Reklama

Incest

anonym (So, 19. 1. 2019 - 04:01)

Jo , je to přesně tak !!! To můžu potvrdit. Ale už je to pryč , i když , občas mi to chybí .

Jo, (Pá, 18. 1. 2019 - 23:01)

to je neradostná životní zkušenost, ale zní to bohužel věrohodně. Je to jeden z mnoha způsobů, jak může dítě ztratit respekt k matce, respektive kterémukoli z rodičů či živitelů a vychovatelů. Rodinné, stejně jako jakékoli jiné mezilidské, vztahy bývají křehké.

luci (Pá, 18. 1. 2019 - 23:01)

Je to sice neradostná zkušenost ,ale také nepřenosná zkušenost. Děje se to kontinuálně a co lidstvo lidstvem jest. Oidipovský komplex ,sex dětí s rodiči .Je to pojmenované po Oidipovi, který zabil svého otce a oženil se se svojí matkou. Opravdu společensky neúnosné až perverzní.

sňatek z rozumu (Čt, 17. 1. 2019 - 10:01)

Dříve byly i u nás sňatky bratranců se sestřenicemi běžné.

Majetek zůstával v rodině a hospodářství se nemuselo dělit mezi několik dětí.
Pokud otec rozdělil statek mezi syny a pak si bratranec vzal sestřenku, statek se zase spojil.

Martin J. (Čt, 17. 1. 2019 - 04:01)

Jedenáct let udržuji nepravidelný intimní poměr s mladší sestrou mé matky, tedy se svou tetou. V době, kdy to začalo jí bylo 49 a mně 27. Od mé puberty si mě stále dobírala. Jakmile jsem se točil kolem nějaké holky, tak přicházely hlášky typu: "Tak co, už si ji povalil do slámy?" nebo "Ty jsi takový náš platonik, viď, holky chtějí šoustat a ty jim píšeš básničky..."
Teta má opravdu velké poprsí, když k nám jednou přišla s megavýstřihem a já uhnul očima, abych blbě necivěl, zase mě sundala výrokem: "Jéé, on je sladkej! Já mu strčím kozy pod nos a on cudně klopí zrak a červená se jako prvňáček!"
No a takhle to probíhalo několik let. Musím říct, že jsem ji za to nesnášel. Když jsem si na ni stěžoval mámě, tak mě odbyla s tím, že teta je svá a musím jí tak brát...asi netušila, že je opravdu velmi svá, jinak by tak klidná nebyla, protože spala později nejen se mnou, ale před tím i s mým otcem, tedy se svým švagrem, jak jsem se časem dozvěděl.
V devatenácti jsem z vesnice, kde jsem všichni bydleli, odešel do Prahy na studia a domů se vracel jen sporadicky, po škole už jen na svátky a výročí. V sedmadvaceti jsem se rozešel se svou tehdejší přítelkyní a půl roku jsem byl bez ženské a tudíž bez sexu. Toho roku jsem měl přijet po dlouhé době v létě na cca týdenní pobyt k našim, cestou před rodnou vesnicí jsem potkal tetu šlapající na kole z práce domů. Naložil jsem do auta jí i kolo, že jí hodím domů. Zatáhla mě dovnitř se slovy:" Bože, z tebe je chlap jako hora, pojď na kafe, musíme si popovídat!" Byla tam sama a dostal jsem tuto nabídku, pronesenou v obvyklém žertovném tónu, který jsem tak nesnášel: "Můžu ti nabídnout, kafe, panáka nebo sebe..."
"Kafe nepiju, panáka nemůžu, řídím a co bylo to poslední?" No a za patnáct minut už jsme spolu, k mému velkému překvapení, souložili na kuchyňské lince. A když jsem se mnohem později ptal, proč mi tehdy dala, tak jsem se dozvěděl, že ze zvědavosti, prostě jaké to asi je, "když takovej mladej vleze na padesátnici". Za tu dobu jsem spolu spali skoro pokaždé, když jsem přijel domů, což zase tak často nebylo, ve třiatřiceti jsem oženil a domů jezdil zase čím dál tím méně.
Dnes je jí šedesát, mě osmatřicet a spali jsem spolu nedávno během Vánoc.
A proč to celé píšu: Pokud se jedná o intimní vztah dvou dospělých a svéprávných osob, tak si každej může trhnout pedálem, zákon nezákon. Když vás nikdo nenačapá přímo při tom, nebo se nenecháte blbě zbouchnout příbuzným, je to prakticky nezjistitelné a moralistům ať praskne žilka.

