi zabil, kdybych svým choutkám podlehl.

Steve (Út, 30. 8. 2016 - 00:08)

Všechno je to tady tak...No trošku jo ... ale ujde to :-) Nu což!

sardanapal* (Po, 29. 8. 2016 - 20:08)

Všechno je to tady tak trochu divný....

Co, HOŠANI :-):-):-):-)

Tony (Po, 29. 8. 2016 - 19:08)

A co když měl chobot, nebo...Celý ten případ je nějaký divný, podíval jsem se na jeho poslední příspěvek a dle všeho má pouze částečnou obřízku, protože v klidu má půlku žaluda zakrytýho, prý mu však úplně vzali uzdičku. Nejvíc ho štve, že se nedokáže udělat ze ženskou, prý se to stydí přiznat a těm ženskejm zatlouká, že se s nimi neudělal.

Pokud si vzpomínám, tak tu Jakub nikdy nepsal, že by u něj na to dohlížela jeho matka, ale prý velice ráda na to dohlížela jeho o dva roky starší ségra. To dohlížení ji prý vždy tak nažhavilo, že se musela odbavit také. Jenže dle všeho se už odstěhovala má má teď řádného nabíječe.

Steve (Po, 29. 8. 2016 - 16:08)

A co když měl chobot, nebo fimo'zu, nebo krátkou uzdičku ?!

Myslíš že s tím vším mohl onanovat či plně žít sexuální život ???

šaise .... Nebud' pořád jednosměrně názorovej.

jakub: je nechutné a nevkusné aby se do jakýchkoliv aktivit s penisem do toho matka zapojovala. Pouze at' zůstanou u toho SLOVA. Slyšíš? Jen u slova!

Reklama

Přidat komentář