Reklama

Jak správně kouřit chlapa

Jarča (Ne, 5. 6. 2016 - 14:06)

Nadšeně

Sára barcalova (Pá, 3. 6. 2016 - 21:06)

Mam rada kdyz me Suka jako pes

lenka (Po, 7. 3. 2016 - 14:03)

Mám velký problém,že se...Ahoj Ivanko,zjištují,že mám stejné chutě na sex jako ty. Ale mrzí mě,že máš takové potíže při souloží, Zkus si to udělat s robertkem,možna,že to pomůže,nebo to dělejte v takové poloze,když ti ho tam strčí,aby jeho žalud se dottoykal horní časti pochvy.Jinak si sexu užívám v plné míře v různých polohách -69 to miluju- Včera jsme to trochu přehnali,moje kundička dostala pořádně zabrat a poštěváěka se nemohu ani dotknout jak to boli. Přejí ti hodně krásných chvil při kouření a šukání.

. (Pá, 4. 3. 2016 - 20:03)

Mám velký problém,že se...Také mám ten problém. Ale neubráním se hlasitému projevu.Prostě se nedá ovládnout. Je to jako orgasmus.

Ferda (Pá, 4. 3. 2016 - 18:03)

Mám velký problém,že se...Jsem chlap, moje manželka je na tom podobně....poud ji škádlím na poštěváčku, orgáč jak vyšitý a hlasitý projev velký !!!
Jinak vaginálně nic moc...

Sexpert (Pá, 4. 3. 2016 - 17:03)

Ahojte;)..není to k...Vykrvácíš strašně moc ... Krev bude všude ... I na zdi ... Radši potom zavolejte záchranku na transfůzi ... Užij si to :)

Ivana (Čt, 3. 3. 2016 - 23:03)

Ani,jsi úžasná jak to...Mám velký problém,že se během soulože neudělám.Orgasmus docílím jedině při dlouhém a vašnivém draždění poštěváčku. Hodně to záleží na mém příteli, jak se bude aktivně věnovat mé pipině vč.poštěváčku.Holky,jest-li máte podobné problémy,tak mi napište - moc moc prosí Ivana

Mrdal bych tě,k (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Ani,jsi úžasná jak to...A nechal se od tebe krásně vykouřit až do konce!

Ivana (St, 2. 3. 2016 - 22:03)

Každy je naučeny na jiny...Ani,jsi úžasná jak to ovládaš, mám to taky moc ráda,když si ho v rámci předehry )než mi ho tam strčí ) vezmu do ruky, pomazlím se s ním apak ho pořádně vykouřím. Stává se často,že mi to vystřikne do pusy. Mám,ale velký problém,že se během soulože neudělám.....pokr.příště ivana

ota (So, 27. 2. 2016 - 21:02)

Každy je naučeny na jiny...chtěl bych se od tebe nechat vykouřit a pomazlit se s tvou kundičku až k ogačí

Měl (St, 17. 2. 2016 - 17:02)

Jsem mladou kamarádku, co ráda kourila, a polykala. Vždy chtěla vitaminky, jak říkala. Pro chlapa sen.

Tonda (St, 17. 2. 2016 - 17:02)

Něžné kouření a polykání je krásné... Říká se,že úsměv je druhá nejkrásnější věc, co žena svými ústy může udělat ;-)

Anna (St, 17. 2. 2016 - 16:02)

Každy je naučeny na jiny pohyb. Chtěla jsem se tu zeptat na otazku, ale nemelo by to smysl. Když muže kouříte, měli by jste súzit líčka aby to bylo těsnějši. Čím rychlejší pohyb nahoru a dolu, tím lepší. Takže ani tak nezáleží jestli hluboko či níže,.. Ruka na vejcich či u začatku žaludu ješte lepší. Doufam, že me zkušenosti se budou hodit. Přijemné kouření přeji :-)

Eva (Po, 30. 12. 2013 - 10:12)

Na správné kouření penisu žádný návod neexistuje. Mimochodem - na kouření cigaret také ne. Obojí záleží na konkrétním člověku, jak se mu to líbí a jak mu to chutná.

jajka z bokoše (Ne, 29. 12. 2013 - 11:12)

jakiho chlapa vi tupcy kurit se da jenom cigareta a vi ste blbi.

Jan (So, 28. 12. 2013 - 20:12)

Hlavní je mít u sebe...Hlavní je mít tvrdého ptáka.

janula (So, 28. 12. 2013 - 20:12)

Hlavní je mít u sebe zapalovač

Miloš (So, 28. 12. 2013 - 19:12)

já bych rád vyskoušel vykouřít aji tři ptáky po sobě a vše spolikati co tam nastřikají.Miloš.

Kamila (Út, 24. 12. 2013 - 21:12)

Mám přítele a když jsem mu oprvé kouřila (v 15)radil mě pomáhal mi směroval mě atd...:D jsme spolu do ted a máme spolu 2 krásné děti...ale na tohle nikdy nezapomenu....bylo to nezapomenutelné..:) i po těch letech ho strašně moc miluju...:) :)

Tuzra (Ne, 23. 8. 2020 - 11:08)

Ty jsi píča naivní, doufám, že ti šušká tvrdě i prdel

Reklama

Přidat komentář