luci (Čt, 17. 1. 2019 - 09:01)

Je to o životě a ze života . Hlupák ten , který nevyužije co mu situace nabízí . Jsme na světě jen jednou a každé promarněné šance je škoda , život je opravdu krátký a pokud o člověka někdo stojí a stojí to zato , měl by do toho jít. Jak správně podotýkáš nesmí být ti co se pohybují na hraně zákona , případně společenské únosnosti blbci. Za zamčené dveře nikdo nevidí.

Jana (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

Když mi bylo asi 21, byla jsem s bráchou (16) a dvěma malými sestřenkami o prázdninách na půjčené chatě od sousedů u jedné přehrady. Spalo se tam na patře na takové velké ploše, všichni vedle sebe. Sestřenky u zdi, pak já a pak bratr. Byli jsme tam na týden a jednou v noci jsem cítila, jak mě bratr osahával. Ležela jsem na boku zády k němu a cítila jsem, jak mě jeho ruka objala a osahává prsa, která jsem měla v tu dobu osmičky, pak jsem si je kvůli zádům nechala zmenšit.. Pak jsem najednou cítila, jak se přisunul blíž a dotkl se svým napruženým údem mého zadku. Měla jsem kalhotky a on byl ve slipech, kdyby byl holý, cítila bych to. Chvíli s ním jemně třel v mé rýze mezi půlkami a jeho dech se zrychlil, žmoulal mi mezi prsty bradavky a já dělala, že spím. V tu dobu jsem už měla pár kluků za sebou a on zřejmě ještě nic, ale přes celkem silné vzrušení jsem ani na chvilku nemyslela na to, že bych se s ním mohla vyspat. Spíš jsem přemýšlela, že bych mu ho mohla vyhonit, ale on toho po chvilce nechal. Asi se ani neudělal a já usnula, tak nevím, zda to pak dodělal sám. Druhý den jsem koupila víno a když holky usnuly, udělali jsme si s bráchou dole v krbu oheň a popíjeli a já se ho ptala, zda má už nějakou holku. Byl rudý a evidentně se styděl na to téma se mnou mluvit. Bylo jasné, na co navazuji, ale ani jeden z nás se ničeho neodvážil. Kdyby tenkrát chtěl, asi bych ho zasvětila se vším všudy, protože jsem byla opilá a také dost nadržená. No a to je vše. Víc nikdy nic.

drban (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Jaký to je pocit vyšoustat příbuznou? Mě by to asi nebralo. Ale já neměl sestru a matka byla o dost starší, tak by mě nikdy nenapadlo se na ni dívat nadrženýma očima. Ale videa matka a syn a sestra a bratr se mi líbí.

drban (Ne, 13. 1. 2019 - 16:01)

Jaký to je pocit vyšoustat příbuznou? Mě by to asi nebralo. Ale já neměl sestru a matka byla o dost starší, tak by mě nikdy nenapadlo se na ni dívat nadrženýma očima. Ale videa matka a syn a sestra a bratr se mi líbí.

Jarek (St, 2. 1. 2019 - 20:01)

Sex se ségrou je něco jako vyšší level masturbace. Já jsem přijal sestřinu nabídku na společnou dovču u moře, když se také rozvedla a najednou neměla s kým na zaplacenou dovolenou letět. Váleli jsme se u moře 4 dny, z toho poslední 2 na nuda pláži... Přes polední žáry jsme odpočívali na klimatizovaném pokoji s manželským lůžkem, když jsem byl tázán na to, zda jsem také tak strašně nadržený. Chvilku jsme si o tom povídali a pak se dohodli, že si vedle sebe každý zvlášť ulevíme a nebudeme to brát nijak pohoršeně, což se i stalo a bylo to velmi divné. Večer jsme se z pláže stavili na večeři, něco se i vypilo a pak jsme koukali v posteli na nějaký romantický, až skoro erotický stažený film a v tom jsem ucítil její ruku v mém rozkroku, který okamžitě začal reagovat. Jak to dopadlo a jak to vypadalo zbývajících deset dní dovolené, nemusím jistě popisovat... Ten pocit incestu je zvláštní, ale jsou chvíle, kdy to prostě neřešíte.

