Reklama

Výprask vařečkou

Jana V. (Út, 25. 7. 2006 - 19:07)

Milý Petře,
přiznávám, že jsem si v tom věku už uměla občas udělat hezkou erotickou chvilku, ale nikdy to nebylo po výprasku. A určitě se mi trestání nikdy nelíbilo! Ty jsi asi nikdy pětadvacet ostrých na zadek nedostal, protože to se nemůže líbit nikomu.

Petr (Út, 25. 7. 2006 - 00:07)

Janě se trestání určitě líbilo a ráda na to vzpomíná, to je poznat. Konečně, proč ne? Existují i dospělé ženské, kterým dělá dobře, když dostanou nařezáno. Na rozdíl od jiných úchylek se mi tahle zdá docela neškodná. Vsadil bych se, že Jana V. i její kamarádka po výprasku s chutí masturbovaly.

Lenka (Po, 24. 7. 2006 - 22:07)

Já jsem dostala naposled někdy v 17ti. Vrátila jsem se pozdě z diskotéky, ožralá.. večer mě mamka nic neřekla,ale ráno po velkým kázání následoval i docela solidní nářez vařečkou. A OPRAVDU se mi to nelíbilo, ale přece se s vlastní mámou nebudu prát, navíc to bylo i docela zasloužený.

Jan (So, 25. 2. 2023 - 23:02)

Jednou v 18 letech jsem šel s kámošema na párty a matka mi řekla ať jí nevzbudím až se vrátím. No spali v obýváku a já přes něj musel do pokoje. Vrátil jsem se asi ve 3 ráno a omylem jsem kopl do stolu a jí to vzbudilo řekla mi ať jdu spát že si o tom promluvíme ráno no budila mě ramínkem. I přes deku to ukrutně štípalo. Pak následovalo asi 15 minutové kázání.

Lukas (Po, 24. 7. 2006 - 21:07)

Jano V., asi se ti to libilo, jestli sis na tu holou nechala davat v takovym veku. A nedivil bych se, kdyby se ta tva kamaradka dneska zivila jako domina. V kazdym pripade je znamy, ze lidi, ktery biji sve deti, byli jako decka taky bity, takze tvuj syn bych byt nechtel.

Jana V. (Po, 24. 7. 2006 - 20:07)

Přesně tak, já jsem dostávala vařečkou dost často a někdy dokonce "na holou" až do konce 9.třídy, takže těch 15 let jako limit pro trestání se mi zdá nejlepší. Ale je to hodně individuální, měla jsem kamarádku, kterou doma trestali rákoskou ještě v 18ti.

Lukas (Po, 24. 7. 2006 - 19:07)

Aleno, ja jsem nikdy nedostal na zadek vareckou, ani nicim jinym. Byl jsem vzdycky hodnej kluk a mam hodny rodice.

Alena (Po, 24. 7. 2006 - 16:07)

No co.. mě by spíš zajímalo, jestli existuje vůbec někdo, kdo nikdy nedostal na zadek vařečkou.

Anonym (So, 10. 8. 2019 - 11:08)

Třeba já. Já nikdy na zadek nedostala

xxcd (Po, 24. 7. 2006 - 01:07)

Hezky si vymýšlíš Lucinko !!! ... Ve všem ...

pepino (Po, 24. 7. 2006 - 01:07)

Nomálně jí to řekni, nic moc neriskuješ, jestli je to dobrá kámoška. A jestli máš o sobě pochybnosti - protože co je normální? (už slyším ty tzv. moralisty se zvednutejma prstama, kterejch je i tady plno) - a chceš si o tom popovídat, napiš na 387"centrum.cz

Nemravná dívka (Ne, 23. 7. 2006 - 19:07)

Seznamekna netu se bojím, mohla bych narazit na bůhví koho.
A s kamarádkou? Moc ráda bych dostala od kamarádky vařečkou...! ale už mi není 14, je mi 21! Můžete mi poradit, jak jí mám o to požádat? A nebude si myslet, že jsem dočista blázen a úchyl?! Ach jo... proč nejsem normální.

Zlobivá žena (St, 9. 8. 2023 - 15:08)

Mám to podobně. Jen je mi 38 . Ráda bych od nějaké ženy výprask dostala a na oplátku i nějaký dala. Vzrušují mě ženy i muži, ale dohodnuté hranice respektuji. Nech mi tu e- mail a můžeme něco vymyslet :-)

Default User Image
Karel (Ne, 3. 3. 2024 - 15:03)

Tak posílám email:  [email protected]

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 16:08)

Zlobivá ženo, dobře ty, reaguješ na příspěvek z roku 2006! Od muže bys dostat nechtěla?

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 07:08)

Já mám bohužel to samé chtěla bych hrozne dostat na zadek vařečkou nebo řemenem pásmem proste čímkoliv hlavně abych to alespoň jednou opravdu zažila ozvy se kdyžtak na e-mail [email protected]
Prosím kdybyste někdo chtěl tak se nebojte napsat je mi jen 18 ale nikdy jsem to nezažila

Honzík1 (Po, 28. 8. 2023 - 13:08)

Ahoj, 

pokud máš stále zájem o výprask, tak napiš na [email protected] a domluvíme se:).

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 08:08)

Napsal jsem ti.

Panacek12345 (Út, 23. 4. 2019 - 08:04)

Ahoj,škoda že nevím jaká jsi,kdybys byla tady a po ruce jistě bych ti přání splnil

Jirka (Út, 20. 11. 2018 - 22:11)

Ahoj, jestli si o tom chceš popsat, neboj se a napiš mi: [email protected].

ahoj

Reklama

Přidat komentář