Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

Zbyněk (Pá, 7. 1. 2011 - 14:01)

Tak zapadákov to nebyl,to možná u vás v kotlárech někde u Komárna.
Slipy kluci nenosili, možná někteří v jiných třídách ale co jsem znal tak neměli.

Peter (Út, 4. 1. 2011 - 15:01)

Tak to je nezmysel ja som slipy nosil a to aj vačšina spolužiakov asi tak od roku 1976. To si musel byť z nejakého zapadákova.

Zbyněk (Út, 4. 1. 2011 - 15:01)

Já vycházel v polovině 80.let a učitel na tělák vyžadoval trenky a tričko jednobarevné. Trenky tedy červené a tričko už neřešil.
No a také nepamatuji, že by jediný kluk si trenky vytahoval z tašky. Všichni je už měli pod kalhotama.A rovněž nevím ani o slipařích. Myslím že 98 procent kluků slipy nenosila. ta móda přišla tak kolem 90.roku.

David (Po, 3. 1. 2011 - 22:01)

No my měli na základce v osmičce celkem pohodovou učitelku, ale zato kluci ze třídy byli na mě docela drsní a měl sem z nich strach :-(
Třeba když jsme měli tělocvik ráno na sedm, nutili mě převlíct se do cvičebního úboru ještě venku před tělocvičnou,
samozřejmě kalhoty i slipy musely dolů, pěkně složit do brašny a červené trenky oblíct na ostro a do nich zastrčit tílko.
Přitom oni už většinou nosili moderní delší šortky a volné trička - bylo to kolem roku 94/95, jenže já u toho klasického úboru tak nějak zůstal,
a proto sem byl asi terčem posměchu a šikany.
Často jsem před nima musel dělat dřepy a tak, a přitom poslouchat jejich výhružky a posměšky.
No dneska už se mi na to naštěstí vzpomíná celkem jinak.

Carlos (Po, 3. 1. 2011 - 16:01)

Kluci, nosili jste do...My museli nosit buď bílý tričko nebo tílko, nátelník nebyl dovolen. A když byl vždycky nástup na začátku hodiny, tak jsme museli být předpisově oblečený. To znamenalo tílko (tričko) muselo být zastrkáno do trenýrek.

Carlos (Po, 3. 1. 2011 - 16:01)

Tak to jste tam měli...Ten, kdo červený trenýrky nosil jako běžný spodní prádlo celý den, tak to bylo vidět. Jinak vypadaly trencle, pokud je někdy vytáhl z tašky na cvičení a jinak, když jsi je měl od rána na sobě pod kalhotama.

David (So, 1. 1. 2011 - 17:01)

Kluci, nosili jste do tělocviku tričko s krátkým rukávem nebo raději tílko s tenkýma ramínkama? A měli jste ho volně nebo zastrčené do trenýrek?

Reklama

Přidat komentář