Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Ladis 56 (Ne, 9. 6. 2019 - 16:06)

Za pár dní se ten kluk k našemu táboru plížil znovu a měl s sebou kamaráda, taky malý kluk, hnědovlasý. Když jsme je zahlédli, tak jsem se s bratranci rychle dohodl, že tentokrát dostane ten kluk pořádně za vyučenou! Bude bit a budeme ho mučit na nohách a ten druhý dopadne taky tak. Samozřejmě pak oba zajatce ztrestáme nakonec na holých pindících… Kluky jsme chytli a dovlekli je do tábora. Byli povaleni na zem, svlečeni z teplákových bundiček, tentokrát jsme jim oběma stáhli i tričko a já jsem pak oběma postupně zul botky a sundal jim i ponožky a vyhrnul jim nohavice u tepláků pod kolena. Pak si museli bosí stoupnout čelem ke stromům, obejmout je a byli pevně připoutání ke stromu. A dostali nařezáno pruty na holá záda. Křičeli, plakali. Po bití si museli zase lehnout na zem a byli pevně spoutáni na rukách i na nohách. A pak jsme jim pálili bosý chodidla zapalovačem. Zase naříkali, křičeli a plakali bolestí, zatínali prsty u nohou. Zmučené kluky jsem pak oba postupně vyhonil. Pomalu jsem jim obnažil pindíky, přetáhl kůžičku a drbal na žaludu, ze spodní strany. Oba se zmítali a kroutili bosýma, zmučenýma nohama, rudí v obličeji, velké slzy jim tekly z očí. Pak jsem naběhlé, zrudlé žaludy drbal, až se kluci udělali, tentokrát neukápl ani blonďáček, ten jeho kamarád se pak z to ho počůral, ještě svlečený, takže to teklo na zem. Pak jsme je pustili, zase utekli naboso, věci v ruce, plačky

Lerry (Ne, 9. 6. 2019 - 14:06)

Toho kluka je mi líto, a podle toho co jste psal nebyl ani první ani poslední zjevně. Já zažil něco podobného díky tomu, že jsem se udělal v nestřeženou chvíli kamošce do tenisky. Kámoš o tom věděl a vykecal to všem. Nejdřív všichni dělali jako by se nic nestalo až po pár týdnech, když byla vhodná chvile, tak mě trest neminul. Byly jsme společně jako parta venku. Najednou mi řekli, že to vědí co jsem udělal a že to nelze tak nechat. Utéct se mi nepodařilo. Byl jsem chycen, povalen a od pasu dolů vysvěcen do naha. Nadával jsem a mlátil kolem sebe ale přemohl mě. Vyzuli mi holinku z nohy. Ten den jsme měly skoro všichni holinky až na jednoho co měl tenisky, protože jsme se dohodly, že půjdeme k rybníku. Pak mi jeden klečel na nohou, další držel ruce a další mi přiložil holinku k pinďourovi a začal mi ho pomalu honit. Zvládl to sám až do konce a já si pěkně nastrikal do holinky. To nejhorší pro mě však teprve přišlo. Otočili mě na břicho. Vykasali mi nohavici od tepláku, stáhli ponožku a pak mi jeden držel nohu za litko a další mi zpět obul mojí holinku plnou sperma. Prý abych poznal jaký to je, když se někomu vyhonim do boty. Pak mě nechali a bylo po všem. Přesto sem na dámské nohy nikdy nezanevřel. Ja si to třeba zasloužil, což jsem chápal ale ten chlapec co to schytal dik něčí hře podle mého rozhodně ne tedy.

niceshape (Ne, 9. 6. 2019 - 13:06)

Mne sex nezajímá, podobně jak zde Mirka a některé. My jsme jenom odbivovači chodidel. Já konkrétně v první řadě vlastních a pak kluků a holek nad 20 let. A když někdo z nich miluje moje chodidla, tak toho miluji taky tak, jak zde Mirka, který je do mých chodidel celej paf...a Jsou dva pojmy. Jeden je sex bez lásky a druhý láska bez sexu. Já jsem zamilován do svých vlastních chodidel, co znamená lásku bez sexu. Mirek je na tom taky tak. Několik krát zde psal, že ho pohlavní orgány nezajímají. Jen kouká. Tak ať kouká na moje! Škoda, že se s ním budu muset rozloučit, protože se nás tady někteří snaží za každou cenu zdiskreditovat. Přitom jsme zde velmi dlouhou dobu vycházeli v lásce a vzájemným respektu. Tak se mějte a v dobrým spominejte!

Ladis 56 (Ne, 9. 6. 2019 - 13:06)