luci (Čt, 3. 1. 2019 - 10:01)

No , vymastil jsi sestřičku a nebyl jsi první ani poslední kdo se incestu se sestrou dopustil. Pokud jsi ji neoplodnil a nikdo vám u toho "nesvítil" , tak v pohodě. Je to sice za hranou , ale kde není žalobce není ani soudce.

Jarek (Čt, 3. 1. 2019 - 16:01)

No to je komentář. Proč bych ji měl oplodnit. Je nám přes 40 a tak nějak už za hranou pubertálního experimentu s průšvihy. Dal jsem to sem ne ze zvrhlosti,ale kvůli tomu, že i to, co by se nám běžně zdálo šílené se v určitých situacích může zvrtnout.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

Jen v rámci republiky jsou tu miliony lidí. Navíc jsou seznamky. Když si mohu najít jakoukoli ženu, nechápu, proč zrovna sestřenici. To leda kdybychom ztroskotali na opuštěném ostrově a byli tam uvěznění roky, tak pak snad jo, ale jinak to nedává smysl...

hve (So, 29. 12. 2018 - 15:12)

Incest je zákaz sexu v rodině, s tím plně souhlasím. Ale proč si nevzít sestřenici, bratrance? U těch "z kolene", tj. sourozenci byli prarodiče, tak tady o tom ani nemluvím. Ale i vlastní bratranci, tj. rodiče byli sourozenci, tak proč ne? Společní jedni prarodiče, jenže už ti rodiče byli sourozenci, každý přece jen trochu geneticky jiný. Druzí prarodiče cizí.

Přísně vzato, v nějaké generaci je člověk příbuzný s většinou tohoto národa, toto chtít zakázat, tak brzo by se lidi nemohli ženit vůbec. Na nějakém pustém ostrově, tak tam bych pochopil i vztah mezi sourozenci.

se (Po, 24. 12. 2018 - 02:12)

tam vysral do umyvadla, tak jsem mu do toho strčil čumák, to bylo jako v bohnicíh.

sardanapal* (St, 12. 12. 2018 - 18:12)

A tak vznikly zkazky o úpírech a čarodějnicích , kdy v zapadlých dolinách šukal kameň cihlu , ale stejný to bylo ve šlechtických rodech , kde se holt bral důraz na linii rodovou ...

Návštěvník (St, 12. 12. 2018 - 15:12)

Ono taky záleží, co je to za rodinu. Dříve byly i u nás sňatky bratranců se sestřenicemi běžné. To proto že děti sourozenců se znaly odmalička, vyrůstaly spolu a byly přibližně stejně staré. Dneska se široká rodina sejde třeba jednou za rok, vztahy jsou formální, mezi dětma můžou být velké rozdíly, jak věkové, tak kulturní. To už pak je sestřenice/bratranec to samé, co někdo cizí a navíc tyhle sňatky společnost neschvaluje.

luci (St, 12. 12. 2018 - 17:12)

Ale ani nezakazuje . Pro některé lidi je to takzvaně společensky neúnosné , ale nic víc . Není to protizákonné.

Hanz (Út, 25. 12. 2018 - 01:12)

Já mám 3 sestřenice. Se všemi mám skvělý vztah, ale v životě by mně nenapadlo mít snima sex. Pro mne je to neomluvitelne

hve (So, 29. 12. 2018 - 15:12)

dřív na venkově se lidi brali obvykle v rámci vesnice, občas někdo z vesnice sousední, nebo nejbližšího městečka. To znamená, lidi v dané oblasti byli zcela příbuzní, ale fungovalo to bez problémů. Přitom svatbám mezi bratranci a sestřenicemi nic nebránilo, ani katolická církev (světská vrchnost toto neřešila vůbec).

Reklama

Přidat komentář