V dětství jsem si užíval hra na indiány, zvlášť když jsme vzali nějakého kluka do zajetí…. Hráli jsme si u tety na venkově, na louce u lesa jsme měli stan, bylo mi jedenáct a mým dvěma bratrancům dvanáct. No a jednou když jsme takhle, tábořili, vybaveni čelenkami s peřím, jsme si všimli, že nás z křoví u lesa někdo pozoruje. Na nic jsme nečekali a vyrazili jsme sprintem k němu. Byl to asi desetiletý blonďatý kluk, malý a drobný. Byl by nám utekl, ale zakopl a upadl a tak jsme ho chytili. Odvlekli jsme ho do tábora a řekli mu, že je náš zajatec. Vzpouzel se, nadával nám, ale nebylo mu to nic platné. Povalili jsme ho na zem, bratranci ho drželi a já jsem ze stanu přinesl provazy. Stáhli jsme z něho teplákovou bundu – měl pod ní tričko a pevně mu za zády svázali holé ruce. Pak mu kluci drželi nohy a já jsem mu zul tenisky a sundal jsem mu ponožky a vyhrnul mu nohavice u texasek až ke kolenům. Holé nohy jsem mu pevně spoutal provazem. Musím se přiznat, že to celé pro mě bylo hodně vzrušující, už když jsme toho kluka chytili a když jsem ho zouval do bosa, tak už mi stál pindík…. Náš zajatec, když jsme ho znehybnili přestal nadávat a začal nás prosit, aby jsme ho pustili. Nechali jsme ho spoutaného na zemi a sedli si po indiánsku, abychom se poradili, co s ním uděláme. Dohodli jsme že, že nejlepší trest pro zajatce bude, když bude vyhoněn, a abychom ho pořádně ponížili a potrápili, tak mu budeme honit holého pindíka, ne přes kalhoty a budeme se střídat. A tak jsme to vzápětí udělali. Klukovi jsme stáhli tepláky a pak i trenky až ke kolenům a bratranec pak uchopil do ruky jeho holého pindíka. Zajatec se zmítal tak, že jsme ho s druhým bratránkem museli přidržovat, i když byl spoutaný. Křičel a ječel, né, né, já nechci…. Bratranec mu stáhl předkožku ze žaludu a jemně s ní pohyboval sem a tam. Kluk byl v obličeji rudý jako rajče, celý se zmítal a kroutil prsty bosých nohou…Za chvíli uchopil zajatcův zrudlý pindík druhý bratránek a pokračoval v pomalém honění. Chvílemi mu držel staženou předkožku a trápil ho druhou rukou na holém žaludu. Drbal mu ho nehtem a cvrnkal mu do něj… Nakonec jsem uchopil pindíka do ruky já. Žalud byl hodně naběhlý, rudý a horký. Kluk byl celý zpocený a už brečel. Pořád opakoval, ne, ne. Holé prsty u nohou měl nyní zaťaté. Stačilo pár pohybů kůžičkou sem a tam a kluk se udělal, na sucho, samozřejmě sperma ještě neměl, ale přesto mu vyteklo z naběhlého pindíka pár kapek takové tekutiny. Dnes vím, že to byla tekutina z prostaty, museli jsme ho přivézt k pořádnému orgazmu. Pak jsme zmučeného kluka rozvázali, celý ubrečený popadl boty, ponožky a bundu a bosky utíkal pryč… A já právě prožíval taky velký orgasmus…

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 10:06)

Stejně si myslím, že tyto přízpěvky jsou všechno jen fantazie... Já tu hledám osobu stejně ujetou, jak já, ale nacházim jenom všechno přeludy. Zajímají mne jenom nohy, co to je tak těžké pochopit??

Tomáš (So, 8. 6. 2019 - 10:06)

Kristiane, já vás chápu. Taky mám rád chodidla. To je důležité. Ostatní klidně pomiňte jako méně důležité.

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 10:06)

Děkuji Tomáši. Vy jen potvrzujete, že jsou footfetishisté morálně vyspělí lidé s hodnotnými vlastnosty.

Tomáš (So, 8. 6. 2019 - 10:06)

Tak jsem měl včera poprvé sex. Bylo to s Kájou. On už má taky sperma. Přišel jsem k němu domů, zul se a byl tudíž bos. On už byl bos doma. Hráli jsme si s nohama. Pak jsem se mu svěřil, že mně už teče sperma. Kája odpověděl, že jemu už taky. Tak jsme si ho navzájem vyhonili, postříkali si bosá chodidla a pak jsme se líbali. On se domnívá, že je taky na kluky, ale není si jistý. Já teda už jo.

Tony (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Chtěli byste vidět moji předkožku? Nejsem obřezaný. Ale jenom v Kristu a s Kristem.

niceshape (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Davide, footfetish je nejkrásnější v rovině fantazie. Neříkám, že může být skutečnost krásnější, ale k tomu třeba dozrát.

David (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Tak se vám tedyk nečemu přiznám. Dnes jsem večer sledoval různá mladá dívčí chodidla na netu a vůbec poprvé jsem dosáhl orgasmu se semenem velmi intenzivně. Ještě teď jsem z toho překvapen jak moc to ze mně vyšlo ven a postříkal jsem nohy na displeji noťase. Mám pocit,že tohle budu chtít často.

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 09:06)

Davide, nemusíte ze sebe dělat mladýho hošánka. Nejsem na zajíčky.

David (So, 8. 6. 2019 - 09:06)

To jste si podřezal pod sebou důstojnost. Já jsem opravdový ale vy jen nemocný úchyl,jenže si vás zjistim

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 10:06)

Nechápu, proč ten vztek...

David (So, 8. 6. 2019 - 12:06)

To není vztek to je plán. Lokace je hotova,teď stačí jen přijít.

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 12:06)

Ha, ha!! Snad nenaběhne 10ti letej klučina, proboha!!

David (So, 8. 6. 2019 - 13:06)

Deserilety ne ale 21 let bratranec velmi snadno

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 13:06)

Wow! Doufám, že má krásni chodidla!

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 12:06)

A k čemu to je dobré?

Milan (Pá, 7. 6. 2019 - 18:06)

Já jsem ve druhým ročníku na učňáku. Chodím bos ve škole i na intru. Dělá to tak dost kluků, ale spousta jich chodí v ponožkách. Na tom intru jsme včera strašně blbli. Máme nízko okno a navíc blízko silnice. Já vylezl bos a v kraťasech až doprostřed silnice. Potkal jsem tam kluka, kterýmu je už 25. Byl v sandálech naboso. Líbilo se mu, že jsem bos. Jmenuje se Vojta. Zavedl mě k sobě domů a tam jsme si užili chodidel a stříkání spermatu. Pozval mě i na dnes. Tak čau, jdu k němu. Sperma mám už asi rok.

Reklama

Přidat komentář